بهترین نقاط استانبول برای خوردن برانچ

استانبول از استثنایی‌ترین شهرهای دنیاست که بین دو قاره اروپا و آسیا تقسیم شده است. این شهر نفسگیر با جاذبه‌های فراوانی که دارد مردم سراسر دنیا را به سوی خود می‌کشاند. در چنین شرایطی حتما می‌توانید تصور کنید که چندفرهنگی شدن شهر چقدر می‌تواند در جذابیت آن اثرگذار باشد. مخصوصا صحنه غذایی شهر که پر از جوش و خروش ترکی و منطقه‌ای است. شما در هر ساعت و زمانی از روز که باشید می‌توانید در این شهر رنگارنگ چیزی برای خوردن پیدا کنید. بیایید نگاهی به بهترین نقاط استانبول برای خوردن برانچ بیاندازیم.

 

 

گزی استانبول

 

 

گزی استانبول

 

 

این نقطه تجربه‌ای مخلوط از یک نانوایی سنتی اتریشی، نان و کیک فرانسوی و آبمیوه‌های بلژیکی را ارائه می‌دهد که حسی شبیه به سفر در دور اروپا را برای شما تداعی می‌کند. البته تمامی این خوراکی‌های لذیذ در کنار شیرینی‌های ترکی عرضه می‌شوند. شیرینی‌ها و نان قندی‌های گزی استانبول برای میان وعده و عصرانه بسیار مناسب هستند. شما می‌توانید به این شیرینی‌پزی بروید و از شیرینی‌های خوشمزه و تازه‌اش در کنار آبمیوه‌های فصلی شاداب سفارش دهید و از خوردنشان لذت ببرید. یک تیم حرفه‌ای مجرب این کیک‌ها را در کیفیت‌های بالا می‌پزند و در اختیار شما قرار می‌دهند.به علاوه اگر بیش از اینها گشنه بودید و دوست داشتید غذا بخورید می‌توانید در غذاخوری سالاد و برگر پیدا کنید.

آدرس: , 55 , Defterdar Yokuşu, , İstanbul, , 34425, Turkey

تلفن: +902122520241

 

 

گیریتلی ایدیلیکا

 

 

گیریتلی ایدیلیکا

 

 

این غذاخوری مخفی و بی‌نظیر طعم و فرهنگ واقعی ترکی را در محیطی آرام و به دور از سر و صدای خیابان به شما ارائه می‌دهد. در واقع گیریتلی ایدیلیکا با جوی مهمانواز از شما استقبال می‌کند و بعد به شما امکان لذت بردن از غذاهای لذیذ را در اتاق‌هایی آرام و بی‌سر و صدا می‌دهد. به علاوه درخت انگور در فضای باز رستوران شاخ و برگ سبز خود را گسترانده و سقفی سبز و درخشان پدید آورده که شما می‌توانید زیر سایه خنکش بنشینید و از هوای دل‌انگیز و تمیز لذت ببرید. اگر گرسنه بودید می‌توانید از بوفه صبحانه برای میان وعده‌ای خوشمزه چیزهایی سفارش دهید و از خوردن آن‌ها لذت ببرید.

آدرس: , 8 , Keresteci Hakkı Sokak, , İstanbul, , 34122, Turkey

تلفن: +902124582271

 

 

کافه و رستوران رز مارینه

 

 

کافه و رستوران رز مارینه

 

 

منطقه جهانگیر به واسطه زندگی مردم بومی یکی از آرام‌ترین مناطق بی‌اغلو شناخته می‌شود که در فاصله ده دقیقه‌ای از میدان تقسیم واقع شده است. دکوراسیون و ابعاد کافه و رستوران باعث به وجود آمدن سبک پاریسی در آن شده است. این رستوران یکی از محبوب‌ترین نقاط استانبول برای گردشگران تازه وارد به شهر محسوب می‌شود. منوی رستوران اما هیچ ربطی به غذاهای پاریسی نداشته و با غذاهای ترکی و ایتالیایی پر شده است. فضای کافه نیز همیشه از جمعیت پر است. گردشگران نیز در شبکه‌های اجتماعی این کافه رستوران را به عنوان یکی از نقاط برتر شهر برای غذا خوردن می‌دانند که مردم محلی بسیار آن وفادارند. در واقع در این منطقه آدرس بهترین رستوران را از مردم محلی بپرسید قریب به اتفاق‌شان آدرس اینجا را به شما می‌دهند.

آدرس: , No:27 , Akarsu Yokuşu, , İstanbul, , 34433, Turkey

تلفن: +902122496277

 

 

ییمیرتا

 

 

ییمیرتا

 

 

ییمیرتا نه تنها معبدی از غذاهای رنگی برای شکم‌های گرسنه است بلکه به همان اندازه نیز چشم نواز است. پرسنل این کافه بسیار صمیمی هستند و با روی باز مسائل شما را حل و فصل می‌کنند. به طوری که می‌توان ییمیرتا را در زمره بهترین جاها برای خانواده‌ها نیز برشمرد. دکوراسیون داخلی کافه گرم و راحت بوده و غذاها نیز با سبک‌های هنری عرضه می‌شوند. به طور قطع توصیه ما برای صبحانه نیم روزی سفارش نان تست فرانسوی است که با طعم شیرین و گرم شربت لحظات‌تان را جادو می‌کند. به علاوه ییمیرتا برای کیفیت بالای قهوه نیز بسیار پرطرفدار است.

آدرس: Yimirta, Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Defterdar Yokuşu 52/A, Cihangir, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 212 244 7842

 

 

کافه پریواتو

 

 

کافه پریواتو

 

 

صبحانه‌ای که توسط کافه پریواتو ارائه می‌شود توسط بیشتر راهنماهای استانبول‌گردی منطقه توصیه می‌شود. نمونه‌هایی از مرباهای محلی، عسل، پنیر، نان و زیتون و همچنین مجموعه‌ای از نوشیدنی‌های خنک برای مبارزه با آب و هوای شرجی استانبول در اینجا یافت می‌شود که می‌توانند نیم‌روز شما را طعم و رنگی به یادماندنی بخشند. در میان نوشیدنی‌های خنک توصیه می‌کنیم از لیموناد توت فرنگی و نعنا سفارش دهید که شادابی و طراوت آن شما را جانی دوباره می‌بخشد. کافه با طیفی از عتیقه‌های ترکی زینت داده شده که تجربه شما را از رفتن به آن به نهایت می‌رساند.

آدرس: , No:3 , Tımarcı Sokak, , İstanbul, , 34421, Turkey

تلفن: +902122932055

مطالب مرتبط