تور استانبول و تجربه یک تابستان به یاد ماندنی در ساحل فلوریا

تور استانبول یکی از پرطرفدارترین تورهایی است که با نزدیک شدن به فصل تابستان، طرفداران آن هم بیشتر و بیشتر می شوند. با این حال بیشتر گردشگران تور ترکیه، به فکر خرید و بازدید از بناهای تاریخی هستند؛ اشتباه نکنید برای تجربه یک سفر به یادماندنی حتما سری هم به سواحل استانبول بزنید.

ساحل رویایی فلوریا یکی از زیباترین، مجلل‌ترین و پاکیزه‌ترین سواحل شنی استانبول است. ساحل بهشتی فلوریا، نامش را از محله فلوریا گرفته است، یکی از لوکس‌ترین محله‌های استانبول به شمار می‌رود.

ساحل فلوریا، بهترین انتخاب گردشگران تور ترکیه در استانبول است که فرصتی برای تجربه یک ساحل گردی لوکس را برای‌تان فراهم می کند.

 

 

ویژگی‌های ساحل فلوریا

 

 

florya-plaji

 

 

در این مجموعه ۸۰۰ متر مربعی، به همه چیز فکر شده است، از نیازهای رفاهی تا حضور غریق نجات و انتظامات.

 

 

۱- ساحلی زیبا و کاملا پاکیزه

 

 

یکی از منحصربه فردترین ویژگی‌های ساحل فلوریا که حتما گردشگران ایرانی را شوکه خواهد کرد، زیبایی برآمده از پاکیزگی و هوای دل‌انگیز این ساحل است. این ساحل تمیز و دلچسب به ویژه برای خانواده‌هایی که با فرزندان کوچک خود تور استانبول را انتخاب کرده‌اند، یک محل مناسب است که از نظر بهداشتی خاطرتان را آسوده می‌کند.

 

 

۲- ساحل شنی مناسب برای شنا

 

 

فلوریا یک ساحل کاملا شنی است که این ویژگی آن را برای شنا کردن و آفتاب گرفتن به یک ساحل ایده آل تبدیل کرده است. علاوه بر این می‌توانید در این ساحل شنی دوچرخه سواری کنید یا ورزش‌های ساحلی دیگر را امتحان کنید. نظرتان درباره یک والیبال ساحلی با همسفران‌تان چیست؟

 

 

۳- امکانات مناسب برای آفتاب گرفتن

 

 

اگر طرفدار آفتاب گرفتن هستید، حتما در سفر به ترکیه سری به این سحل رویایی بزنید. در ساحل فلوریا امکانات مناسبی برای شما در نظر گرفته شده است. این امکانات شامل هزار و پانصد تخت همراه با چتر سایبان نیز هست.

 

 

hotelpark

 

 

۴- امکانات رفاهی بیشتر

 

 

امکانات رفاهی این ساحل آنقدر کامل و بی نقص است که می توانید یک روز کامل خود را در اینجا بگذرانید. دو کافه مجهز ساحلی برای میان‌وعده و خوراکی‌های سبک و سنگین و نوشیدنی‌های گوناگون در این ساحل به شما ارائه خدمت می کنند.

علاوه بر این، تجهیزات و فضای مناسب برای حمام پس از شنا، سرویس بهداشتی تمیز و کافی در این ساحل در نظر گرفته شده است.

 

 

۵- امنیت و حضور غریق نجات

 

 

شما می توانید در سراسر ساحل فلوریا بدون نگرانی از امنیت خود یا فرزندان‌تان خوش‌گذرانی کنید. کارکنان انتظامات مراقب همه چیز هستند و امنیت شما را تضمین خواهند کرد.

هم‌چنین استانداردهای لازم در قسمت پلاژ شنا برای حضور نیروهای آموزش دیده غریق نجات با تجهیزات مناسب رعایت شده است.

 

 

بهترین محله‌های استانبول برای جوانان حرفه‌ای

 

 

sport

 

 

۶- ساحل رویایی در قلب شهر

 

 

بیشترین سواحل پرطرفدار استانبول، خارج از شهر واقع شده اند و دسترسی به آن‌ها کار ساده‌ای نیست. هم باید هزینه بیشتری کنار بگذارید و هم زمان بیشتر. اما فلوریا در محدوده شهری استانبول است که می‌توانید با وسایل حمل و نقل عمومی هم خودتان را به آن برسانید.

 

 

۷- یک خوشگذرانی لوکس در استانبول

 

 

و در آخر خوب است بدانید که فلوریا یکی از شیک‌ترین و لوکس‌ترین سواحل استانبول است که در آن می‌توانید یک خاطره به یادماندنی لوکس را به خاطرات تور استانبول خود اضافه کنید.

 

 

۸- امکان اقامت در فلوریا

 

 

اگر فکر می‌کنید یک روز وقت‌گذرانی برای‌تان کافی نیست، می‌توانید یک شب در فلوریا اقامت کنید. در این ساحل بیشتر از ۲۰۰ سوئیت و اتاق ساخته شده است که می‌توانید در آن‌ها اقامت کنید.

 

 

 

راهنمای گردش در محله اسکودار استانبول

 

 

عمارت آتاتورک در ساحل فلوریا

 

 

musiuem

 

 

این ساحل که در حاشیه دریای مرمره قرار گرفته است، ساحل مورد علاقه آتاتورک بوده و هنوز هم اقامتگاه آتاتورک معروف به عمارت فلوریا در این ساحل از او به یادگار مانده است. البته این مجموعه اکنون به یک موزه تبدیل شده است.

 

 

محله فلوریا در کنار ساحل رویایی دریای مرمره

 

 

محله فلوریا، یکی از مجلل‌ترین و گران‌ترین محله‌های استانبول است که محل زندگی افراد معروف و طبقه ثروتمند استانبول است. پس بد نیست زمانی هم به بازدید از این محله و قدم زدن در خیابان‌های سرسبز آن اختصاص دهید.

 

 

راه دسترسی به ساحل فلوریا

 

 

felorya-sport

 

 

برای اینکه بتوانید موقعیت حدودی ساحل فلوریا را تصور کنید، این ساحل در نزدیکی فرودگاه آتاتورک قرار گرفته است.

از میدان تکسیم: خط مترو ینی کاپی را سوار شده و در آخرین ایستگاه پیاده شوید. پس از آن در پایانه‌ای که در کنار ایستگاه مترو قرار دارد، با یکی از اتوبوس‌های خط  BN1 و BN2 خودتان را به ایستگاه آتیس پولیگن(Atış Poligonu)  برسانید. هنگامی که از اتوبوس پیاده شوید، عمارت فلوریا درست در مقابل‌تان قرار گرفته است که با گذشتن از آن به ساحل بهشتی فلوریا می‌رسید.

 

 

شرایط و قوانین ورود برای گردشگران تور استانبول

 

felorya-sport

 

۱- ورودی پلاژ برای هر بزرگسال، ۱۵ لیر است.

۲- کودکان زیر هفت سال می‌توانند بدون پرداخت و به صورت رایگان به همراه بزرگسالان وارد این مجموعه شوند.

۳- پوشیدن مایو برای آقایان و خانم‌ها اجباری است. و اگر لباس مناسب و ویژه شنا نداشته باشید، اجازه ورود به آب را نخواهید داشت.

۴- به بانوانی که می‌خواهند با حفظ حجاب خود از این امکانات استفاده کنند، پیشنهاد می‌کنیم پیش از اینکه عازم ساحل فلوریا شوید، برای خودتان مایوی اسلامی که کاملا پوشیده است، تهیه کنید.

5- محدوده مختص شنا کاملا مشخص شده است و خروج از آن برای همه افراد ممنوع است.

 

مطالب مرتبط