بهترین نان‌ها را از کجای استانبول تهیه کنید

با وجود این که در تمام محله‌های استانبول نانوایی پیدا می‌شود اما باز هم ممکن است خرید نان برای مشکل‌پسندان و آنانی که به دنبال سبک‌های خاص هستند چالش‌ برانگیز باشد. مخصوصا ما ایرانی‌ها در تور استانبول که بر نان همراه غذا تکیه زیادی داریم پیدا کردن نان از الویت‌ها محسوب می‌شود.
فرقی نمی‌کند نان را برای چه منظوری بخواهید، صبحانه باشد، عصرانه، میان وعده و یا برای قلمه همراه شام، ما بهترین انتخاب‌هایی که در استانبول می‌توانید داشته باشید را گرد هم آورده‌ایم.

 

 

بازار ارگانیک فریکوی

 

 

بازار ارگانیک فریکوی

 

 

بازار ارگانیک فریکوی، بازاری متشکل از هر چیز ارگانیک و سالمی است که فکرش را بکنید. این بازار در روزه‌های شنبه بر پا می‌شود و شما می‌توانید در آن همه چیز از میوه‌ها و سبزیجات آلی تا مواد خوراکی پخته، محصولات لبنی و خیلی چیزهای دیگر را پیدا کنید. شما می‌توانید از انواع ترشی‌جات، مربا، شبزیجات و میوه‌های تازه به وفور در این بازار تهیه کنید و از سلامت و تازگی آن‌ها مطمئن باشید. در کنار این محصولات برخی از غرفه‌ها نیز هستند که به فروش انواع نان‌های گندم سیاه صد در صد طبیعی، نان ترکی پیده و یا نان زیتون مشغول هستند.

آدرس: Feriköy Organic Market, Şişli Belediyesi Otopark, Lala Şahin Sokak, Bomonti Caddesi, Bomonti, Istanbul, Turkey

 

 

نان بیک‌شاپ

 

 

نان بیک‌شاپ

 

 

اگر در سمت آسیایی مستقر هستید و یا قصد دارید برای گردش بروید می‌توانید به فروشگاه برجسته نان در محله پر رفت و آمد مودا بروید و در بین قفسه‌های آن انواع نان‌ها را پیدا کنید. شما در نان بیک‌شاپ می‌توان نان‌های چاودار، نان با آردهای چندگانه، و نان‌های صد در صد گندم را پیدا کنید. به علاوه خرید نان تنها چیزهایی نیست که می‌توانید در این نان‌فروشی انجام دهید.
نان در واقع یک کافه زیبا هم هست که در آن می‌توانید خستگی در کنید، ساندویچی سبک نوش جان کنید و یا از قهوه‌ای اصیل و ترک لذت ببرید. یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌های این کافه چیزکیک کاراملی آن است.

آدرس: Naan Bakeshop, Moda Caddesi No. 113, Kadıköy, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 850 221 7099

 

 

راهنمای گردش شبانه در محله تقسیم استانبول

 

نان‌پزی و کافه R

 

 

نان‌پزی و کافه R

 

 

یکی دیگر از نقاط عطف در محله مودا شیرینی فروشی و کافه ۷۰۰GR است که به تازگی به عرضه نان هم روی آورده است. این کافه و نان‌پزی آنقدر محبوب است که اگر واقعا برنامه خرید از آن را دارید باید هر چه زودتر اقدام نمایید قبل از این که همه نان‌ها به فروش برسد.
جدا از قضیه خرید نان، می‌توانید به این کافه بروید و از انواع غذاهای خوشمزه‌ای مثل بره با سبزیجات تازه بخورید و یا برای میان وعده و عصرانه از خوراکی‌های شیرینی مثل تارت میوه سفارش دهید.

آدرس: 700GR Bakery and Café, Caferağa Mahallesi, Ruşenağa Sokak 3/C, Moda, Kadıköy, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 216 336 2366

 

 

برود

 

 

برود

 

 

برود در محله نیشانتاشی واقع شده و از خمیر ترش‌های بدون مواد افزودنی برای پخت نان‌هایش استفاده می‌کند. همین ویژگی باعث شده تا مورد توجه مردم قرار بگیرد. اما اغلب نان‌فروشی‌های دیگر شهر، شما در اینجا می‌توانید از انواع نان شیرینی، نان‌های فانتزی، شیرینی‌های خوشمزه و حتی ساندویچ‌های لذیذ هم خریداری کنید. بنابراین مجموعه‌ای همه چیز را در دسترس خواهید داشت.
به علاوه انواعی از نان‌ها مثل نان سبوس‌دار، نان گندم، نان باگت با گردو، نان زیتون و زرماری هم وجود دارد که احتمالا نظیرشان را فقط همین‌جا می‌توانید پیدا کنید.

آدرس: Bröd, Teşvikiye Mahallesi, Hacı Emin Efendi Sokak No. 75, Nişantaşı, Şişli, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 234 2763

 

 

نان‌فروشی ۲۴۰ درجه

 

 

نان‌فروشی 240 درجه

 

 

اگر دوست دارید بدون این که مسیری را طی کنید، در محل اقامت‌تان را باز کنید و نان مورد نظرتان را در دسترس داشته باشید قطعا هدف شما نان‌فروشی آنلاین ۲۴۰ درجه خواهد بود. شما می‌توانید از طیف وسیعی نان‌های مختلف نان گندم، نان سبوس‌دار، نان گوجه و رزماری، نان فندوق، نان کشمشی، نان زیتون و گردو همچنین نان کدو تنبل و یا گندم سیاه را در دسترس خواهید داشت. این نان‌فروشی آنلاین اسم خود را از درجه اجاق خود گرفته که در آن نان‌های ارگانیک را پخت می‌کند.

 

 

راهنمای استفاده از مترو در استانبول؛ ترکیه

 

 

نان‌فروشی آکالی

 

 

نان‌فروشی آکالی

 

 

این نان‌پزی و کافی شاپ در یکی از خیابان‌های آرام محله بشیکتاش قرار دارد و با عطر و بویی که در کل آن حوالی به راه می‌اندازد دل هر عابری را می‌برد. شما در این نان‌پزی می‌توانید از انواع مختلف نان‌های صنعتی و ساندویچ‌های خوشمزه با مواد فصلی تازه را خریدارید نمایید و از خوردن‌شان لذت ببرید. به علاوه ماکارونی و همبرگرهای خوشمزه هم در دسترس شما قرار دارند که در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ها هم سفارش دهید. همیشه در آکالی چیز جدید وجود دارد که شما را سوپرایز کند. می‌توانید در اینستاگرام این نان‌فروشی محصولات وسوسه‌انگیزش را دنبال کنید.

آدرس: Akali, Vişnezade Mahallesi, Dibekçi Sokak, Çimen Apt. No. 11/A, Maçka, Beşiktaş, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 227 4242

مطالب مرتبط