راهنمای گردش شبانه در محله تقسیم استانبول

شاید محله تقسیم به اندازه آرناووتکوی برای گردش‌های شبانه مورد توجه نباشد با این همه نقاط جذاب و منحصر به فرد خودش را دارد که هر کدام‌شان در نوع خود افسانه‌ای در این محله هستند. آیا دوست دارید آخر شب را در تور استانبول به قدم زنی اختصاص دهید و در کافه‌ای پر سر و صدا چیزی بخورید؟
تقسیم پر از نقاطیست که می‌توان در آن‌ها از موسیقی زنده، انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های سبک لذت برد. در تقسیم همه چیز قابل تصور و در دسترس است. بنابراین تردید را کنار بگذارید و به گردش خود برسید.

 

 

کافه بدون اسم

 

 

کافه بدون اسم

 

 

این کافه به معنای واقعی هیچ اسمی ندارد و در میان نقاط سرو نوشیدنی در استانبول زبانزد خاص و عام مردم است. میکسولوژیست آمریکایی الکس والدمن تخصص ویژه‌ای در مخلوط کردن طعم‌ها، اسانس‌ها و رنگ‌ها با یکدیگر داشته و نوشیدنی‌های منحصر به فرد خوشمزه‌ای را خلق می‌کند. کافه بدون اسم جایی کوچک است که دوست‌داران همیشگی خودش را دارد بنابراین اگر دو سه بار به این جا بروید احتمالا با برخی از چهره‌های تکراری روبرو خواهید شد. این کافه نقطه‌ای مناسب برای شروع عصر و آشنایی با افراد جدید برای شما محسوب می‌شود.

آدرس: No:7 İstiklal Caddesi, İstanbul, 34440, Turkey

تلفن: +905377105551

 

 

 

کافه روکسی

 

 

roxy-nightclub-istanbul

 

 

این کافه که از سال ۱۹۹۴ تاکنون به فعالیت خود ادامه می‌دهد یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین کافه‌عای شهر است که تقریبا هر شهروندی در طول عمرش برای یک بار هم که شده یکی از ستاره‌های ترکی و یا چهره‌های بین‌المللی را در آن دیده است. این کافه در روزهای آخر هفته همیشه شلوغی خیلی بیشتری را به خودش می‌بیند و جایی پر جنب و جوش برای رفتن همراه دوستان شناخته می‌شود. با عزیزانی که همراه‌تان هستند به این کافه بروید و در کنجی صمیمی با یکدیگر وقت بگذرانید.

آدرس: 1-3 Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok, İstanbul, 34433, Turkey

تلفن: +90 212 249 12 83

 

 

فروشگاه‌های دکوراسیون داخلی در استانبول

 

 

پیوت

 

 

پیوت

 

 

پیوت یکی دیگر از نقاط پرجنب و جوش تقسیم برای وقت گذرانی با دوستانی و شب نشینی است. شما در این کافه می‌توانید با موسیقی غیر رسمی استانبول خیلی بهتر و بیشتر آشنا شوید. این کافه بزرگ دارای سه طبقه است که در هر کدام‌شان سبکی از موسیقی اجرا می‌شود تا حدالامکان بیشترین مردم با سلیقه‌های مختلف را به خودش جلب کند. اگر اهل شلوغ و ساز و آواز هستید در اینجا می‌توانید دی‌جی‌ها و باندهای موسیقی مختلف را ملاقات کنید.

آدرس: Kameriye Sokak No.4, Nevizade Galatasaray

تلفن: +90 212 251 43 98

 

 

کی‌کی

 

 

کی‌کی

 

 

کی‌کی برای سال‌های متمادی است که به عنوان کافه‌ای محبوب بین مردم محلی شناخته شده و همیشه با حضور همین مردم شلوغ است. اگر آخر هفته به این کافه بروید شانس لذت بردن از اجرای دی‌جی را هم خواهید داشت. با این همه اگر از سر و صدای زیاد خوش‌تان نمی‌آید و دوست دارید خلوت خودتان را داشته باشید به باغ پشت کافه بروید که برای انزوا و خلوت نشینی جایی فوق‌العاده است.

آدرس: No:42 Sıraselviler Caddesi, İstanbul, 34433, Turkey

تلفن: +90 212 243 53 73

 

 

جاذبه‌های گردشگری محله سلطان احمد در استانبول

 

 

مینی‌موزیک‌هول

 

 

مینی‌موزیک‌هول

 

 

مینی‌موزیک‌هول یکی از محبوب‌ترین نقاط استانبول برای طرفداران ساز و پایکوبی است. این کافه که به سختی می‌توان متوجه شد آپارتمانی طبقاتی است دارای دی‌جی‌های متعددی بوده و فضاهای متنوعی را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید ساعات پایانی روزتان را با شادی در اینجا و در کنار عزیزان‌تان سر کنید و با بدنی کاملا خسته به هتل برگردید و به خوابی عمیق بروید. در مجموع افراد پرانرژی از رفتن به این کافه بیشتر استقبال می‌کنند.

آدرس: Sıraselviler Caddesi Soğancı Sokak No.7 Cihangir

تلفن: +90 212 245 19 96

 

 

 

کافه سالن IKSV

 

 

کافه سالن IKSV

 

 

محل برگزاری نمایشگاه بنیاد فرهنگ و هنر استانبول که به اختصار İKSV خوانده می‌شود در واقع، یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری کنسرت در استانبول است که برنامه آن هر فصل به صورت مجزا ارائه می‌گردد. برنامه این سالن را پیگیری کنید تا ببینید در مدت حضورتان برنامه‌های موسیقی معاصر و تئاتر، رویدادهای ادبی و کارگاه‌های آموزشی به چه صورت برگزار می‌شود. بعد از اطلاع از برنامه کار این سالن حتما برای شرکت در برخی از فعالیت‌ها وقتی در نظر بگیرید.

آدرس: Sadi Konuralp Caddesi No.5 Şişhane

تلفن: +90 212 334 07 00 

 

 

جاذبه‌های گردشگری محله سلطان احمد در استانبول

 

 

میکلا

 

 

میکلا

 

 

اما اگر نشستن در جایی آرام را به سر و صداهای اضافه ترجیح می‌دهید توصیه می‌کنیم به این کافه شیک بروید و در کنجی برای خودتان بنشینید و از اوقات ملس آخر شب‌تان لذت ببرید. شما در اینجا در کنار نوشیدن نوشیدنی و خوردن غذاهای سبک می‌توانید از منظره شگفت‌انگیز بیرون لذت برده و به تماشای عبور کشتی‌ها مشغول شوید. اگر گرسنه هستید هم می‌توانید از منوی غذاهای رستوران چیزی سفارش دهید.

آدرس: The Marmara Pera (top floor), Meşrutiyet Caddesi No.15 Tepebaşı

تلفن: +90 212 293 56 56

مطالب مرتبط