تفریح در بهترین کلاب‌های استانبول

تور استانبول سفر به شهری توریستی و همه پسند است که در آن می‌توان ویژگی‌ها و دیدنی‌های زیادی را پیدا کرد و از سفری همه چیز تمام لذت برد. احتمالا شما نیز مانند اغلب مردم گردشگر دوست دارید صبح‌ها را از آثار تاریخی و دیدنی بازدید کنید و شب‌ها به جشن و پایکوبی بپردازید.
گرچه که کلاب‌ها در اطراف خیابان استقلال آنقدرها نیستند اما اینطور هم نیست که صحنه شب زنده‌داری در این شهر متمرکز در یکی دو محله باشد. بنابراین اگر می‌خواهید اوقاتی شاد و دوستانه را تجربه کنید به برخی از بهترین سالن‌های شهر بروید.

 

الکساندرا

محله جذاب و دل‌انگیز آرناووتکوی جدا ا این که مقابل آب قرار گرفته و برای عمارت‌های عثمانی‌اش شناخته شده، یکی از محلات شب زنده‌داری محبوب در استانبول هم هست. بعد ا این که در یکی از بهترین رستوران‌های این محله از غذاهای دریایی و تازه لذت بردید به الکساندرا بروید و از بهترین نوشیدنی‌های دنیا سفارش دهید.
الکساندرا که یکی از انتخاب‌های گران استانبول است آخرهفته‌ها با اجرای بهترین دی‌جی‌های شهر بساط جشن برپا کرده از مردم محلی و گردشگران میزبانی می‌کند. اگر می‌خواهید در جایی عالی نوشیدنی و موزیک را در کنار هم داشته باشید الکساندرا مناسب شما خواهد بود.

 

alexandra

 

آدرس: No:50 Bebek Arnavutköy Caddesi, İstanbul, 34345, Turkey

تلفن: +902122875848

 

راهنمای کامل آیین سماع صوفیان در استانبول

افندی

از وقتی افندی افتتاح شده هر شب هفته میزبان محلی‌هایی‌ست که برای رفع خستگی با دوستان خود در آن قرار می‌گذارند. شما در این کافه می‌توانید توامان از انتخاب گسترده‌ای از نوشیدنی‌ها و موسیقی لذت ببرید و اوقات خوشی را در محله نشانتاشی سپری کنید. غذاهای سبک و خوشمزه، فضای داخلی محصورکننده و زیبایی‌شناسی خاص افندی باعث شده تا در صف یکی از محبوب‌ترین نقاط شهر برای شب زنده‌داری قرار بگیرد.

 

افندی

 

آدرس: 28 Hacı Emin Efendi Sokak, İstanbul, 34365, Turkey

 

آرکائودا

هیچ شکی نیست که آرکائودا در سمت آسیایی استانبول از محبوب‌ترین نقاط بین محلی‌ها برای لذت بردن از موسیقی زنده، یا وقت گذرانی در باغ پشتی آنست. جدا از این که شما می‌توانید در آرکائودا از نوشیدنی‌های متنوع، خوراکی‌ها و موسیقی زنده لذت ببرید و با دوستان تا پاسی از شب به خنده و شادی بپردازید، می‌توانید در رویدادهای ماهیانه از حضور بهترین دی‌جی‌ها و اجرای برنامه‌های شاد و منحصر به فردشان هم لذت ببرید.

 

آرکائودا

 

آدرس:   1, 18 Kadife Sok., Istanbul - Asia, 34710, Turkey

تلفن: +902164180277

 

راهنمای گردش و تفریح در گالاتا؛ استانبول

فین کاراکوی

 

فین کاراکوی یکی از جدیدترین نام‌های اضافه شده به کاراکوی است که به خاطر طراحی داخلی منحصر به فردش به شدت معروف و شناخته شده است. منوی منحصر به فرد فین کاراکوی با گزینه‌های دست‌ساز قابل توجه پر شده و جمعه‌ها و شنبه‌ها، روزهای آخرهفته نیز با اجرای زنده دی‌جی‌ها و غذاهای اضافه از مردم پذیرایی می‌کند. تمامی این ویژگی‌ها باعث شده تا فین کاراکوی تبدیل به یکی از بهترین نقاط استانبول برای جشن و مهمانی و دورهمی با دوستان تبدیل شود.

 

فین کاراکوی

 

آدرس: Finn Karaköy, Süleymaniye Mahallesi, B, Necatibey Cd. No:8, 34425, Karaköy, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 530 946 08 88

 

مینی موزیکهول

 

بیش از آن که مینی موزیکهول جایی برای شب زنده‌داری و فضایی برای غوطه‌وری باشد، جایی‌ست که وقتی شهر شروع به بستن می‌کند مردم به سمت آن سرازیر می‌شوند. مینی موزیکهول همیشه تا خود صبح باز است و از مردمی که تشنه جشن و موزیک الکترونیک هستند و شبانه‌رو برایشان بی‌معنی است میزبانی می‌کند. این یعنی شما در هر زمانی از شب که دلتان بخواهد می‌توانید به آن بروید و مطمئن باشید وقتی که می‌رسید برنامه هنوز در حال اجراست.

 

مینی موزیکهول

 

آدرس: Mini Müzikhol, Cihangir Mahallesi, Soğancı Sk No:1, 34433 Beyoğlu, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 212 245 19 96

 

تاریخچه مختصری از برج گالاتا در استانبول

میته

 

میته یکی دیگر از نام‌های اضافه شده و جدید در کاراکوی است که به اسم منطقه محبوب میته در برلین نام‌گذاری شده است. این یکی از محبوب‌ترین و البته گران در کاراکوی است که می‌توانید به آن بروید. شما می‌توانید زودتر به آن بروید، شامی لذیذ نوش جان کنید و بعد از ساعت 11 شب از حضور دی‌جی و برنامه‌های شاد لذت ببرید.

 

میته

 

آدرس: 66/A Necatibey Caddesi, İstanbul, 34425, Turkey

تلفن: +905436276362

 

ساحل سوما

 

تابستان‌ها هر کسی که استانبول سفر می‌کند نگاهی ویژه به جشن‌های ساحل سوما دارد. سوما که کمی خارج از شهر و دقیقا روی ساحل واقع شده جایی‌ست که مردم تمام روز را در آن به شناو استراحت می‌پردازند و بعد به سمت کلاب در جنگل جایی که دی‌جی‌ها تمام شب را تا سپیده برنامه اجرا می‌کنند می‌روند.

 

ساحل سوما

 

آدرس: Suma Beach, Gümüşdere Mahallesi, Boğaziçi Kampüs Yolu No:1/A, 34450 Sarıyer, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 533 130 53 73

مطالب مرتبط