بهترین کلاب‌های شبانه در محله کادیکوی؛ استانبول

محله بی‌اغلو همیشه از نقاط پرانرژی و توریست‌پسند در تور استانبول است، که چه برای کافه‌های دل‌انگیزش در طول روز شهرت داشته هم برای تفریحات شبانه‌اش و وقتی اسم آن می‌آید مردم دلایل زیادی برای صحبت درباره آن دارند. اما حقیقت این است که محله کادیکوی در سمت آسیایی استانبول خیلی مملو از توریست نمی‌شود و تفریحات شبانه هم به صورت متمرکز و فراوان در آن وجود ندارد.
با این همه جاهایی هستند که شما را با سلیقه مردم محلی آشنا می‌کنند و در عین حال امکان لذت بردن از موسیقی و سفارش انواع نوشیدنی و خوراکی‌ها را فراهم می‌آورند. مواردی که معرفی می‌کنیم به طور یکسان بین مردم محلی و گردشگر محبوب هستند.

 

Arkaoda

این کافه شبانه یکی از نقاط محبوب محلی‌ها و مهاجرانی‌ست که برای مدتی طولانی در این محله زندگی کرده‌اند. آرکائودا که وسط خیابان Barlar Sokağı کادیکوی واقع شده برای حیاط خلوت دنج و دل‌انگیز شهرت دارد.
این حیاط در تمام طول سال و در گرما و سرما دایر است. اینجا محلی عالی برای نوشیدنِ نوشیدنی‌های مختلف و سفارش غذاهای سبک بوده و در طول نیم روز محلی برای استراحت کردن شناخته می‌شود. اما از ساعت 11 شب به بعد میزبان دی‌جی و خوانندگان محلی می‌شود.

 

Arkaoda

 

آدرس: 1, 18 Kadife Sok., Istanbul - Asia, 34710, Turkey

تلفن: +902164180277

 

Viktor Levi Şarap Evi

اگر کافه‌های شبانه در سبک و سلیقه شما نیستند ولی همچنان دوست دارید برای شام انواع نوشیدنی‌ها را در دسترس داشته باشید و یا برنامه قراری کلاسیک را دارید ویکتور لوی در مودا جایی‌ست که باید به آن بروید.
بیش 100 سال از عمر این رستوران تاریخی می‌گذرد و شما کاملا می‌توانید آن را حس کنید وقتی که روی صندلی‌تان می‌نشینید. یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های این رستوران قدیمی تنوع آن در طیف نوشیدنی‌هایی‌ست که می‌توانید سفارش دهید. بنابراین برای شبی کلاسیک و رویایی همراه همسرتان به این رستوران بروید و از منوی نوشیدنی‌ها در کنار غذاهای خوشمزه لذت ببرید.

 

Viktor Levi Şarap Evi

 

آدرس: No:4 Damacı Sokak, İstanbul, 34710, Turkey

تلفن: +905309757523

راهنمای گردش در محله کومکاپی؛ استانبول

360 East Moda

اگر مایلید حین لذت بردن از نوشیدنی‌تان، از تماشای منظره هم لذت ببرید سری به اینجا بزنید. این کافه شبانه که در حاشیه بسفور واقع شده محلی عالی برای لذت بردن از یک نوشیدنی شیرین و رنگی و تماشای غروب آفتاب با نمایی از ایاصوفیه و مسجد آبی است. بعد از این که نوشیدنی‌تان تمام شد می‌توانید بیشتر بمانید و از موسیقی زنده و شادی همراه مردم لذت ببرید و اوقات شاد و جذابی را در کنار همراهان‌تان سپری کنید.
آخر هفته‌ها جشن و پایکوبی در محل تا 4 صبح ادامه پیدا کرده و به محلی عالی برای خوش گذرانی و جشن تبدیل می‌شود. اگر به دنبال شبی فانتزی هستید این چیزی‌ست که اینجا به دست خواهید آورد.

 

east-moda

 

آدرس: 360 East Moda, Albay Faik Sözdener Caddesi No:31, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 (216) 542 43 50/51

 

Karga

اگر از جاهای فانتزی خوشتان نمی‌آید و ترجیح می‌دهید در مکان‌هایی راحت‌تر و صمیمی‌تر باشید در اینجا می‌توانید از یک فضای ناهارخوری مقرون به صرفه با نوشیدنی‌های باکیفیت لذت ببرید. کارگا در خیابان Barlar Sokağı در کناری آرکائودا، و در ساختمانی مربوط به دوره عثمانی واقع شده است.
شما می‌توانید همانجا پشت شومینه بنشینید و یا از پله‌ها بالا بروید در بین میزها جایی دنج برای خودتان پیدا کنید. به هر حال کارگا فقط جایی برای تنها نشستن نیست بلکه در آن به طور معمول موسیقی جریان دارد. با دوستان به کارگا بروید و شبی جذاب را در کنار یکدیگر تجربه کنید.

 

Karga

 

آدرس: No:16 Kadife Sokak, İstanbul, 34710, Turkey

تلفن: +902164491725

راهنمای گردش و تفریح در گالاتا؛ استانبول

Ayı

قبل از این که بخواهید برای رفتن تصمیم‌گیری کنید باید بدانید که Ayı یکی از بهترین گزینه‌های فهرست ما در کادیکوی با 18 صفحه منوی نوشیدنی و 4 شعبه مختلف است.
تمامی این چهار شعبه کار خود را برای اینجاد فضایی جذاب همراه با نوشیدنی‌ها و غذاهای عالی به نحو احسنت انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید شبی دوستانه و صمیمی را در کنار عزیزان سپری کنید اینجا محلی عالی برای شماست. اما توصیه ما اینست که جمعه و شنبه حتما به این کافه شبانه سر بزنید که منویی جذاب از نوشیدنی‌ها ارائه داده می‌شود.

 

Ayı

 

آدرس: Ayı Pub, Moda Caddesi No: 60, Istanbul, Turkey,

تلفن: +90 (216) 418 44 76

 

Monks

مُنکس در مقایسه با 360 East کم‌تر شناخته شده است اما با این همه اینجا از گزینه‌های برجسته کادیکوی محسوب می‌شود. منکس در طول روز کافه استخر است که شب‌ها تبدیل به کلابی جذاب و شاد می‌شود.
در واقع می‌توان گفت این تنها کلاب به معنای واقعی و استاندارد در کادیکوی است که فرصت رفتن به آن را دارید. در اینجا شما می‌توانید آزادانه همراه دوستان به سن رقص بروید و با جمعیت به شادی و پایکوبی بپردازید.

 

Monks

 

آدرس: Monks Bar, Moda Caddesi No: 70/1, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 (506) 148 49 98

مطالب مرتبط