بهترین فعالیت‌های رمانتیک در سفر ماه عسل به سامویی؛ تایلند

به لطف چشم‌انداز‌های طبیعی و آب و هوای همیشه گرمسیری در تور تایلند کارهای متنوع و شگفت‌انگیزی می‌توان در ماه عسل انجام داد. زوایای طبیعی این جزیره با ماسه‌های سفید و طولانی، آب‌های فیروزه‌ای، و درختان نارگیل از این مقصد بهشتی برای اولین سفر زندگی مشترک می‌سازد. مناطق دور افتاده‌تر و آرام نیز بین زوج‌های جوان امتیازات بالایی دریافت کرده‌اند. ما در اینجا فهرستی از بهترین کارهلیی که می‌توانید در سامویی انجام دهید را معرفی می‌کنیم.

 

 

شامی رمانتیک در ساحل هتل Chaweng Regent

 

 

شامی رمانتیک در ساحل هتل Chaweng Regent

 

 

به هتل Chaweng Regent بروید و برای شامی رمانتیک در ساحل خصوصی میزی رزرو کنید. شما می‌توانید همراه همسرتان روی ساحل و در غروب زیبا و تماشایی افق، از ۷ کورس شام باکیفیت کلاس بالا لذت ببرید. غذاهای دریایی کم‌نظیر، پرده‌های رقصان در نسیم هوا، و میزی سفید و مجلل به شما تجربه‌ای به یادماندنی هدیه خواهد داد. به علاوه یک گارسون شخصی نیز در اختیار شما گذاشته خواهد شد تا نیازهای شما را برآورده کرده و همینطور برایتان غذا سرو کند.

 

 

تور کشتی‌سواری غروب سامویی

 

 

تور کشتی‌سواری غروب سامویی

 

 

غروب سامویی یکی از شگفتی‌های طبیعی زیبایی است که به رایگان و به یک اندازه در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. معمولا قدم زدن در امتداد ساحل هنگام غروب یکی از فعالیت‌های رمانتیکی است که مردم دوست دارند انجام دهند. اما اگر بخواهید در سفر ماه عسل‌تان پا از این فراتر بگذارید و تجربه‌ای متفاوت‌تر به دست بیاورید می‌توانید در تور عصرانه کشتی‌سواری اطراف سامویی ثبت نام کرده و عصر تا غروب آفتاب را در وسط آب‌های گرمسیری جزیره سپری کنید.
شما اطراف سامویی را با این تورها گشت زنی می‌کنید و از مناظر زیبای آن لذت می‌برید. وقتی که جنگل‌های سرسبز و درخشان کم کم رنگ تیره‌تری به خود می‌گیرند و آسمان به نارنجی و کبود گرایش پیدا می‌کند، حس خواهید کرد به سرزمین پریان سفر کرده‌اند. همه چیز در این تور شگفت‌انگیز جادویی به نظر می‌رسد. جدا از زیبایی‌های طبیعی در کشتی بوفه غذا و تنقلات هم وجود دارد که در حین سفر کوتاه‌تان می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

 

گردش‌های یک روزه به جزایر اطراف سامویی؛ تایلند

 

 

در اسپا آرامش بگیرید

 

 

در اسپا آرامش بگیرید

 

 

شما می‌توانید صلح و آرامش درونی را در اسپاهای بهشتی کو سامویی تجربه کنید. روز خود را با رفتن به اسپا و گرفتن آرامش شروع کنید. بنابراین به یکی از اسپاهای ساحلی بروید و از تجربه لوکس آن لذت ببرید.
در حین روغن‌تراپی سعی کنید ذهن و بدن‌تان آرام کرده و از ماساژ لذت ببرید و یا برای پاک‌سازی پوست یک اسکراب بدن درخواست کنید. برای ناراحتی‌های عضله‌ای معمولا از کمپرس گیاهی تایلندی استفاده می‌شود و برای از بین بردن تیرگی پوست درمان‌های جوان‌سازی را به کار می‌برند. درمان‌ها و پکیج‌های بی‌شماری برای انتخاب وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تجربه روزی تکرارنشدنی را کسب کنید.

 

 

به پیک‌نیکی ساحلی بروید

 

 

به پیک‌نیکی ساحلی بروید

 

 

شما می‌توانید برای پیک‌نیکی خصوص و عاشقانه با راهنمای هتل صحبت کنید و به با یک قایق‌سواری خودتان را به یکی از دو جزیره زیبای کو تان و کو مودسوم بروید.
هر دوی این جزیره‌ها کم جمعیت با مناظری زیبا و چشمگیر هستند. شما می‌توانید ار امواج آرام ساحلی، صدای دریا، سواحل ماسه سفید درخشان و آفتاب گرم لذت ببرید و اوقاتی دونفره و ساکت را تجربه کنید. از بین غذاهای محلی خانگی چیزی انتخاب کنید و سفارش دهید تا برای شما حاضر کنند. غذاهای بومی جزیره‌ای که قالبا دریایی هستند را در کم‌تر جای دیگری از دنیا بتوانید پیدا کنید. قبل از این که به هتل بازگردید سعی کنید به خوبی در ساحل گشت و گذار کرده و عکس‌های یادگاری بیاندازید.

 

 

بهترین رستوران‌های سامویی؛ تایلند

 

 

به کروز شام غروب خورشید در کشتی‌های قدیمی سنتی بروید

 

 

به کروز شام غروب خورشید در کشتی‌های قدیمی سنتی بروید

 

 

در کروز شام غروب خورشید در کشتی‌های سنتی تایلندی شرکت کنید و در امتداد ساحل کو سامویی از تماشای غروب دریا و خوردن غذا لذت ببرید. رنگ‌های آتشین دریای آندامان با غذاهای سنتی و مدرن تایلندی همخوانی عجیبی داشته و تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
بر روی صندلی‌های راحتی روی عرشه لم بدهید و از فضای آزاد، باد دریایی، پهنه آسمان و حضور همسرتان نهایت لذت را ببرید. همانطور که خورشید پایین‌تر می‌رود و آسمان سرخ‌تر می‌شود، دریای دورتان هم صورتی می‌شود. شک نداشته باشید منظره‌ای که شاهدش هستید را تا آخر عمرتان هرگز از یاد نخواهید برد.

 

 

چای عصرانه در آماری کو سامویی

 

 

چای عصرانه در آماری کوه سامویی

 

برای تجربه تاریخی بریتانیایی، دست در دست همسرتان، به مهمانی چای عصرانه در آماری کو سامویی بروید. در حالی که از انواع دمنوش‌های معطر لذت می‌برید، خودتان را غرق صدای ملایم دریای آرام و تلالو نور خورشید عصرگاهی کنید. غذاهای سبک مثل ساندویج‌ها و شیرینی‌های کرمی و خامه‌ای نیز برای سفارش موجود هستند. یکی از بهترین دمنوش‌های آماری آیس‌تی وانیلی بوربون است که می‌توانید سفارش داده و از طعم بهشتی آن لذت ببرید.

مطالب مرتبط