بهترین بوتیک‌های لباس مردانه در استانبول

مردان ترک به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهند و سعی می‌کنند همیشه آراسته باشند. شما در طی گشت و گذار در شهر و آشنایی بیشتر با مردم بومی آن‌ها را همیشه اصلاح کرده و یا در سلمانی‌ها می‌بینید. این مساله در استانبول که شهر اول گردشی ترکیه شناخته می‌شود کمی حساس‌تر هم هست. بنابراین وقتی صحبت از لباس می‌شود کمی انتظارات بالاتر از حد معمول است. فرقی نمی‌کند به دنبال انتخاب‌های کلاسیک درجه یک باشید یا موارد جدید غیرعادی، استانبول پر از فروشگاه‌های درجه لباس مردانه است. ما در این پست نگاهی به بهترین فروشگاه‌ها در تور استانبول می‌اندازیم.

 

 

Civan

 

 

Civan

 

 

این بوتیک منحصر به فرد که در چوکورچوما واقع شده، تحت تاثیر این محله آنتیک فروشی منحصر به فرد بهترین لباس‌های کلاسیک مردانه با گرایش به سبک‌های قدیمی را ارائه می‌دهد. رسمی‌ترین لباس‌ها مثل کت و شلوارهای همه رنگ همراه با کراوات، پاپیون، دکمه سر آستین و بندیلک را می‌توانید در این فروشگاه شیک پیدا کنید. Civan به طور خاص پناهگاه مردانی‌ است که شدیدا نسبت به مد حساس هستند و می‌خواهند بهترین انتخاب‌های ممکن را داشته باشند. اما ویژگی جذاب این فروشگاه در خیاط‌خانه آنست. یعنی شما می‌توانید لباس‌ها را تک به تک از قفسه‌ها بردارید و امتحان کنید و یا از طیف وسیع پارچه‌هایی که وجود دارد یکی را انتخاب کنید و سفارش دوخت لباس مطابق با سلیقه‌تان را بدهید. خوبی دوخت لباس در این است که می‌توانید جز به جزش را تا حتی دکمه‌ها خودتان انتخاب کنید. در نهایت فرقی نمی‌کند بدوزید و یا آماده بخرید، بی‌شک هر دو گزینه بهترین خواهد بود.

آدرس: Civan, Çukurcuma Caddesi No.42, Çukurcuma, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 243 32 11

 

 

Shopi Go

 

 

Civan

 

 

Shopi Go در محله Nişantaşı یکی از فروشگاه‌های برجسته مد مردان در استانبول است که این ویژگی را حتی می‌توان از دکوراسیون داخلی سفید مشکی آن متوجه شد. این فروشگاه یکی از بوتیک‌های مد مردانه منحصر به فرد است که حتی لباس‌هایش را به صورت فروش آنلاین به بیرون از استابنول هم عرضه می‌کند. اگر از عاشقان برندهای اصل درجه یک دنیا هستید می‌توانید در این فروشگاه برندهایی مثل مارنی، مارک جیکوبز، آدیداس رف سیمونز، جی. وی. اندرسون و بسیاری دیگر از این قبیل مارک‌ها را پیدا کنید. علاوه بر لباس‌هایی که روی قفسه‌های فلزی سیاه و سفید آویزان هستند، یک سری لوازم جانبی دیگر مثل اسکیت برد، کتاب، چمدان و عینک آفتابی هم وجود دارد. مطمئن باشید از هر چیزی که مد نظر دارید می‌توانید شیک‌ترینش را در این بوتیک پیدا کنید. اگر هم چیزی برای خرید نظرتان را جلب نکرد به صورت مکرر سایت آن‌ها را بررسی کنید که همیشه تخفیفات خوبی بر روی اجناس اعمال می‌کنند.

آدرس: Shopi Go, Mim Kemal Öke Caddesi No.17, Nişantaşı, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 296 96 61

 

 

راهنمای گردش در محله Akaretler؛ استانبول

 

Bey Karakoy

 

 

Bey Karakoy

 

 

کاراکوی یکی از محله‌های به شدت مینیمالیستی استانبول است که شما در آن می‌توانید اجناسی را پیدا کنید که تنها به تعداد انگشت شما از آن وجود دارد. Bey Karaköy یکی از فروشگاه‌های بسیار منحصر به فرد کاراکوی و استانبول است که می‌توانید بر روی دیوارهایش کوله‌های چرمی چشمگیر پیدا کنید. قفسه‌های سبک اسکاندیناوی نیز پر از لباس‌های مدرن، اعم از پیراهن‌های دکمه‌دار، کفش مردانه و موارد دیگری مثل جوراب است. اما چه چیزی در مورد این فروشگاه متفاوت است؟ که بی کاراکوی تنها به برندهای درجه یک اروپایی بسنده نکرده و گلچینی از زیباترین لباس‌های فصلی طراحان داخلی را هم در خودش جمع کرده است. برندهایی مثل Niyo از Niyazi Erdoğan تا Tox Atelier شما می‌توانید برخی از اقلام منحصر به فرد تولیدی طراحان و کارآفرینان پیشرو در ترکیه را با قیمت‌های باورنکردی پیدا کنید و بخرید.

آدرس: Bey Karaköy, Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi, Mumhane Caddesi No.54/1, Karaköy, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 532 700 59 55

 

 

Tru Project

 

 

Tru Project

 

 

Tru Project یکی از بوتیک‌های برجسته لباس است که بهترین لباس‌ها و تی‌شرت‌های مردانه و همینطور زنانه متنوعی را ارائه می‌دهد. این فروشگاه که بیشتر بر کیفیت تمرکز دارد نه کمیت، در خیابان ببک و در خط ساحلی بسفور واقع شده است. شما در این فروشگاه نه تنها می‌توانید تی‌شرت‌های خوبی خریداری کنید بلکه می‌توانید لباس‌های اولیه بچه‌ها را هم به بهترین نحو ممکن تامین کنید. Tru Project با تکیه بر پارچه‌های نفیس طرح‌های طراحان خودش را عرضه می‌کند و در این کار بسیار هم موفق است و حتی به نظر می‌رسد تا مدت‌ها بتواند در این زمینه دوام بیاورد. پیراهن‌های مردانه دکمه‌دار معمولا از جنس‌های شق و رق تهیه می‌شوند در حالی که کت‌ها بافت لطیف دارند.

آدرس: Tru Project, Küçük Bebek Caddesi No.11, Bebek, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 287 77 40

مطالب مرتبط