معرفی اقامتگاه‌های خودگردان برتر در باتومی؛ گرجستان

باتومی در تور گرجستان با سواحل منحصر به فرد ماسه سیاهش احتمالا بعد از آنتالیا دومین مقصد شناخته شده در اطراف کشورمان است که مردم هم به خوبی آن را می‌شناسند و زیاد به آن سفر می‌کنند.
یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بودن در این شهر مسئله اقامتگاه است. به دلیل توریستی بودن باتومی طیفی از انواع اقامتگاه‌های ساده و تفریحی از قیمت‌های مختلف وجود دارد. با وجود این که بودن در هتل‌ها و استفاده از مزایای حاضر و آماده آن اما خیلی‌ها دوست دارند همه چیز در کنترل خودشان باشد.
در اینجا شما می‌توانید با اقامتگاه‌های خودگران برتر باتومی آشنا شوید و حس بودن در خانه خودتان را تجربه کنید.

 

 

آپارتمان رویال

 

 

آپارتمان رویال

 

 

آپارتمان رویال در نزدیکی مجسمه علی و نینو و در فاصله‌ای از قلعه پیترا واقع شده که ظرف چند دقیقه ماشین‌سواری به آن دسترسی خواهید داشت. آپارتمان‌های رویال به جز موقعیت قرارگیری مناسب دارای اینترنت وای‌فای رایگان، سیستم تهویه هوا، و همجنین باغ هم هستند. هر کدام از این واحدها شامل سالن نشیمن، حمام و وان، بالکن، آشپزخانه کاملا مجهز با اجاق، صندلی و مبل، تلویزیون صفحه تخت، تختخواب و ماشین لباسشویی می‌شود.
شما در این مجموعه کاملا راحت خواهید بود و هم زمان حس می‌کنید به آپارتمانی جدید نقل مکان کرده‌اید. در کنار امکانات داخلی واحدها شما می‌توانید به تفریح هم بپردازید و با اجاره دوچرخه از سرویس آپارتمان به گردش و تفریح بروید. به علاوه آکوا پارک باتومی در فاصله ۱۹ دقیقه پیاده‌روی شما قرار دارد که می‌توانید گردش‌کنان به دیدنش بروید.

آدرس: Sherif Khimshiashvili Street 15 G, 6010 Batumi, Georgia

 

 

آپارتمان ایرن

 

 

آپارتمان ایرن

 

 

ایرن نیز یکی دیگر از اقامتگاه‌های اطراف مجسمه علی و نینو است که ظرف چند دقیقه کوتاه در دسترس شما قرار می‌گیرد. واحدهای ایرن مجهر به آشپزخانه و امکانات مورد نیاز اولیه مثل گاز و یخچال فریزر بوده و امکان استفاده از اینترنت وای‌فای رایگان را هم فراهم می‌آورد. زوج‌های جوان مخصوصا بودن در این آپارتمان را به دلیل خودمختاری و همچنین قیمت‌های معقول و مناسب بیشتر می‌پسندند.
به علاوه مدیریت آپارتمان بسیار مهمان‌نواز بوده و از شما به خوبی استقبال می‌کند. به جز امکانات آپارتمان شما با چند دقیقه ماشین سواری به قلعه پیترا برسید این در حالیست که با یک پیاده‌روی یک ربعه تله کابین آرگو در دسترس شما قرار می‌گیرد.

آدرس: 2 Marukhi Street, 2nd Lane, 6000 Batumi, Georgia

 

 

یک ماجراجویی به یادماندنی در دولفیناریوم باتومی

 

 

آپارتمان‌های Orbi Deluxe

 

 

آپارتمان‌های Orbi Deluxe

 

 

این آپارتمان‌ها برخلاف موارد بالا از علی و نینو فاصله بیشتری داشته و مجموعه‌ای کاملا لوکس هستند. اربی مجهز به اتاق‌های راحت با تخت خواب، سیستم تهویه مطلوب هوا، تلویون صفحه تخت و شبکه‌های بین‌المللی و صد البته وای‌فای رایگان است. به علاوه این واحدها دارای آشپزخانه‌ای کاملا مجهز با اجاق گاز، یخچال، ماکروویو و همچنین سالن غذاخوری هستند.
شما می‌توانید هر زمان که بخواهید با استفاده از چای‌ساز برقی خودتان را مهمان چای تازه دم کنید. هر روز صبح در این مجتمع صبحانه سر می‌شود. این آپارتمان‌ها از طرف زوج‌ها و خانواده‌هایی که دوست دارند در جایی مستقل اما لوکس اقامت داشته باشند بسیار مورد ستایش قرار گرفته است.

آدرس: Sherif Khimshiashvili Street 15 B, 6000 Batumi, Georgia

 

 

آپارتمان‌های لاکچری

 

 

آپارتمان‌های لاکچری

 

 

این آپارتمان‌ها که در زمره لوکس‌ترین اقامتگاه‌های خودمختار باتومی محسوب می‌شود دارای امکانات رفاهی و تفریحی مفصل‌تری بوده و در عین حال به حریم شخصی شما احترام می‌گذارد. برای نمونه هر کدام از واحدها دارای سونای اختصاصی هستند. به علاوه تمامی آن‌ها مجهز به امکانات مدرنی مثل تخت خواب و تلوزیون صفحه تخت با شبکه‌های بین‌المللی، یک حمام اختصاصی و یک آشپزخانه کاملا مجهز با اجاق بوده و سیستم تهویه هوا در دسترس شما قرار می‌دهند.
برخی از واحدها نیز دارای سالن غذاخوری و یا تراس هستند. شما می‌توانید به جای آشپزی به رستوران داخلی مجموعه بروید و از غذاهای بین‌المللی و خوشمزه آن سفارش دهید. همچنین اگر خیال گردشی خانوادگی را داشتید از مجموعه دوچرخه اجاره کنید و به گردش بروید.

آدرس: 15G Sherif Khimshiashvili, Apt 13-02, 6010 Batumi, Georgia

 

 

معرفی مجموعه هتل آپارتمان اوربی در ساحل باتومی

 

 

آپارتمان‌های خانوادگی ایکو

 

 

آپارتمان‌های خانوادگی ایکو

 

 

آپارتمان‌های خانوادگی ایکو یکی از بهترین نقاط باتومی برای صرف تعطیلاتی آرام و لوکس است که مناظر زیبا و روح‌نوازی از کوه‌های سرسبز و دریا ارائه می‌دهد. این واحدها تراس با منظره‌ای دیدنی دارند و مجهز به سیستم تهویه هوا، فرش و اینترنت رایگان هستند. واحدهای عایق‌بندی شده شامل گاوصندوق، سالن نشیمن و تلوزیون‌های صفحه تخت با شبکه‌های ماهواره‌ای هستند.
بعضی از آپارتمان‌ها نیز آشپزخانه‌ای مجهز به یخچال، مایکروویو و لوازم آشپزی دارند. به علاوه شما می‌توانید از حمام اختصاصی و مدرن با لوازم آرایشی بهداشتی رایگان هم بهره ببرید. اشاره کنیم که در اینجا استفاده از دوچرخه رایگان است اما برای شاتل فرودگاه هزینه اضافی دریافت می‌شود.

آدرس: Zurab Gorgiladze Street 28, 6010 Batumi, Georgia

مطالب مرتبط