بهترین سواحل سنگاپور برای سفری آرامش‌بخش

سنگاپور یکی از کشورهای کوچک اما به شدت دوست داشتنی و زیبا در جنوب شرقی آسیاست که به دلیل جزیره‌ای بودن آن از سمت طرفداران مقاصد ساحلی مورد استقبال زیادی قرار می‌گیرد. شکی نیست که تمامی سواحل این کشور زیبا هستند و به لحاظ توسعه یافتگی سلیقه‌های مختلف را راضی می‌کنند. روزهای آفتابی فراوان، سواحل ماسه‌ای و آب‌های شفاف و آبی از ویژگی‌های اولیه این سواحل هستند. در سنگاپور ساحل را امن، تمیز و دقیق نگه‌داری می‌کنند و به لحاظ سفر نیز تور کوالالامپور + سنگاپوراز لحاظ وقت گذرانی در آن‌ها از خیلی جاهای دیگر مقرون به صرفه‌تر است.

 

 

ساحل سیلوسو

 

 

siloso

 

 

اگر با خانواده به سنگاپور سفر می‌کنید یکی از سواحلی که می‌توانید در آن به تفریح و استراحت بپردازید ماجراجویی‌های خانوادگی را دنبال کنید ساحل سیلوسو است که در سنتوسا قرار گرفته است. در این بخش ساحلی فعالیت‌های هیجانی زیادی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها بپردازید. شما می‌توانید سوار بانجی جامپینگ شوید و از بلندترین نقطه سنگاپور پایین بپرید و یا در پارک مگا ادونتور زیپ لاین را تجربه کنید و از تماشای مناظر اطراف لذت ببرید. بعد از این که با فعالیت‌های مختلف تمام روز را به پمپاژ آدرنالین در خون‌تان مشغول بودید به یکی از رستوران‌ها و یا کافه‌های ساحلی بروید و از خوراکی‌های تازه خوشمزه و غذاهای سنتی مخصوص منطقه نوش جان کنید. اشاره کنیم که شما می‌توانید همراه بچه‌ها در سواحل بمانید و به شنا و ساختن قلعه‌های شنی نیز مشغول شوید. خوشبختانه انتخاب‌های شما در این ساحل متنوع هستند.

آدرس: Siloso Beach Walk, Southern Islands, Singapore

تلفن: +6567368672

 

 

ساحل تانجونگ

 

 

ساحل تانجونگ

 

 

تانجونگ در قسمت جنوبی سنتوسا قرار گرفته و پر از کافه‌های ساحلی جذاب است. شما می‌توانید وقت‌تان را در این کافه‌های پر جنب و جوش سپری کنید و یا به داشتن فضای آرام و شخصی بسنده کنید. در روزهای آخر هفته دو کافه ساحلی پرجنب و جوش به نام‌های Tanjong Beach Club و FOC Sentosa از بیشترین استقبال مردم برخوردار می‌شوند. با وجود این که در این منطقه سر و صدای زیادی وجود دارد و اصولا پر از نقاط جشن و پایکوبی‌ست باز هم اگر خوب نگاه کنید می‌توانید جاهایی را پیدا کنید که از شلوغی دور باشند. منطقه آرام خودتان را پیدا کنید و به راحتی در آن به استراحت و فعالیت‌هایی همچون آبتنی و شنا بپردازید.

آدرس: Southern Islands, Singapore

 

 

۵ دلیل مهم برای انتخاب Garden’s by the Bay در کریسمس؛ سنگاپور

 

 

ساحل چانگی

 

 

ساحل چانگی

 

 

راستش را بخواهید بیشتر جذابیت‌های قدیمی سنگاپور در جریان مدرنیته شدن و پیشرفت صنعت گردشگری از بین رفته و این ساحل جزو معدود پارک‌های ساحلی است که با رفتن به آن می‌توانید سبک و سیاق قدیمی منطقه را در آن کشف کنید. ماسه‌های سفید و درختان نخل سرسبز و جذاب بیشتر خانواده‌های علاقه‌مند به مناطق گرمسیری را مجذوب خود می‌کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ساحل چانگی اینست که چون در کنار باند فرودگاه چانگی واقع شده شما می‌توانید هنگام شنا و تفریح به تماشای فرود و پرواز هواپیماها بپردازید.

آدرس: Nicoll Drive, Singapore

تلفن: +6518004717300

 

 

پارک ساحلی شرقی

 

 

پارک ساحلی شرقی

 

 

این ساحل یکی از نقاط بسیار محبوب بین مردم محلی است که به راحتی هم در دسترس قرار گرفته. اگر از عاشقان پیک‌نیک و به راه انداختن بساط کباب هستید این ساحل جاییست که باید به آن بروید. انواع فعالیت‌های تفریحی برای تمامی سنین و اعضای خانواده در این منطقه وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. از یک دوچرخه‌سواری خانوادگی گرفته تا اسکیت‌سواری و یا ماهی‌گیری طیف مختلفی وجود دارد. پارک ساحل شرقی یکی از نقاط ساحلی جذاب برای فعالیت‌های ساده و خانوادگی است. شما می‌توانید در بین درختان قدم بزنید و یا از استراحت زیر آفتاب لذت ببرید.

آدرس: East Coast Park Service Road, Singapore, Singapore

 

 

بهترین کارهایی که می‌توانید در سنگاپور انجام دهید

 

 

جزیره لازاروس

 

 

جزیره لازاروس

 

 

اگر به دنبال جایی برای آفتاب گرفتن هستید جزیره لازاروس یکی از بهترین انتخاب‌های شما در سنگاپور است. شما می‌توانید با کشتی خودتان را به این جزیره که یکی از معروف‌ترین نقاط سنگاپور با مناظر دیدنی و گرمسیری است برسانید. سواحل این جزیره سبک کاملا روستایی دارند و بیشتر به درد کسانی می‌خورند که دوست دارند از سر وصدای زیاد کافه‌های ساحلی و پایکوبی‌ها به دور باشند و اوقات خصوصی و آرامی را بگذرانند. در بخش‌های ساحلی گربه‌های فراوانی زندگی می‌کنند که به توریست‌ها عادت داشته وکاملا بی‌خطر هستند. جایی آرام برای خودتان پیدا کنید و به تفریح خودتان بپردازید.

 

 

 

جزیره سنت جان

 

 

جزیره سنت جان

 

 

سنت جان یکی دیگر از جزایر زیبا، سرسبز و دیدنی است که کم‌تر مورد بازدید قرار می‌گیرد. به همین دلیل افرادی که دوست دارند حریم خودشان را داشته باشند و از تعطیلاتی آرام لذت ببرند به آن سفر می‌کنند. این جزیره محلی فوق‌العاده برای دوری جستن از زندگی پراسترس امروزی و خاموش کردن تمام اتصالات به دنیای آنور آب‌هاست. شما می‌توانید در این جزیره به استراحت و شنا، قایق‌سواری و یا در صورت تمایل ماهی‌گیری بپردازید.

آدرس:  Southern Islands, Singapore

مطالب مرتبط