بهترین کارهایی که می‌توانید در سنگاپور انجام دهید

سنگاپور از کشورهای جنوب شرقی آسیاست که برخلاف وسعت کمش ثروتی غنی در اختیار داشته که از داشته‌هایش برای پیشرفت و مدرنیته شدن استفاده می‌کند. تلفیقی از زیبایی‌های طبیعی مثل سواحل ماسه سفید درخشان، آب‌های آبی، باغ‌های سرسبز و جذاب در کنار مدرن‌ترین سازه‌ها و نقاط تفریحی به شما انتخاب‌های گسترده‌ای برای وقت گذرانی می‌دهد. بیایید نگاهی به برجسته‌ترین نقاط آن بیاندازیم تا در تور مالزی+سنگاپور بهترین انتخاب‌های گردشگری را داشته باشید.

 

 

موزه هنر علم

 

 

موزه هنر علم

 

 

موزه ArtScience یکی از سازه‌های نمادین و مدرن سنگاپور است که جزو پروژه شن‌های خلیج مارینا  محسوب می‌شود. این سازه برجسته که توسط معمار بین‌المللی و سرشناس موشه سفدی ساخته شده در ۱۷ فوریه ۲۰۱۱ افتتاح شد. در واقع موزه هنر علم، اولین موزه دنیاست که به معقوله هنر و علم توامان با هم و تاثیرات آن‌ها بر هم پرداخته و سعی کرده تا زوایای جدیدی را به نمایش بگذارد. این موزه به تازگی نمایشگاه دائمی Future World را ارتقا بخشیده و افزودن تکنولوژی‌های پیشرفته دیجیتالی، به بازدیدکنندگان آموزش‌های جذابی ارائه می‌دهد.

آدرس: 6 Bayfront Avenue, Downtown Core, Singapore, 18974, Singapore

تلفن: +6566888888

 

 

گالری ملی سنگاپور

 

 

گالری ملی سنگاپور 

 

 

گالری ملی سنگاپور واقع در دو ساختمان، دیوان عالی سابق و سالن شهر سابق، مجموعه‌ای از هنرهای مدرن هنرمندان سراسر جنوب شرقی آسیا را به نمایش گذاشته است. این گالری از هر دو قشر هنرمندان کهنه‌کار و تازه‌کار حمایت کرده و به برپایی نمایشگاه می‌پردازد. حتما سعی کنید در افتتاحیه گالری‌های جدید شرکت کنید و بازدید از مجسمه‌های زیبای روی پشت بام از هنرمند ویتنامی متولد دانمارک Danh Vo هم دیدن کنید.

آدرس: 1 Saint Andrew's Road, Downtown Core, Singapore, 178957, Singapore

تلفن: +6562717000

 

 

بهترین استخرهای بی‌نهایت برای شنا در سنگاپور

 

 

موزه ملی سنگاپور

 

 

موزه ملی سنگاپور 

 

 

بزرگ‌ترین موزه این شهر، موزه ملی سنگاپور است که میزبان دو گالری اصلی است. یکی از این گالری‌ها به نام زندگی سنگاپور، در مورد غذا، عکاسی، فیلم و مد، و گالری تاریخ جزیره که به احوالات سنگاپور از قرن ۱۴ام به بعد می‌پردازد. به این موزه بروید و با تماشای بخش‌های مختلفش سرگرم شوید و اطلاعات خوبی راجب این کشور به درست بیاورید.

آدرس: 93 Stamford Road, Museum, Singapore, 178897, Singapore

تلفن: +6563323659

 

 

Haw Par Villa

 

 

Haw Par Villa

 

 

Haw Par Villa مرکزی تفریحی و آموزشی است که در محیطی خانوادگی به بچه‌ها در مورد افسانه‌های اساطیری چینی اطلاعات و آموزش‌هایی داده می‌شود. این مرکز تفریحی محلی عالی برای تماشای انواع موجودات افسانه‌ای و اساطیری و آشنایی بهتر با آن‌هاست. توجه داشته باشید که در این مرکز ده سالن گرافیکی کاملا واقعی وجود دارد که ممکن است باعث وحشت بچه‌های خردسال شود پس برای بازدید از بخش‌های مختلف رده بندی و ظرفیت روحی بچه‌ها را هم مد نظر قرار دهید.

آدرس: 262 Pasir Panjang Road, Queenstown, Singapore, 118628, Singapore

تلفن: +6567730103

 

 

بهترین کارهایی که باید تا قبل از ۴۰ سالگی در سنگاپور انجام دهید

 

 

باغ‌های گرمسیری سنگاپور

 

 

باغ‌های گرمسیری سنگاپور

 

 

باغ گرمسیری سنگاپور اولین بار در سال ۱۸۵۹ افتتاح شده و یکی از قدیمی‌ترین پارک‌های سنگاپور است. این باغ گیاه‌شناسی که میزبان بیش از ۱۰ هزار مختلف گونه گیاهی است یکی از مهم‌ترین مراکز رشد و پروش گیاه در دنیا هم محسوب می‌شود. با توجه به این گستردگی گیاهی مسلم است که حیوانات مختلفی مثل مارمولک‌های بزرگ به آن جذب می‌شوند. اما نگران نباشید این موجودات تا زمانی که شما با آن‌ها کاری نداشته باشید، به شما آسیبی نمی‌رسانند.

آدرس: 1 Cluny Road, Tanglin, Singapore, 259569, Singapore

تلفن: +6564717138

 

 

باغ‌های چینی و ژاپنی

 

 

japanese-gardens-singapore

 

 

 

از شهر خارج شوید و برای بازدید از باغ‌های زیبا و شگفت‌انگیز چینی و ژاپنی به سمت غرب بروید. این باغ‌ها محلی عالی برای وقت گذارنی با خانواده و گذراندن اوقات شاد و به یاد ماندنی است. مردم سنگاپوری معمولا آخر هفته‌ها به این پارک می‌روند تا در فضای باز آن به بازی کریکت مشغول شوند. موزه لاک پشت که در باغ چینی واقع شده مجموعه‌ای از بزرگ‌ترین لاک پشت‌های دنیا را به نمایش می‌گذارد که حتما باید با بچه‌ها از آن دیدن کنید.

آدرس: 1 Chinese Garden Road, Jurong East, Singapore, 619795, Singapore

تلفن: +6568321453

 

 

 

راهنمای سفر ارزان به سنگاپور ؛ کشوری آرام و دیدنی

 

 

باغ‌های خلیج

 

 باغ‌های خلیج

 

 

بدون تردید شناخته شده‌ترین و مهم‌ترین نماد سرزمینی سنگاپور باغ‌های خلیج است. این باغ‌ها چشم‌اندازی فوق‌العاده از درختان عظیم SuperTree Grove که تعدادشان به ۱۸ می‌رسد و ۱۶ متر ارتفاع دارند، ارائه می‌دهند. از دیگر جاذبه‌های این پارک می‌توان به دو گنبد هنرهای زیبا به شکل صدف‌های عظیم، OCBC اسکای واک و پل مارینا اشاره کرد. این پارک از محبوب‌ترین نقاط شهر برای گردش‌های خانوادگی و تفریح در محیطی مدرن و سرسبز است.

آدرس: 18 Marina Gardens Drive, Marina South, Singapore, 18953, Singapore

تلفن: +6564206848

 

 

باغ وحش سنگاپور

 

 

باغ‌های چینی و ژاپنی

 

یکی برجسته‌ترین و جذاب‌ترین نقاط دیدنی برای گردش‌های خانوادگی باغ وحش سنگاپور است که به محیط‌های باز و راحت حیوانات شهرت دارد. این پارک با سیاست آزادی و رفاه بیشتر برای حیوانات سعی کرده از موانع و دیوارکشی کم‌تری برای محدود کردن حیوانات استفاده کند. در این باغ وحش ۳۰۰ گونه حیوانی نگه داری می‌شود که از این تعداد حدود ۱۵ درصد آن‌ها در خطر انقراض قرار دارند.

آدرس: Central Water Catchment, Singapore, 729826, Singapore

تلفن: +6562693411

مطالب مرتبط