۵ دلیل مهم برای انتخاب Garden’s by the Bay در کریسمس؛ سنگاپور

ایام کریسمس آرام آرام از راه می‌رسد و همه خود را برای تعطیلات سال نوی میلادی آماده می‌کنند. برنامه‌ریزی برای سفر در ایام کریسمس، نیاز به این دارد که بدانید دقیقا در هر کجای دنیا چه برنامه‌هایی در نظر گرفته شده و شما می‌توانید از کدام‌هایشان دیدن کنید. کشورهای جنوب شرق آسیا، یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر در ایام تعطیلات کریسمس خواهند بود و سنگاپور از بسیاری جهات سرآمد این انتخاب‌هاست. اما یکی از دلایل عمده برای سفر با تور کوالالامپور + سنگاپور در این ایام، گذران این روز خاص در منطقه زیبای Garden’s by the Bay است. می‌پرسید چرا؟ ما ۵ دلیل برایتان می‌آوریم که به هیچ وجه نباید کریسمس در Garden’s by the Bay را از دست بدهید.

 

 

اما، اول اینکه چرا باید برای کریسمس به سنگاپور رفت؟

 

 

christmas

 

 

سنگاپور از آن دست کشورهای شرق آسیاست که کم‌تر در میان ساختمان‌های مدرنش می‌توانید ردی از پیشینه‌ی خاص شرقی ببینید. این شهر زیبا همچون یک کشور اروپایی تمام و کمال کریسمس را جشن می‌گیرد و از بازارهای مختلف و جشنوراه‌های متنوع، همه چیز در آن برپا می‌شود و طیف گسترده‌ای از خوانندگان مختلف، مخصوصا خوانندگان کره‌ای برای اجرا در این روزها به سنگاپور می‌آیند. اما چرا  Garden’s by the Bay ؟

 

 

 ۱- بازاری به سبک اروپایی‌ها

 

 

بازاری به سبک اروپایی‌ها

 

 

جشنی که در این پارک جذاب برگزار می‌شود با نام "سرزمین عجایب کریسمسی" شناخته می‌شود و یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازار مخصوص کریسمس است. بازاری کاملا شبیه به بازارهای معروف اروپایی که در کنار انواع و اقسام اجناس مختلف با قیمت‌های بسیار خوب، در آن می‌توانید وسایل تزیینی و همچنین لباس‌های مخصوص کریسمس را پیدا کنید. در این بازار به جز غرفه‌های عجیب و بامزه که هر کدام به شکلی تزیین می‌شوند، چند غذا خوری نیز وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید غذاها و نوشیدنی‌های بین‌المللی سفارش دهید و دو نفره یا خانوادگی از آن لذت ببرید. این بازار از ۲۷ نوامبر تا ۲۷ دسامبر و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۱ شب هر روز فعال خواهد بود. بعد از آن بازار برچیده و همه چیز تنها به جشن و شادی و برنامه‌های مخصوص سال نو اختصاص پیدا می‌کند.

 

 

این کار‌های ژاپنی را در سنگاپور تجربه کنید

 

 

۲- چراغانی بی‌نظیر

 

 

 چراغانی بی‌نظیر

 

 

Garden’s by the Bay به چراغانی بی‌نظیرش معروف است، حالا این باغ زیبا و دیدنی، با چراغانی مخصوص کریسمس، زیبایی‌هایش چند برابر می‌شود. بخشی از این پارک جذاب به سبک ایتالیایی تزیین شده و حال و هوای بی‌نهایت زیبایی به خود می‌گیرد، بخشی که کاملا از نورپردازی کلی این مکان که همیشه انجام می‌شود جدا بوده و جزوی از آن سرزمین جادویی است که پیشتر برایتان توضیح دادیم. اگر به صورت خانوادگی برای کریسمس بخواهید جایی بروید، این مکان رویایی همه‌ی اعضای خانواده را جذب خودش می‌کند. این چراغانی تا سوم ژانویه پابرجا می‌ماند و هر روز از ۷ غروب روشن شده و تا پاسی از شب روشن باقی می‌ماند.

 

 

۳- سرزمین‌ اسباب‌بازی‌های کریسمس

 

 

toyland

 

 

یکی از نقاطی که چند سالی می‌شود به سرزمین جادویی اضافه شده، سرزمین اسباب‌بازی‌های کریسمس است که در واقع محیطی جذاب از باغ بوده که با انواع عروسک‌های بزرگ با تم کریسمسی و همچنین بسته‌های کادو و چیزهای زینتی دیگر، آذین شده است. از عروسک‌های چند متری بابانوئل و آدم برفی گرفته تا هرم‌های بزرگی از جعبه‌های کادو. همچنین برنامه‌های متنوعی، مخصوصا برای کودکان و نوجوانان در این محل در نظر گرفته می‌شود، که بخش بزرگی از جذابیت این مکان برای آن‌ها خواهد بود.

 

 

معرفی بهترین مناطق طبیعت‌گردی در سنگاپور

 

 

۴- برف

 

 

snow

 

 

اگر فکر کردید که در سنگاپور، خبری از برف کریسمسی نیست، کاملا در اشتباهید. البته خیلی هم در اشتباه نیستید، محیطی در این پارک در نظر گرفته می‌شود که یک برف مصنوعی با دستگاه‌های برف‌ساز، برای چندین ساعت بر روی شر‌کت‌کنندگان می‌ریزد. محیط به هیچ وجه سرد نمی‌شود و شما کاملا با همان لباس معمول خود می‌توانید از بارش این برف زیبا بر روی خود لذت برده و کمی، تنها کمی احساس یک کریسمس برفی را داشته باشید!

 

 

۵- بازی‌های متنوع خانوادگی

 

 

 

 

بازی‌های جذاب و متنوعی برای تمامی اعضای خانواده در این مکان در دسترس قرار می‌گیرد که در تمامی طول تعطیلات فعال بوده تا خانواده‌ها از آن‌ها بهره ببرند. این بازی‌ها از چرخ و فلک‌های بسیار کوچک برای خردسالان، تا بازی‌های جذاب خانوادگی را شامل می‌شوند که عموما برای خنده و تفریح بوده و جنبه‌ی رقابتی ندارند.

 

 

بهترین کارهایی که باید تا قبل از ۴۰ سالگی در سنگاپور انجام دهید

 

 

skate

 

 

البته دلایل بسیاری وجود دارد که شما هم در سرزمین عجایب کریسمسی، در Garden’s by the Bay سنگاپور شرکت کنید، از بزرگ‌ترین محل عکاسی کریسمسی در آسیا تا پیست اسکی یخی، پس امسال برای تعطیلات سال نوی میلادی، سنگاپور را گوشه ذهن داشته باشید.

مطالب مرتبط