۵ رستوران‌ خانوادگی در دبی که بچه‌ها عاشق آن‌ها می‌شوند

یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌ها در سفر به جایی ناشناخته جستجو در رستوران‌ها و غذاهای فوق‌العاده آن‌هاست. در مورد گروه‌های دوستانه و بزرگسال تکلیف روشن است، هر کجایی که بخواهید می‌توانید غذا بخورید. اما وقتی فرزندان خردسال همراه شما هستند اوضاع کمی فرق خواهد کرد. برآورده کردن نیازهای او و لذت بردن از غذا همانقدر اهمیت دارد که برای شما نیز مهم است. اگر قصد دارید همراه با تور دبی به دیدن این شهر مدرن بروید ما شما را با بهترین رستوران‌های خانوادگی که کودکان عاشق آن‌ها می‌شوند آشنا خواهیم کرد.

 

 

۱- رستوران Pots, Pans and Boards

 

 

Pans and Boards

 

 

در اغلب مواقع می‌توانید رستوران ستاره‌دار میشلین را با محوریت خانواده پیدا کنید که بشود همراه با بچه‌ها از خوردن غذا در آن لذت برد. شاید یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود پدر مادرها به رستوران Pots, Pans and Boards بروند همین ویژگی برجسته باشد. از آنجایی کهPots, Pans and Boards  یکی از برجسته‌ترین رستوران‌های خانوادگی با امکاناتی برای کودکان است، می‌توانید عصر خود را برای خوردن یک میان‌ وعده خوشمزه و یا شام در این محل بگذرانید و بدون نگرانی اجازه دهید فرزندتان در زمین کفپوش شده مخصوص کودکان بازی کند تا خودتان در آرامش از غذای خوشمزه با معیارهای جهانی لذت ببرید.

آدرس: Beach Mall, JBR Walk, Dubai Marina - Dubai - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 456 1959

 

 

دبی؛ غذاهای خیابانی رستوران ۳۶۰

 

 

۲- کافه رستوران و کتاب‌فروشی BookMunch

 

 

BookMunch

 

 

یکی از نقاط بسیار جذاب خانوادگی که می‌توانید همراه بچه‌ها به آنجا بروید و از خوراکی‌های خوشمزه‌اش لذت ببرید BookMunch است. بنابراین اگر شما و فرزندتان از عاشقان کتاب هستید در این کافه اوقات بسیار خوشی را تجربه خواهید کرد. استفاده از رنگ‌های برجسته صورتی و سبز در تمام کافه، چیدمان چوبی و مبلمان‌ها، در کنار قفسه‌های کتاب فضایی به شدت گیرا و صمیمی ایجاد کرده که خود به تنهایی قادر به هیبنوتیزم بچه‌ها است. شما نه تنها برای غذای اصلی بلکه برای عصرانه‌ای خانوادگی نیز می‌توانید به این کافه بروید و از انواع کتاب‌های رنگی در کنار چای و کیک لذت ببرید.

آدرس: Bay Square، Business Bay، Dubai - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 388 4006

 

 

۳- رستوران Reform Social & Grill

 

 

Reform Social & Grill

 

 

دبی به طور کلی هدف اصلی سفرهای دوستانه و تجاری برای بزرگسال است و به غیر از نقاط صرفا تفریحی، کم‌تر جایی را می‌توان یافت که امکاناتی برای بچه‌ها در نظر گرفته باشند. همین ویژگی دلیلی شده تا رستوران Reform Social & Grill از سمت خانواده‌ها به شدت مورد استقبال قرار بگیرد و در اغلب آخر هفته ساعات اوج شلوغی را به خود ببیند. این رستوران دارای فضاهای مختلف سرپوشیده و روباز و همچنین آلاچیق‌های خانوادگی بوده و به شما حق انتخاب بالایی می‌دهد. شما می‌توانید با خانواده به این رستوران بروید و حین صرف  غذا و داشتن اوقات صمیمی با خانواده، اجازه دهید فرزندتان در زمین بازی با وسیله‌های بازی همچون سرسره سرگرم شود. رستوران Reform Social & Grill یکی از بهترین منوهای صبحانه انگلیسی در دبی را با فضای پیک نیک مانند ارائه می‌دهد.

آدرس: The Lakes Club - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 454 2638

 

 

آوای آب و موسیقی در فواره‌های دبی مال

 

 

۴- کافه Puff Baker

 

 

Puff Baker

 

 

آیا می‌خواهید یک آشپزخانه کوچک برای پخت و پز داشته باشید پاف بیکر جایی‌ست که باید همراه فرزندتان به آن بروید. برای اوقات کوتاهی از وظایف والدینی دست بکشید و به خودتان مرخصی بدهید، بچه‌ها را در کلاس آشپزی ثبت نام کنید و خودتان از منوی مفصل و خوشمزه رستوران لذت ببرید. هر چیزی که که سفارش می‌دهید از دسرها گرفته تا انواع پیتزا، در ظروف زیبا و ظریف سرو می‌شود که جذابیت غذا را دو چندان می‌کنند. به همین دلیل بچه‌ها عاشق این رستوران می‌شوند.

آدرس: Golden Mile 3، Palm Jumeirah - Dubai - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 456 0894

 

 

۴- کافه Céramique

 

 

Céramique

 

 

آیا می‌خواهید بچه‌ها را با برخی از فعالیت‌های خلاق و سرگرم‌کننده مشغول کنید؟ کافه Céramique ترکیبی جذاب و واقعا هوشمندانه از هنر، صنایع دستی و غذای سالم را از خود به نمایش می‌گذارد. نه تنها برای بچه‌ها از تمامی نمونه‌های غذایی اعم از پیتزا و پاستا تا همبرگر تهیه و تدارک دیده می‌شود، بلکه آن‌ها می‌توانند خلاقیت و ذوق درونی خود را بر روی ظروف سرامیکی ساده نقاشی کنند. حتی می‌توانند ظروف نقاشی کرده‌شان را با خود به منزل هم ببرند. اگر در حین سفر تولد یکی از اعضای خانواده‌تان است یکی از بهترین نقاط برای دورهمی خانوادگی و جشن تولد همین کافه است.

آدرس: 1st Floor ,Town Centre Mall,Jumeirah Road,Jumeirah - Dubai - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 344 7331

 

 

دبی؛ شهری مدرن با طبیعتی ناشناخته

 

 

۵- Fümé in Dubai Marina

 

 

Fümé in Dubai Marina

 

 

آیا می‌خواهید در محیطی کاملا راحت و خانوادگی وعده غذایی لذیذ نوش جان کنید بدون این که نگرانی از بابت بچه‌ها داشته باشید؟ در حقیقت Fümé یکی از بهترین نقاط فوق‌العاده برای خانواده‌های همراه با فرزند است. شما می‌توانید در رستورانی شیک و مدرن غذایی باکیفیت نوش جان کنید و اجازه دهید تا بچه‌ها به زمین بازی مجهز با لوازم بازی مختلف بروند و با دیگر همسن و سالان خود به بازی و سرگرمی بپردازند. آن‌ها در زمینی کفپوش شده در کنار مربیان مهربان می‌توانند اوقات شادی را بگذرانند.

آدرس: Pier 7, Level 1 Marina - Dubai - United Arab Emirates

تلفن: +971 4 421 5669

مطالب مرتبط