بهترین نقاط گوا برای انجام ورزش‌های آبی

سواحل گوا به طول 150 کیلومتر در حاشیه دریا گسترده شده‌اند و شامل ماسه‌های سفید درخشان، آب‌های کریستالی جذاب و لاجوردی و همچنین فرصت‌های خوبی برای انجام ورزش‌های آبی می‌شوند. فرقی نمی‌کند شما تازه‌کار هستید و یا حرفه‌ای، به هر حال در این سواحل تفریحات جذابی برای شما وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را انجام داده و از روزتان لذت ببرید. در اینجا ما بهترین نقاط این شهر ساحلی را برای انجام چنین تفریحاتی معرفی می‌کنیم.

 

 

ساحل کالانگوت

 

 

ساحل کالانگوت

 

 

گوا دارای چندین نقطه برجسته برای انجام فعالیت‌ها وتفریحات آبی است. ساحل کالانگوت که به ملکه سواحل شهرت دارد اولین جایی‌ست که می‌توانیم برای انجام فعالیت‌ها و تفریحات آبی به آن اشاره کنیم. فعالیت‌های مختلفی برای انجام در اینجا وجود دارد که انتخاب از بین آن‌ها مستقیما به شخص شما و سلایق‌تان بر می‌گردد.
شما می‌توانید موج‌سواری کنید و یا در آب‌های کریستالی به شنا بپردازید و یا بر فراز خط ساحلی مناظر شگفت‌انگیزی را از بالا تماشا کنید. ورزش‌های آبی رایج در این ساحل شامل قایق‌رانی، موج‌سواری، جت‌اسکی سواری، پاراسلینگ، موز سواری، واتر سورفینگ و خیلی چیزهای هیجان‌انگیز دیگر می‌شود.

 

 

راهنمای گردشگری در محله‌های گوا

 

 

ساحل سینکوئریم

 

 

ساحل سینکوئریم

 

 

سینکورئریم از سواحل تاریخی گواست که دارای ماسه‌های پودری و تمیز و فضایی تاریخی بوده و از انواع ورزش‌های جذاب آبی و قلعه تاریخی Aguada میزبانی می‌کند. شما در این ساحل هم شانس کاوش‌های تاریخی و آشنایی با منطقه را دارید و هم می‌توانید از فعالیت‌هایی مثل اسکی روی آب، پاراسلینگ، غواصی کم عمق، غواصی عمیق، جت اسکی‌سواری، بادسواری و خیلی چیزهای دیگر که آدرنالین خون‌تان را بالا می‌برند لذت ببرید.

 

 

ساحل باگا

 

 

ساحل باگا

 

 

ساحل باگا بیشتر از هر چیزی به جشن و شب زنده‌داری شهرت دارد. اما همانند سواحل برجسته شهر در اینجا نیز شما می‌توانید از فعالیت‌های مختلف جذابی مثل جت‌اسکی سواری، پاراسلینگ، اسکوتر سواری‌های قدرتی، غواصی عمیق و کم عمق لذت ببرید. به علاوه در این ساحل می‌توانید تخته سواری نشسته را هم امتحان کنید و از آن لذت ببرید. این ورزش ترکیبی از سورف، اسکی آبی و اسنوبردینگ را ارائه می‌دهد.

 

 

دونا پائولا

 

 

دونا پائولا

 

 

ساحل دونا پائولا درست در قسمت پرتگاه صخره‌ای که رودخانه‌های زواری و مندوی به دریای عمان می‌رسند قرار گرفته و به عنوان جایی شگفت‌انگیز برای بالا بردن آدرنالین در محیطی طبیعی و جذاب شناخته می‌شود. در این ساحل شما متنوع‌ترین و جذاب‌ترین تجارب آبی را می‌توانید کسب کنید.
ورزش‌هایی که در این منطقه می‌توانید از انجام‌شان لذت ببرید شامل اسکی روی آب، قایق‌سواری بادبانی، پاراسلینگ، غواصی کم عمق، ماهیگیری با یزه، ماهیگیری با قلاب، قایق‌سواری تفریحی و بسیاری دیگر می‌شوند. این ساحل برای ماجراجویی و وقت گذرانی طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را در برمی‌گیرد و باعث می‌شود هر سلیقه‌ای در آن به خواست قلبی‌اش برسد.

 

 

 

لاکچری‌ترین هتل‌های ساحلی گوا برای اقامتی دلچسب

 

 

ساحل آنجونا

 

 

ساحل آنجونا

 

 

آنجونا که در شمال گوا و در 18 کیلومتری پانجیم قرار گرفته با آب‌های آبی دریای عمان احاطه شده و به عنوان یکی از بهترین نقاط این شهر ساحلی برای تفریحات آبی شناخته می‌شود. این ساحل بین محبوب‌ترین نقاط برای عاشقان ورزش‌های آبی قرار دارد. غواصی، سورفینگ باد، پاراگلایدینگ، پاراسلینگ، و بسیاری از وزرش‌های دیگر بر ماسه‌های سفید و درخشان این ساحل در دسترس هستند.

 

 

ساحل ماجوردا

 

 

 majorda

 

 

اگر از موج‌سواران حرفه ای هستید و یا کم و بیش به موج‌سواری علاقه دارید این ساحل می‌تواند پاسخگوی خواسته‌های شما باشد و اوقات جذاب و به یادماندنی به شما تقدیم کند. این ساحل برای انجام جت‌اسکی سواری، موز سواری و غواصی شهرت زیادی دارد. البته ورزش‌های رایج دیگر مثل قایق‌سواری، پاراسلینگ، اسکی روی آب و سورفینگ هم در این ساحل وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

 

 

ساحل موبور

 

 

ساحل موبور

 

 

ساحل موبور بین مدخل رودخانه آسولنا و دریای عمان قرار گرفته است. این بخش از ساحل دارای موج‌های بزرگ و هیجان‌انگیز است که فرصت ورزش‌هایی با آدرنالین بالا را فراهم می‌آورد. شما در این ساحل می‌توانید اسکی روی، موز سواری، پاراسلینگ، قایق سواری سریع، بادسواری، و همچنین کایاک‌سواری را اتحان کرده و آدرنالین خون‌تان را بالا ببرید. برای به سر حد رساندن هیجان می‌توانید به آب بپرید و با دلفین‌ها شنا کنید.

 

 

ساحل کلوا

 

 

ساحل کلوا

 

 

ساحل کلوا با داشتن ماسه‌های سفید و درخشان، نسیم ملایم و زیبایی‌های طبیعی خیره‌کننده‌اش شهرت زیادی دارد. با این همه کلوا نیز از ارائه تفریحات آبی غافل نمانده و در کنار طبیعت دوستان، علاقه‌مندان به ورزش را هم به سمت خود می‌کشاند. شما در این ساحل می‌توانید از انجام فعالیت‌های مختلفی همچون جت‌اسکی سواری، پاراگلایدر، موز سواری، غواصی، قایق موتوری سواری و همچنین قایق‌سواری سرعتی لذت ببرید و لحظات هیجان‌انگیزی را تجربه کنید. به علاوه عمق دریا در ساحل کم بوده و فرصت خوبی را برای شنای خردسالان ارائه می‌دهد. تور گوا پر از جذاب‌ترین ماجراجویی‌های ورزشی برای خوش گذرانی است. 

مطالب مرتبط