فعالیت‌هایی همراه فرزندانتان در دبی

با توجه به گرمای هوا در دبی و همچنین تعداد زیادی فعالیت‌ها و کارهای هیجان انگیز که در محیط‌های سرپوشیده امکان انجامشان را دارید در تور دبی بردن بچه‌ها در فضای باز کار دشواری به نظر می‌رسد. با این حال فعالیت‌های متنوعی هستند که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. بعضی از این فعالیت‌ها در هر فصلی امکان پذیر هستند و بعضی همچون سافاری صحرا به درد روزهای گرم سال نمی‌خورند.
در مجموع 4 فعالیتی که به شما معرفی می‌کنیم، هر کدام می‌توانند خاطرات خوشی برای شما و خانواده‌تان بسازند و همچنین برای تمامی اعضای خانواده از جمله کوچک‌ترها مناسبند.

 

 

پارک‌های آبی متنوع و عالی

 

 

پارک‌های آبی متنوع و عالی

 

 

یکی از مهم‌ترین کارهایی که با فرزندانتان در دبی باید انجام دهید، بردن آن‌ها به پارک‌های آبی استثنایی شهر است. چندین پارک آبی در دبی وجود دارد که هر کدامشان تم خاصی داشته و البته هزینه‌های متفاوتی نیز دارند. مهم‌ترین انتخاب شما در این زمینه بدون هیچ شکی پارک آبی Aquaventure است.
بزرگ‌ترین و البته گران‌ترین پارک آبی دبی که برای لذت بردن از بازی‌هایش، بهتر است بلیط دو روزه آن را تهیه کنید که 290 درهم قیمت داشته اما برای دو روز بدون محدودیت می‌توانید از امکانات پارک استفاده کنید. این پارک دارای بیش از 20 سواری هیجان انگیز به غیر از ده‌ها بازی مختلف است. در کنار این پارک آبی که جزیره نخل واقع شده، یک آکواریوم و دلفیناریوم نیز ساخته شده که هر کدام هزینه‌های متفاوتی دارند.

از میان پارک‌های آبی دیگر، اگر با کم‌سن و سال‌ها به دبی رفته باشید، پارک آبی لگولند هم به شدت به شما توصیه می‌شود. این پارک آبی همانطور که از اسمش پیداست مربوط به لگو بوده و شکل بازی‌ها و وسایلی که در آن قرار داده شده، لگویی هستند. در ضمن یک پارک بازی نیز در کنار این پارک ساخته شده که به راحتی می‌توانید ساعت‌ها در آن همراه کودک خود مشغول شوید.

Wild Wadi نیز سومین پارک آبی بسیار خوب دبی است که اگر با فرزندان نوجوان خود به سفر رفته باشید، می‌توانید همراه آن‌ها در این پارک به گردش و تفریح بپردازید. همه‌ی سنین در Wild Wadi امکانات خاص خود را داشته و می‌توانند یک روز کامل در آن به تفریح بپردازند.

 

 

سافاری صحرا

 

 

سافاری صحرا

 

 

 هیچ راه بهتری برای تجربه‌ی صحرا در دبی به جز این سافاری‌های جذاب وجود ندارد. جایی که نه تنها خودتان لذت خواهید برد، بچه‌های شما نیز از محیط متفاوت صحرا به وجد می‌آیند. این فعالیت خانوادگی با جیپ‌های 4 محوره انجام می‌پذیرد و شما ابتدا به صحرا برده شده و با ماشین در شن‌ها به تفریح می‌پردازید، با تخته‌های مخصوص روی تپه‌های شنی سر می‌خورید و سواری شتر را تجربه می‌کنید.

بعضی سافاری‌ها تا همینجا به اتمام می‌رسد اما شما می‌توانید سافاری‌هایی را انتخاب کنید که شب را در صحرا مانده و در اقامتگاهی بسیار لوکس با برنامه‌ها و نمایش‌های متفاوت، شام عربی بسیار خوشمزه و بسیاری سورپرایزهای دیگر، در چادرهایی با امکانات عالی و نمای زیبای ستاره‌ها شب را سر کنید.

 

 

خاص‌ترین برج‌های دبی را بشناسید

 

 

ساحل JBR

 

 

ساحل JBR

 

 

یکی از مهم‌ترین تفریحاتی که شما به همراه خانواده و فرزندانتان می‌توانید در یک شهر ساحلی تجربه کنید، بودن در سواحل آن‌هاست و ساحل JBR از شلوغ‌ترین سواحل دبی به حساب می‌آید که در آن بازی‌ها و امکانات بسیار خوبی قرار داده شده تا بتوانید ساعت‌ها در آن به تفریح مشغول شوید. شما می‌توانید با قیمتی مناسب یک جایگاه عالی با سایه‌بان برای خود اجاره کرده و سپس تن به آب بزنید.

بازی‌های بسیار خوبی همچون جت اسکی، فلای برد، اسکی روی آب، غواصی سطحی و کارهایی از این دست در نظر گرفته شده که همه‌ی سنین می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. همچنین فروشگاه‌های غذا، بستنی و چیزهای دیگر نیز وجود دارد که به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین یک پارک آبی با وسایل بادی نیز با فاصله‌ی کمی از محیط اصلی ساحل وجود دارد که آن‌ها نیز گزینه‌ی خوبی برای بازی با بچه‌هاست. یکی از خوبی‌های ساحل JBR وجود دوش و همچنین امکانات رفاهی است که در مواقعی که با خانواده به ساحل می‌روید، حیاتی به نظر می‌رسند.

 

 

خاص‌ترین برج‌های دبی را بشناسید

 

 

La Mer

 

 

La Mer

 

 

همه‌ی انتخاب‌های ما به بازی و تفریح مشغول نمی‌شود و به همین خاطر La Mer را ما در لیستمان آورده‌ایم. جایی عالی برای خوردن انواع غذاها و بستنی‌های خوشمزه‌ای که در رستوران‌ها و کافه‌های متعدد آن می‌توانید پیدا کنید. البته ساحل این منطقه از طلوع تا غروب آفتاب برای شنا باز است و همچنین پارک آبی Laguna  نیز در همان منطقه واقع شده، اما در نهایت برای بستنی‌ها و غذاهای خوشمزه‌ای که به همراه بچه‌ها در مکانی بسیار زیبا می‌توانید میل کنید، این مکان را به شما پیشنهاد کرده‌ایم.

مطالب مرتبط