بهترین کمیک فروشی‌های بانکوک برای هواداران فیلم‌های فانتزی در تایلند

فرهنگ کتاب‌های مصور همیشه در بانکوک وجود داشته اما در دهه‌های گذشته به طورت فزاینده‌ای رشد و گسترش پیدا کرده است. مخصوصا که جدا از کتاب‌های مصور شرقی، ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی هالیوودی در این فرایند بی‌تاثیر هم نبوده است.
در ادامه اشاره می‌کنیم که در سال 2014 یک رویداد فرهنگ برای کتاب‌های کمیک به مدت سه روز برگزار شد حدود 30 هزار نفر جذب آن شدند در حالی که امروزه این رقم به 100 هزار نفر افزایش یافته است. حالا اگر شما هم از طرفداران کتاب‌های مصور هستید با تور تایلند در این کتاب‌فروشی‌ها به دنبال کمیک مورد نظرتان بگردید.

 

 

انیمیت بانکوک

 

 

انیمیت بانکوک

 

 

انیمیت بانکوک در سال 2016 توسط نام تجاری بسیار شناخته شده ژاپنی، Japan Manga Alliance راه اندازی شد. در واقع این برند محبوب ژاپنی همت خودش را به کار برده تا از تهاجم فرهنگی کمیک‌های غربی جلوگیری کند، به همین دلیل هم حدود 30 هزار عنوان مانگای ژاپنی با ترجمه تایلندی در این فروشگاه عرضه می‌کند. به علاوه لوازم جانبی قهرمان‌ها و شخصیت‌ها مثل مجسمه‌ها، اکشن فیگورها، و چیزهای دیگری همانند پوستر نیز در این فروشگاه به فروش می‌رسد. توجه کنید که این فروشگاه فقط تا ساعت 9 شب باز است.

آدرس: 7th floor, MBK Center, Phayathai Rd, Wang Mai, Pathum Wan, Bangkok 10330, Thailand

تلفن: +66 99 782 0064

 

 

با کا تون

 

 

با کا تون

 

 

با کا تون با دو فروشگاه محلی برای دوست داران کمیک یکی از پربازدیدترین فروشگاه‌های کتاب‌های مصور در بانکوک است. وب‌سایت آن‌ها عناوین تازه اضافه شده را برای راحت‌تر شدن فرایند خرید همیشه به روز نگه می‌دارد. به علاوه این نام تجاری بسیار یک کانال یوتوب فعال هم دارد که در آن هواداران کمیک به نقد و بررسی شخصیت‌های کمیک می‌پردازند و کاربران نیز با یکدیگر به بحث و تبادل نظر مشغول می‌شوند. گاهی این برنامه‌ها با مهمان ویژه هم همراه است.

آدرس: 442/11 MRT Ladprao station exit 1, Chatuchak, Bangkok 10900, Thailand

تلفن: +66 81 640 6363

 

 

بهترین کارهایی که می‌توانید در جاده خائو سان بانکوک انجام دهید

 

 

دی‌سی مارول کمیک تایلند

 

 

دی‌سی مارول کمیک تایلند

 

 

همانطور که از اسم این فروشگاه پیداست طرفداران مارول و دی‌سی می‌توانند در آن کمیک‌های ابرقهرمانان خود را در این فروشگاه پیدا کنند. دی‌سی مارول به عرضه کمیک‌های کلاسیک تا کتاب‌های تازه منتشر شده ابرقهرمانی می‌پردازد. از سوپرمن تا مردان ایکس، هر چیزی که مد نظر دارید را می‌توانید در این فروشگاه پیدا کنید. قیمت‌ها مناسب هستند و هواداران معمولا با رضایت کامل و دست پر از اینجا خارج می‌شوند.

آدرس: Kamphaeng Phet 2 Road, Khwaeng Chatuchak, Khet Chatuchak Krung Thep Maha Nakhon Bangkok, 10900, Thailand

تلفن: +66830784500

 

 

اوهایو

 

 

اوهایو

 

 

اوهایو یکی از جذاب‌ترین جاهایی‌ست که طرفداران انیمه و مانگا می‌توانند در بانکوک آن را پیدا کنند. این فروشگاه کوچک که در جاده فای پارک قرار دارد همه چیز از اسباب بازی تا لوازم جانبی انیمه و مانگا را به فروش می‌رساند. وقتی وارد این مغازه می‌شوید حس می‌کنید به گوشه دیگری از آسیا قدم زده‌اید. این فروشگاه دارای یک صفحه بر روی فیس‌بوک هم هست که فهرست تازه‌ترین عناوین را در آن اعلام می‌کند. بنابراین اگر به دنبال کتاب‌ها و محصولات جدید هستید حتما صفحه آن‌ها را دنبال کنید تا هنگام خرید کارتان راحت‌تر شود.

آدرس: , Khwaeng Chatuchak, Khet Chatuchak , Krung Thep Maha Nakhon, , 10900, Thailand

تلفن: +6629370816

 

 

بهترین هاستل‌های بانکوک برای اقامتی راحت اما مقرون به صرفه

 

 

بی کمیکز

 

 

بی کمیکز

 

 

یکی دیگر از فروشگاه‌های کمیکی در مرکز خرید MBK، بی کمیکز است که به دلیل عناوین به روز و جدیدی که عرضه می‌کند بین هواداران کمیک‌های غربی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در حالی که فروشگاه در نگاه اول ساده و بی‌تکلف به نظر می‌رسد اما به عنوان یک جستجوگر کمیک می‌تواند ساعت‌ها شما را در ردیف‌های خود مشغول نگه دارد. به علاوه در این فروشگاه محصولات دوست داشتنی دیگری با موضوعات کمیکی نیز به فروش می‌رسد.

آدرس: , 7, MBK Center, 444 , Phayathai Road, , Khwaeng Wang Mai, Khet Pathum Wan , Krung Thep Maha Nakhon, , 10330, Thailand

تلفن: +66971356076

 

 

کتاب‌فروشی کینوکونیا

 

 

کتاب‌فروشی کینوکونیا

 

 

این کتاب‌فروشی که صاحبان ژاپنی آن را به راه انداخته‌اند در واقع فروشگاهی زنجیره‌ای و بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی تایلند است. مردم بومی نیز به صورت دو دسته یا عاشقش هستند یا از آن نفرت دارند. جدا از شکل و ظاهر فروشگاه، وقتی می‌گویین بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی زنجیره‌ای در کشور یعنی همه جور چیزی اعم از مانگا و کمیک به زبان‌های مختلف انگلیسی، تایلندی، و ژاپنی در آن پیدا می‌شود. به علاوه با اطمینان کامل هر عنوانی که فهرست آن‌ها باشد همیشه برای خرید موجود و در دسترس هستند. به علاوه برای این که دقیق از عناوین مورد نظرتان مطمئن شوید می‌توانید وب‌سایت آن‌ها را بررسی کنید. برای دست رسی راجت به این مکان‌ها از راهنمای گردش در بانکوک با استفاده خط متروی BTS Skytrain استفاده کنید. 

آدرس: , 991 , Rama I Road, , Khwaeng Pathum Wan, Khet Pathum Wan , Krung Thep Maha Nakhon, , 10330, Thailand

تلفن: +6626109500

مطالب مرتبط