بهترین استودیوهای یوگا در بالی؛ اندونزی

معنویت ریشه‌های بسیار قوی و محکمی در فرهنگ و مذاهب بودایی دارد. با توجه به جو روح‌گشای تور بالی اصلا جای تعجب نیست که از بهترین مدارس یوگا که در سطح جهانی قرار دارند در این جزیره قرار دارند. طبیعت زیبا و سرسبز، جنگل‌های گرمسیری، اقیانوس‌ لاجوردی، محیط‌های شاداب و پرجنب و جوش، کوه‌های سرسبز و خوش منظره بهترین موقعیت‌ها را برای برگزاری کلاس‌های یوگا در تمامی سطح‌ها و رشته‌ها فراهم آورده‌اند. اگر دوست دارید در کلاس‌های یوگا شرکت کنید می‌توانید به بهترین کلاس‌های یوگا جزیره بروید.

 

 

The Yoga Barn

 

 

yoga

 

 

این موسسه یوگا در منطقه آرامی درست در قلب بالی واقع شده و تجربه‌ای فراتر از یک استودیوی یوگا به شما ارائه می‌دهد. شفابخشی، سلامتی و روابط مبتنی بر جمع از موارد برجسته‌ایست که در این استودیو با آن‌ها روبرو خواهید شد. در قلب منطقه اوباد و در کوچه‌ای کوچک این موسسه با ۷ استودیوی یوگا، ۱۰۰ کلاس، مدیتیشن، رقص، جلسات شفابخشی و درمان آیورودا پذیرای مهمانان دائمی و مسافران است. آن‌ها همچنین جلسات طالع‌بینی، آکرو یوگا، رقص و موارد بیشتر را برگزار می‌کنند. شما می‌توانید همراه بقیه اعضا روزهای دوشنبه فیلم تماشا کنید و از غذاهای گیاه‌خواری بخورید.

آدرس: Jalan Raya Pengosekan, Ubud, Indonesia

تلفن: +62361971236

 

 

 

Intuitive Flow, Indonesia

 

 

Intuitive Flow, Indonesia

 

 

یکی از خوش‌منظرترین کلاس‌های یوگا که نمایی به کوه‌های سرسبز و جنگل‌های انبوه دارد و جوی صمیمی و شاداب در آن وجود دارد Intuitive Flow است. این استودیو بر روی تپه پنستانان کاجا واقع شده و در واقع به همین دلیل نمای شگفت‌انگیزی از اطراف را ارائه می‌دهد. مربیان این استودیو همگی مجرب و در سطح جهانی هستند. در اینجا شما می‌توانید پرانالا، که ترکیبی از یوگای سنتی و آموزه‌های بالیایی باستانی است را امتحان کنید. آیا می‌دانستید تمرین یوگا هنگام طلوع خورشید تا چه اندازه بر تنفس و جوان‌سازی پوست شما موثر است؟ این استودیو همچون گوهری پنهان در جزیره است.

آدرس: Jl. Raya Tjampuhan, Ubud, Indonesia

تلفن: +62361977824

 

 

آشنایی با زیباترین محله‌های توریستی بالی

 

 

Blue Earth Village

 

 

 blue-earth-village

 

 

روستای زمین آبی بیش از استودیوی یوگا بوده و بیشتر شبیه به مرکزی اجتماعی و در حال توسعه است. این مرکز در آمد و در روستای ماهیگیری کوچکی، بخشی از ساحل شرقی جزیره واقع شده است. هدف آن‌ها ایجاد یک فضای باز و غیرواقعی برای ذهن و بدن است. آن‌ها چندین کلاس در محیط رویایی استودیو که نمایی به کوه آگونگ دارد برگزار می‌کنند تا ذهن بتواند تا حداکثر ظرفیت خود انرژی‌های طبیعت را دریافت کند.

آدرس: Jalan Raya Amed, Amed, Indonesia

 

 

Morning Light Yoga

 

 

  Morning Light Yoga

 

 

برای عاشقان یوگا و موج‌سواری استودیوی Morning Light Yoga واقع در Uluwatu Surf Villas تجربه‌ای غیرمعمول و منحصر به فرد ارائه می‌دهد. تصورش را بکنید که تمرینات یوگا را در پس‌زمینه اقیانوس با صدای امواج دریا و نسیم دل‌انگیز ساحلی انجام می‌دهید. آن‌ها از تمامی یوگی‌ها در هر سطحی که باشند استقبال می‌کنند. پیوستن به برنامه‌های صبحگاهی به شما کمک می‌کند تا روز دل‌انگیزی را شروع کرده و مغز شما برای گرفتن تمامی امواج مثبتی که به سمت شما می‌آید آماده گردد. این کلاس در آلاچیق‌های سنتی با سقف‌های شیروانی و چوبی بین درختان سرسبز گرمسیری برگزار می‌شود.

آدرس: Jl. Pantai Suluban, Uluwatu, Indonesia

 

 

بهترین جزایر نزدیک بالی

 

 

Seminyak Yoga Shala

 

 

Seminyak Yoga Shala

 

 

همان‌طور که از نام این موسسه پیداست در منطقه توریستی و خوش آوازه سمینیاک قرار گرفته است. کلاس‌ها در محیطی آرام یکپارچه برگزار می‌شود. البته جلساتی هم برای تازه واردها به این رشته برگزار می‌شود که در صورت تمایل می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. در این موسسه مربیان مجربی با مدارک معتبر بین‌امللی حضور دارند و آماده هستند تا شما را در سفر ماجرایی و اکتشافی ذهنی‌تان یاری دهند. آن‌ها هر هفته از ساعت ۶ تا ۷:۳۰ صبح برنامه یوگای آشتانگا میسور برگزار می‌کنند.

آدرس: Jalan Raya Basangkasa, Ubud, Indonesia

تلفن: +62361730498

 

 

Power Of Now Oasis

 

 

Power Of Now Oasis

 

 

استودیو در منطقه‌ای آرام و روستایی در ساحل سانور، و در قسمت ساحل جنوب شرقی بالی واقع شده است. این استودیو که با طبیعت سازگاری کامل دارد تماما با بامبو ساخته شده است. شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های این استودیو روزانه به تمرین یوگا بپردازید در حالی که گوش‌تان صدای امواج اقیانوسی را به روح‌تان تزریق می‌‌کند. در اینجا شما می‌توانید از آموزه‌های مربی مجرب، سلامتی و مدیتیشن، تا به خلوت نشستن و درمان‌های جامع بهره ببرید. بی تردید شرکت در کلاس‌های این استودیو از بهترین تجارب شما در سفرتان خواهد بود.

آدرس: Jl. Retro Beach, Ubud, Indonesia

تلفن: +6287861534535

 

 

برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشی اوباد در بالی

 

 

Samadi Bali

 

 

Samadi Bali

 

 

در سامادی بالی، مربیان آموزه‌های کارا درباره سبک زندگی، تعادل در انرژی چاکراها، روان‌درمانی، مکانیزم بدن و آرامش روح به شما می‌دهند. این مرکز که در قلب منطقه پرطرفدار کنگو قرار گرفته از گزینه‌های پربازدید بالی است. به علاوه شما می‌توانید با هر سطحی که هستید در کلاس‌های آن‌ها شرکت کنید. همچنین آن‌ها در تمامی سبک‌ها فعالیت می‌کنند و اگر شما هنوز سبکی را انتخاب نکرده‌اید می‌توانید در هر سبکی که خواستید شرکت کنید. مخصوصا که تمرکز اصلی آن‌ها روی آشتانگا یوگای میسور سنتی است.

آدرس: Jalan Padang Linjong, Canggu, Indonesia

تلفن: +6281238312505

مطالب مرتبط