بهترین رستوران‌های چینی در مسکو؛ روسیه

غذاهای چینی یکی از قدیمی‌ترین، مقوی‌ترین و متنوع‌ترین غذاهای دنیا هستند. به علاوه غذاهای چینی در مناطق مختلف روسیه به شدت با هم فرق دارند. مرکز مسکو با عنوان رستوران‌های چینی پر شده به طوری که شما به راحتی می‌توانید همه چیز را در همان حوالی پیدا کنید. شما می‌توانید در تور روسیه هر چیزی مثل دامبلینگ‌ها، ونتون، تا مونکیک و کنجی همه چیزی در دسترس شما قرار دارد. از چای سبز تا خانه نودل انواع زیادی از رستوران‌ها هست که به لطف‌شان می‌توانید غذاهای چینی فوق‌العاده‌ای را امتحان کنید.

 

 

مادام وونگ

 

 

مادام وونگ

 

 

مادام وونگ یک رستوران غذای چینی است که توسط گروهی از رستوران‌داران "Zotman & Ko" دیمیتری زوتوف، سرگی کریلوف، و رینات کوزین راه‌اندازی شده است. البته غذاهای مختلف آسیای شرقی در منو گنجانده شده اما تمرکز اصلی بر روی ارائه غذاهای سالم و صد در صد چینی است. این رستوران مکانی عالی برای افراد گردش‌دوست و بیرونی، پویا و مدرن است. به علاوه خانواده‌هایی که به دنبال کسب تجارب جدید هستند هم آخر هفته‌ها زیاد به این رستوران سر می‌زنند. به طور کلی این رستوران به دلیل محیط جذاب و پر جنب و جوش و غذاهای خوشمزه‌اش همیشه بازدیدکننده‌های خودش را دارد.

آدرس: 7 Lesnaya Street, Moscow, Russia

تلفن: +74952801566

 

 

جیمی لی

 

 

جیمی لی

 

 

به شانگهای در قلب مسکو خوش آمدید. این رستوران مدرن با نام تجاری جدیدش متعلق به سرآشپز مشهور جیمی لی است که شخصا از شانگهای به مسکو رفت و مدتی را در این شهر سپری کرد. این سرآشپز سرشناس که در پخت غذاهای آسیایی مدرن خبره است منویی کاملا چینی برای این رستوران در نظر گرفته است. غذاهای درج شده در منو کاملا شناخته شده و خوشمزه هستند به طوری هر کسی دست کم یک بار نام آن‌ها را شنیده است. جیمی با استفاده از مواد تازه فصلی غذاهایی خوش عطر و بو تهیه می‌کند. جیمی لی یکی از رستوران‌ها محبوب و پر بازدید است. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما از قبل میز رزرو کنید.

آدرس: 12 Building 1 Prospect Mira, Moscow, Russia

تلفن: +79771168888

 

 

بهترین رستوران‌های مسکو برای صرف غذایی به یادماندنی

 

 

رستوران هنگ کنگ

 

 

رستوران هنگ کنگ

 

 

یکی دیگر از رستوران‌های مدرن در مرکز مسکو که حس و حال رستوران‌های هنگ کنگ را در یکی از بلندترین ساختمان‌های دنیا به شما منتقل می‌کند، کافه رستوران هنگ کنگ است. این رستوران که در طبقه 24ام هتل هالیدی این، واقع شده روزها به سرو انواع نوشیدنی‌ها مثل چای سبز و غروب‌دم غذاهای مدرن آسیایی می‌پردازد. منو به شدت گسترده است و این بدان معناست که هر چیزی دوست داشته باشید را می‌توانید پیدا کرده و سفارش دهید. سر آشپز دیمیتری شورشاکوف که دستی توانا در غذاهای ابتکاری دارد رول‌های بهاری فوق‌العاده همراه با برگ لیمو، برنج سرکه‌ای، نوعی بستنی چینی کم چرب با کرم نارگیل و گزینه‌های خوشمزه دیگری را برای شما تدارک می‌بیند.

آدرس: 24 Rusakovskaya Street, Moscow, Russia

تلفن: +74955445550

 

 

چینا گراموتا

 

 

چینا گراموتا

 

 

بدون شک یکی از قدیمی‌ترین و گران‌ترین رستوران‌های چینی در قلب مسکو، چینا گراموتا است که تجربه خوردن غذاهای چینی قدیمی را با دستورالعمل‌های کهن را به شما ارائه می‌دهد. برای نمونه شما می‌توانید اردک کبابی سبک پکن را آماده کرده و با سالاد تند، پیاز تازه و خیار سرو کنید. این رستوران تقریبا غذاهای تمامی نقاط چین را پوشش می‌دهد. انواع غذاها مثل مرغ درانکن، دامبلینگ‌ها، دیم سوم و تارت مرغ از جمله غذاهایی هستند که می‌توانید سفارش دهید. اگر واقعا قصد رفتن داشتید بهتر است از قبل میزی رزرو کنید. زیرا معمولا پیدا کردن جایی برای نشستن در این رستوران سخت است.

آدرس: 1 Sretenka Street, Moscow, Russia

تلفن: +74956254757

 

 

بهترین راهنمای گردشگری مسکو؛ روسیه

 

 

بروس لی

 

 

بروس لی

 

 

این رستوران که طعم واقعی غذاهای منطقه سیچوان را در قلب منطقه تاریخی مسکو احیا می‌کند در کنار رودخانه واقع شده و به جز غذا به شما فرصت بودن در محیطی دل‌انگیز را هم ارائه می‌دهد. غذاها عموما ساده اما بسیار خوشمزه هستند و در اغلب آن‌ها از سه عنصر نودل، مرغ و بوک چوی استفاده شده است. البته لازم است اشاره کنیم در غذاهای بروس لی عمیقا از ادویه‌جات استفاده می‌شود و این یعنی اگر طرفدار غذاهای تند و عطری هستید حتما باید به این رستوران بروید وگرنه بهتر است از دیگر گزینه‌های پیشنهادی ما یکی دیگر را انتخاب کنید. سوپ فلفل چونگ از سلسله ژینگ یکی از معروف‌ترین غذاهای سنتی سیچوان است که می‌توانید امتحان کنید. البته باید مراقب تندی آن باشید. در ظاهر رستوران از دیوارهای تیره و تاریک و میز و صندلی‌های قرمز استفاده شده تا شما را به دوره‌های قدیم چین هدایت کند.

آدرس: 3/4, Building 2 Bolotnaya Naberezhnaya, Moscow, Russia

تلفن: +74957685171

مطالب مرتبط