بهترین رستوران‌های باتومی؛ گرجستان

منطقه غربی گرجستان آدجارا، میزبان بسیاری از مقاصد تابستانی کشور است. با این همه باتومی بیش از دیگر نقاط توسعه یافته است. به همین دلیل گزینه‌های انتخابی شما در این شهر از اقامتگاه‌ها گرفته با نقاط گردشی و رستوران‌ها بیشتر است. یکی از بهترین تجارب شما در تور گرجستان و شهر باتومی رستوران‌های مختلف و دوست داشتنی آن است. اگر مایل هستید در بهترین رستوران‌های شهر غذاهایی فوق‌العاده و به یادماندنی نوش جان کنید راهنمای کامل بهترین رستوران‌های باتومی را بررسی کنید.

 

 

لاگونا

 

 

 laguna

 

 

منطقه آدجارا میزبان یکی از انواع خاچاپوری یا پای پنیر پیتزا مانند است. آدجارولی خاچاپوری از لحاظ شکل و ارائه با پیتزاهای معمولی متفاوت هستند. شما این غذا را می‌توانید در هر جایی از شهر که باشید بخورید اما بدون تردید بهرینش را لاگونا عرضه می‌کند. لاگونا خاچاپوری را با خمیر نان کم‌تر اما پنیر بیشتر تهیه می‌کند که به نظر کم حجم‌تر می‌رسد. البته این موضوع می‌تواند شما را گول بزند. زیرا حجم کمتر نان این باور را به شما می‌دهد که غذای کم‌تری می‌خورید پس خیلی چاق‌کننده نخواهد بود. اگرچه لاگونا خاچاپوری را در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ تهیه می‌کند که بسته به ظرفیت خود می‌توانید هر کدام را که خواستید سفارش دهید.

آدرس: 18 Zurab Gorgiladze St, Batumi, Georgia

 

 

رترو

 

 

 رترو

 

 

رترو یکی دیگر از رستوران‌های برجسته و محبوب باتومی است که در آن می‌توانید خچاپوری‌های واقعا خوشمزه‌ای را بخورید. البته که گزینه‌ها منو خیلی بیشتر از خاچاپوری تنهاست اما چون باتومی به خاچاپوری‌هایش مشهور است پس اگر خواستید این غذا را امتحان کنید، رترو از گزینه‌های پیش روی شماست. مانند دیگر رستوران‌ها رترو نیز نان‌های پنیری‌اش را در اندازه‌های مختلف تهیه می‌کند. اما توجه داشته باشید که اگر خیلی گرسنه نباشید و یا بخواهید غذایی سبک بخورید، احتمالا اندازه کوچک آن به راحتی دو نفر را سیر کند.

آدرس: 54/62 Zurab Gorgiladze St, Batumi, Georgia

 

 

بهترین نقاط باتومی برای لذت بردن از موسیقی زنده؛ گرجستان

 

 

گریل تاون

 

 

 گریل تاون

 

 

همانطور که از نام این رستوران پیداست منوی آن بر اساس کباب تنظیم شده است. با این حال، منو کاملا متنوع است و گزینه‌هایی همچون پاستا، پیتزا و غذاهای گرجستان را نیز در آن پیدا می‌شود. اگر تمایل دارید همسرتان را به شامی دو نفره و درجه یک دعوت کنید و از خوردن غذا در جایی شیک و دوست داشتنی لذت ببرید. غذاها از هر طیفی که باشند بسیار خوشمزه و قابل تقدیر هستند و با وجود آن که قیمت منو در رنجی متوسط و معقول قرار دارد اما به نظر می‌رسد بیش از آن چه که پرداخت می‌کنید به دست می‌آورید. بنابراین اگر رستوران‌گردی‌های حرفه‌ای هستید حتما باید گریل تاون را در صدر فهرست خود قرار دهید.

آدرس: 24 Rustaveli Ave, Batumi, Georgia

 

 

هرت آو باتومی

 

 

 گریل تاون

 

 

قلب باتومی از منحصر به فردترین رستوران‌های شهر است که موارد واقعا منحصر به فردی را ارائه می‌دهد. فضای این رستوران حالتی سنتی با المان‌های بین‌المللی و مدرن بوده و به نوعی با تلفیق این دو فرهنگ سعی کرده حس و حال این روزهای شهر را منعکس کند. مهمانان این رستوران بعد از ورود و وقت‌گذارنی در آن احساس می‌کنند بخشی از یک خانواده بزرگ اهل باتومی هستند. به همین دلیل گردشگران غربی برای چشیدن صمیمیت فضای رستوران حداقل یک بار رفتن به آن را در برنامه سفر خود می‌گنجانند. شما در قلب باتومی می‌توانید از طیف وسیع غذاها لذت ببرید و انتخاب‌های مختلفی داشته باشید. از این‌ها گذشته منوی رستوران به غیر غذاهای متنوع طیفی از قهوه از هم ارائه می‌دهد تا برای عصرانه هم شده شانس میزبانی از شما را داشته باشد.

آدرس: 11 General Mazniashvili, Batumi, Georgia

 

 

جاذبه‌های اصلی باتومی که باید از آن‌ها دیدن کنید

 

 

اوکراین‌اوچکا

 

 

 ukrainochka

 

 

اوکراین‌اوچکا یکی از رستوران‌های محبوب بین مردم باتومی است که منوی آن را عمدتا غذاهای اوکراینی، اسواکی و گرجستانی تشکل می‌دهند. این غذاها که با دستورالعمل‌های بین‌امللی تهیه می‌شوند بیشتر بر گوشت و ماهی تاکید دارند. شما می‌توانید در فضای دوست داشتنی و جذاب رستوران از غذاهای خوشمزه لذت ببرید و به تماشای رفتار مردم و نوع تعاملات اجتماعی‌شان توجه کنید. سوپ محبوب و بین‌المللی اوکراینی و دامبلینگ‌های خوش عطر و بو از محبوب‌ترین غذاهای رستوران هستند. بسته به سلیقه و شرایط آب و هوایی می‌توانید میزی در فضای باز را اشغال کنید و یا در فضای داخلی و کنجی دنج کز کنید و از خوردن غذا لذت ببرید.

آدرس: Tamar Mepe avenue, Batumi, Georgia

 

 

کافه و رستوران کلادز

 

 

کافه و رستوران کلادز 

 

 

اگر فردی مشکل‌پسند هستید و هر جایی نظر شما را جلب نمی‌کند پس کافه و رستوران کلادز جاییست که باید به آن بروید. این رستوران بالای هتل Radisson Blu Batumi قرار گرفته و نمایی بسیار جذاب و دیدنی از باتومی را ارائه می‌دهد. انتخاب‌ها در اینجا گسترده و غذاها نیز اروپایی هستند. شما می‌توانید غذایی درجه یک با نوشیدنی‌های درجه یک را در نمای نفسگیر شهر نوش جان کنید.

آدرس:  1 Ninoshvili St,, Batumi, Georgia

مطالب مرتبط