تور ویتنام 9 شب - نوروز 1403 (قطر )

۹ شب و ۱۰ روز
هوایی - قطر
۲۸ اسفند ۱۴۰۲
۰۹ فروردین ۱۴۰۳

اطلاعات تماس

info@avisatour.com
تلگرام: avisatours

برنامه سفر

ردیف مقصد مدت اقامت توضیح
۱ سایگون ۲ تاریخ رفت : 28 اسفند

تاریخ برگشت : 9 فروردین
************************************

2شب سایگون + 3 شب دانانگ + 3 شب هانوی + 1 شب کروز هانونگ بی

************************************

مبلغ 25 دلار بابت ویزا در فرودگاه ویتنام مسافر باید پرداخت کند .

************************************

ساعت رفت : تهران(12:10) به دوحه(18:45) ................دوحه(20:05) به سایگون ( 07:15) .....( 06:20 stop)

ساعت برگشت : هانوی(19:10) به دوحه(23:20).............دوحه(00:50) به تهران ( 03:25)....... (01:30 stop)
۲ دانانگ ۳
۳ هانوی ۳
۴ کشتی کروز ۱
نام هتل دو تخته یک تخته ۶-۱۲ سال با تخت ۲-۶ سال بدون تخت نوزاد توضیح
eden star saigon or similar B.B
koi hoian resort or similar F.B
hanoi thang long opera B.B
la regina legend cruise or similar B.B
۱٫۹۹۰ دلار آمریکا + ۷۹٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان ۲٫۶۵۰ دلار آمریکا + ۷۹٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان ۱٫۶۹۰ دلار آمریکا + ۶۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۱٫۳۵۰ دلار آمریکا + ۶۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۰ دلار آمریکا + ۱۹٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان مبلغ پرواز در زمان گردآوری پکیج این مقدار بوده و امکان تغییر مبلغ آن وجود دارد.
مدارک لازم

2 قطعه عکس + فایل عکس + پاسپورت حداقل با 7 ماه اعتبار + اسکن صفحه اول پاسپورت +تمکن مالی به دلار به مبلغ 250 میلیون تومان و مدارک شغلی 

خدمات تور

- پرواز رفت و برگشت با ایرلاین قطر - پرواز های داخلی - ترانسفر فرودگاهی . 

- هتل های انتخابی به همراه صبحانه

-کروز خلیج هانونگ بی صبحانه-ناهار-شام-بیمه مسافرتی . 

توضيحات

🔺 2شب سایگون+3 شب دانانگ +3 شب هانوی+3 شب کروز هانونگ بی

🔺 در زمان رزرو 70% مبلغ تور دریافت می گردد

🔺 در صورت سابقه سفر معتبر - مدارک شغلی و تمکن مالی برای ویتنام نیاز می باشد .

🔺 قیمت پرواز در زمان بارگذاری پکیج 79.900.000 میلیون تومان بوده و با توجه به نواسانات ارزی قابل تغیر می باشد . 

🔺 ویزای ویتنام پیس از تایید اداره مهاجرت ویتنام و صدور نام ویزای الکتریکی در بدو ورود به صورت لیبلی صادر خواهد شد که هزینه آن 25$ بوده و به عهده مسافر میباشد.

روز اول : رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید . به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهرزیبای هانوی منتقل می شوید . شب را در هتل سپری می کنید .

روز دوم : گشت شهر هانوی

هانوی ، پایتخت ویتنام ، ترکیبی عالی از قدیم و جدید ، آسیایی و اروپایی است . با وجود توسعه سریع اخیر ، این شهر بسیاری از هویت سنتی خود را حفظ کرده است از مجموعه اختصاص داده شده به هوشی مین ، بنیانگذار کشور و ویتنامی ها با عاطفه به عنوان " عمو هو " اختصاص داده شده است . اولین توقف را در مقبره تاریخی هوشی مین انجام دهید ، بنای تاریخی باشکوهی که برای خدمت به عنوان آخرین محل استراحت عمو هو ساخته شده است . به قدم زدن در باغ گیاه شناسی زیبای کاخ ریاست جمهوری ادامه دهید تا از خانه محقر عمو هو دیدن کنید ، که بر اساس یک خانه روستایی ویتنامی با طراحی ساده در محیطی آرام ساخته شده است که نشان دهنده سبک زندگی ساده ، خالص و اصیل اوست . گشت در بتکده تک ستونی که در سال 1049 از چوب بر روی یک ستون سنگی ساخته شده است و شبیه به شکوفه نیلوفر آبی است که نمادی از خلوص است . به بتـکـده Tran Quoc و قدیمی ترین بتکده هانوی ، که در جزیره کوچکی از دریاچه غربی واقع شده است ، ادامه دهید . بعد از ظهر از معبد ادبیات ، اولین دانشگاه ویتنام دیدن کنید . این معبد خیره کننده که در قرن یازدهم ساخته شده است ، نمونهای نادر از معماری سنتی ویتنامی است که به خوبی حفظ شده است و در پشت اسکناس 100000 دونگ ویتنامی نشان داده شده است . دوچرخه سواری ( ریکشا ) راهی عالی برای تجربه هانوی از نزدیک است زیرا جو پر جنب و جوش ، پر هیجان و اجتماعی است . راننده محلیتان شما را پشت سر راهنما به خیابان های باریک محله اولـد که به خاطر « ۳۶ خیابان ۳۶ اجناس » معروف است ، میفرستد . در داخل محله قدیمی ، مانند آنها از قرن پانزدهم ، 36 خیابان باریک محله قدیمی نام هایی دارند که بازتاب کسب وکارهایی است که زمانی در آنجا انجام میشد . خیابان ابریشم ، خیابان برنج ، خیابان کاغذ ، خیابان لاک فروشی و خیابان جواهرات . پیچ و خم های جذاب خیابان های پشتی را کاوش کنید ، قدرت چانه زنی خود را کشف کنید و با اقلام غیرعادی همراه شوید که همیشه شما را به یاد این بعد از ظهـر بـه یـاد مـانـدنی می اندازد . سفر خود را با پرسه زدن در اطراف دریاچه خوش منظره Hoan Kiem " دریاچه شمشیر برگشته " که نام آن برگرفته از یک شمشیر جادویی است که زمانی مورد احترام ترین قهرمانان برای شکست سلسله مینگ چینی مورد استفاده قرار گرفته .شب در هانوی هستیم .

روز سوم : HANOI – NINH BINH

- TAM COC & DANCING CAVE Ninh Binh که در سال 2014 به عنوان میراث جهانی یونسکو به رسمیت شناخته شد ، دارای کوه های شگفت انگیز است . امروز صبح ، از مرکز شهر Ha Noi تا استان 2 Ninh Binh ساعت رانندگی کنید . این یک چشم انداز دیدنی از قله های آهکی است که توسط صخره های تماشایی احاطه شده اند . سفر خود را به Bich Dong ادامه دهید تا دومین غار زیبای ویتنام . این غار با استالاکتیت ها و استالاگمیت های زیبا با اشکال و رنگ های مختلف تزئین شده است . از Ngu Nhac Son ( کوه نخل بودا ) بالا بروید تا از منظره پانورامایی که و توسط کوه ها ، رودخانه ها ، بتکده ها و معابد ایجاد شده است لذت ببرید .

Tam Coc ( سه غار به معنای ویتنامی ) که به عنوان " خلیج ها لونگ در خشکی " شناخته می شود ، توسط رودخانه Ngo Dong که از میان یک کوه می گذرد تشکیل شده است . امروز بعدازظهر ، یک قایقران ماهر محلی شما را به یک آبراه باشکوه پر از شالیزارهای برنج می برد . با کاوش در این غارها در میان کوه های سر به فلک کشیده ، از منظره دیدنی سازند کارست لذت ببرید . از Hang Mua ( غار رقص ) دیدن کنید . هانـگ مـوآ که در داخـل کـوه انگوآ لانگ ، یکی از بلندترین کوه های منطقه واقع شده است ، منظره ای پانوراما از دهکده های روستایی ، رودخانه های پیچ در پیچ و مزارع برنج زیبای منطقه تام کوک ، معروف به " خلیج ها لانگ در خشکی " را ارائه می دهد . با بالا رفتن از 465 پله سنگ آهکی ناهموار تا نقطه بالا برای فرصت های عالی عکس ، خود را به چالش بکشید . یک شب در نین بین .

روز چهارم : نین بین گشت ( ناهار ) VISIT CUC PHUONG NATIONAL PARK :

گشت اولین پارک ملی ویتنام و از معدود جنگل های بارانی استوایی باقی مانده . در جنگل های استوایی پیاده روی می کنید و راهنمای شما به شما توضیح می دهد که چه چیزی باعث می شود این مکان به یکی از مهم ترین مکان های تنوع زیستی در کشور تبدیل شود . شب را در نین بین هستیم .

روز پنجم : نین بین - خلیج هالونگ ( ناهار + شام )

( ترنسفر رفت و برگشت کروز اتوبوس گروهی خود کشتی میباشد ) بعد از اینکه صبحانه را میل کردید ، به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است ، حرکت می کنیم ( 3 ساعت ) . هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد . خلیج کوچک هالونگ در خلیج Tonkin ) Bac Bo ) قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند ، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد . به محض رسیدن به بندرگاه ، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تـازه روی کشتی ، لذت می بریم . کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد . از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است ، دیدن فرمایید . شام را روی کشتی میل می فرمایید . انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند ، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی ی کنند . از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید . شب را در کشتی سپری می نورافشانی کنید .

روز ششم : هالونگ به هانوی پرواز به سایگون

صبحانه را در کشتی میل می کنید . بعد از لذت بردن از زیبایی به فرودگاه میرویم برای پرواز به سایگون .

روز هفتم : گشت سایگون

( تونل های معروف جنگ ) و CUCHI TUNNEL صبحانه را در هتل میل می فرمایید . سپس از تور شهر برای بازدید از و اداره Notre Dame Cathedral لذت می برید . سپس از Benh Tanh و فروشگاه Reunification دیدن کاخ پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید . پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی ، بخش هایی از توپخانه ، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده و برج ساعت عظیم Binh Tay می رویم و از فروشگاه Cholon اند ، دیدن خواهید کرد . سپس به محله ی چینی نشین که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را Thien Hau در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای فراموش نکنید . شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت .

روز هشتم : گشت سایگون- دلتای مک گنگ ( ناهار )

صبح هنگام با 2 ساعت رانندگی به سمت دلتای مکونگ ، که به خاطر باغ های میوه های گرمسیری ، باغ های نارگیل ، محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است میرویم . پس از ورود ، سوار قایق چوبی محلی میشوید تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببرید . به دراگون آیلند میرسید و در کنار خانواده کشاورز محلی ، میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان میکنید . در حالی که یک فنجان چای عسل می نوشید از مهمان نوازی روستایی لذت میبرید . قبل از بازگشت به سایگون ، ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو می شود . شب در سایگون اقامت داریم .

روز نهم :

پس از صبحانه برای برگشت به فرودگاه میرویم .

******************************************************

شرکت خدمات مسافرتی آویسا همه روزه از ساعت 9 لغایت 17:30 جوابگوی شما عزیزان می باشد با شماره 41535-021 تماس بگیرید.

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه 09919005607 تماس حاصل فرمایید.