تور ویتنام 7 شب - دی 1402 (امارات)

۷ شب و ۸ روز
هوایی - امارات
۳۰ دی ۱۴۰۲
۰۸ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعات تماس

info@avisatour.com
تلگرام: avisatours

برنامه سفر

ردیف مقصد مدت اقامت توضیح
۱ هانوی ۳ تاریخ رفت : 30 دی

تاریخ برگشت : 8 بهمن

*************************************

3 شب هانوی +1شب خلیج هالونگ +3 هوشی مین (کروز)

*************************************

مبلغ  25 دلار بابت ویزا در فرودگاه ویتنام مسافر باید پرداخت کند

بار رفت 30 کیلو و بار برگشت 25 کیلو

*************************************

ساعت رفت : تهران به دبی (18:40)دبی (21:20) ................ دبی به هانوی ( 03:40) هانوی (12:40) ........( 06:25 stop)

ساعت برگشت : سایگون به دبی (23:55)دبی (04:25).............دبی به تهران (07:50)تهران (09:40).......( 03:25 stop)۲ خلیج هالونگ ۱
۳ هوشی مین ۳
نام هتل دو تخته یک تخته ۶-۱۲ سال با تخت ۲-۶ سال بدون تخت نوزاد توضیح
hanoi tokyo hotel or similar B.B
lancaster cruise or similar F.B
bay hotel saigon or similar B.B
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده مبلغ پرواز در زمان گردآوری پکیج این مقدار بوده و امکان تغییر مبلغ آن وجود دارد.
pan pacific hotel or similar B.B
ambassador or similar F.B
mai house or similar B.B
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده مبلغ پرواز در زمان گردآوری پکیج این مقدار بوده و امکان تغییر مبلغ آن وجود دارد.
مدارک لازم
 • پاسپورت با 7 ماه اعتبار و اسکن پاسپورت 
 • فایل عکس 
 • دو قطعه عکس 4*6 
 • تمکن مالی مانده به دلار  
 • ویزای معتبر در صورت دارا بودن 
خدمات تور

3 شب هانوی +1شب خلیج هالونگ +3 هوشی مین (کروز)

 • بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی امارات
 • هتل به همراه صبحانه
 • تور لیدر انگلیسی زبان
 • ویزا ویتنام
 • مالیات شهری
 • کروز FB(صبحانه ،ناهار، شام )

 

توضيحات

بیمه مسافران بالای 60 سال الزامی و هزینه آن جداگانه از مبلغ تور محاسبه و به عهده مسافر می باشد.

ویزای ویتنام پیس از تایید اداره مهاجرت ویتنام و صدور نام ویزای الکتریکی در بدو ورود به صورت لیبلی صادر خواهد شد که هزینه آن 25$ بوده و به عهده مسافر میباشد.

نرخ پرواز در زمان گرد آوری پکیج  مبلغ  61.000.000 تومان می باشد . 

باتوجه به متغیر بودن نرخ دلار و پرشدن پرواز نرخ پرواز ثابت نمی باشد .

مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

 در زمان رزرو 50% مبلغ تور دریافت می گردد

هتل و پرواز به صورت گارانتی می باشد و در صورت کنسلی سوخت کامل می باشد.

3 شب هانوی +1شب خلیج هالونگ +3 هوشی مین (کروز)

***************************************************************

برنامه سفر:

روز اول :رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید . به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهرزیبای هانوی منتقل می شوید . شب را در هتل سپری می کنید .

روز دوم : گشت هانوی

هانوی پایتخت ویتنام ، ترکیبی عالی از قدیم و جدید ، آسیایی و اروپایی است . با وجود توسعه سریع اخیر ، این شهر بسیاری از هویت سنتی خود را حفظ کرده است از مجموعه اختصاص داده شده به هوشی مین ، بنیانگذار کشور و ویتنامی ها با عاطفه به عنوان " عمو هو " اختصاص داده شده است . اولین توقف را در مقبره تاریخی هوشی مین انجام دهید ، بنای تاریخی باشکوهی که برای خدمت به عنوان آخرین محل استراحت عمو هو ساخته شده است . به قدم زدن در باغ گیاه شناسی زیبای کاخ ریاست جمهوری ادامه دهید تا از خانه محقر عمو هو دیدن کنید ، که بر اساس یک خانه روستایی ویتنامی با طراحی ساده در محیطی آرام ساخته شده است که نشان دهنده سبک زندگی ساده ، خالص و اصیل اوست . گشت در بتکده تک ستونی که در سال 1049 از چوب بر روی یک ستون سنگی ساخته شده است و شبیه به شکوفه نیلوفر آبی است که نمادی از خلوص است . به بتکده Tran Quoc قدیمی ترین بتکده هانوی ، که در جزیره کوچکی از دریاچه غربی واقع شده است ، ادامه دهید . بعد از ظهر از معبد ادبیات ، اولین دانشگاه ویتنام دیدن کنید . ایـن مـعبـد خیره کننده که در قرن یازدهم ساخته شده است ، نمونهای نادر از معماری سنتی ویتنامی است که به خوبی حفظ شده است و در پشت اسکناس 100000 دونگ ویتنامی نشان داده شده است . دوچرخه سواری ( ریکشا ) راهی عالی برای تجربه هانوی از نزدیک است زیرا جو پر جنب و جوش ، پر هیجان و اجتماعی است . راننده محلیتان شما را پشت سر راهنما به خیابانهای باریک محله اولد که به خاطر « ۳۶ خیابان ۳۶ اجناس » معروف است ، میفرستد . در داخل محله قدیمی ، مانند آنها از قرن پانزدهم ، 36 خیابان باریک محله قدیمی نامهایی دارند که بازتاب کسب وکارهایی است که زمانی در آنجا انجام میشد . خیابان ابریشم ، خیابان برنج ، خیابان کاغذ ، خیابان لاک فروشی و خیابان جواهرات . پیچ و خم های جذاب خیابان های پشتی را کاوش کنید ، قدرت چانه زنی خود را کشف کنید و با اقلام غیرعادی همراه شوید که همیشه شما را به یاد این بعد از ظهر به یاد ماندنی می اندازد . سفر خود را با پرسه زدن در اطراف دریاچه خوش منظره Hoan Kiem " دریاچه شمشیر برگشته " که نام آن برگرفته از یک شمشیر جادویی است که زمانی مورد احترام ترین قهرمانان برای شکست سلسله مینگ چینی مورد استفاده قرار گرفته .شب در . ری هستیم .

روز سوم : هانوی

روز آزاد در هانوی . ( گشت آپشنال نین بین ) امروز صبح ، از مرکز شهر Ha Noi به Ninh Binh میرویم ( دو ساعت و نیم فاصله ) . یک چشم انداز دیدنی از قله های آهکی که با دره هایی که برخی از آنها غرق شده اند و توسط صخره های دیدنی احاطه شده اند ، میبینیم .سفر خود را به Bich Dong ادامه دهید که به عنوان " دومین غار زیبای ویتنام " معرفی شد . از Ngu Nhac Son ( کوه نخل بودا ) بالا بروید تا از منظره پانورامایی که توسط کوه ها ، رودخانه ها ، بتکده ها و معابد ایجاد شده است لذت ببرید . Tam Coc ( سه غار به معنای ویتنامی ) که به عنوان " Ha Long Bay on Land " شناخته می شود ، توسط رودخانه Ngo Dong که از میان یک کوه می گذرد تشکیل شده است . امروز بعدازظهر ، یک قایقران ماهر محلی شما را به یک آبراه باشکوه پر از شالیزارهای برنج می برد . با کاوش در این غارها در میان کوه های سر به فلک کشیده ، از منظره دیدنی لذت ببرید . از قایق پیاده شوید و از یک مسیر روستایی برای رسیدن به معبد تای وی لذت ببرید . هنگام عبور از مزارع برنج بی پایان و غار مرموز با زیارتگاه مقدس در داخل ، از مناظر زیبای روستایی لذت ببرید . بعد از ظهر به هانوی بازگردید .

روز چهارم : هانوی - هالونگ

( ترنسفر رفت و برگشت کروز اتوبوس گروهی خود کشتی میباشد ) بعد از اینکه صبحانه را میل کردید ، با اتوبوس به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است ، حرکت می کنیم ( 3 ساعت و نیم ) . هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد . خلیج کوچک هالونگ در خلیج Tonkin ) Bac Bo ) قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند ، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد . به محض رسیدن به بندرگاه ، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم . کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد . از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است ، دیدن فرمایید . شام را روی کشتی میل می فرمایید . انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند ، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند . از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید . شب را در کشتی سپری می کنید . صبحانه را در کشتی میل می کنید . بعد از لذت بردن از زیبایی های این خلیج به هانوی برمیگیردیم . بقیه روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید .

روز پنجم :هالونگ - هانوی – حرکت به سمت هوشی مین ( سایگون )

بعد از صبحانه جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید . شب را در هتل هوشی مین سپری می کنید .

روز ششم : تورگشت شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید . سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید . سپس از CU CHI TUNNELS Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید . پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی ، بخش هایی از توپخانه ، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند ، دیدن خواهید کرد . سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم .تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید . شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت .

روز هفتم : در هوشی مین ( B + L )

صبحانه را در هتل میل می کنید و طی 2 ساعت به سمت استان بن تره در دلتای مکونگ ، که به خاطر باغ های میوه های گرمسیری ، باغ های نارگیل ، محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است میرویم پس از ورود ، سوار قایق چوبی محلی میشوید تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببریدو میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان کنید . قبـل از بازگشت به سایگون ، ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو می شود . روز هشتم : هوشی مین - بازگشت پس از صرف صبحانه ، تا زمان رفت به فرودگاه بین المللی ، وقت آزاد در اختیار دارید . سپس برای عزیمـت بـه ایـران بـه فرودگاه منتقل می شوید .

 

شرکت خدمات مسافرتی آویسا همه روزه از ساعت 9 لغایت 17:30 جوابگوی شما عزیزان می باشد با شماره 41535-021 تماس بگیرید.

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه 09919005607 تماس حاصل فرمایید.