بهترین سالن‌های ماساژ در تایلند

افرادی که با تور تایلند سفر می‌کنند با فهرستی بلند بالا از کارهایی که می‌خواهند انجام دهند وارد این کشور می‌شوند. گردشگران از معابد بازید می‌کنند، خودشان را در بازارهای سنتی و شبانه تایلند غرق می‌کنند و یا برای فیل‌سواری و انواع تفریحات آبی برنامه‌ریزی می‌کنند. با تمام این‌هایی که گفته شد یکی از فعالیت‌های محبوب و شناخته شده در این کشور گرفتن انواع ماساژهای تایلندی است. صرف نظر از قیمت ماساژ در شهرهای مختلف تایلند ما در اینجا بهترین سالن‌های سراسر تایلند در شهرهای مهم را معرفی می‌کنیم.

 

بانکوک، Asia Herb Association

Asia Herb Association با سه شعبه در سراسر بانکوک برای گردشگرانی که می‌خواهند از ماساژی درمانی با همان کیفیتی که بومی‌ها از آن برخوردارند استفاده کنند، بهترین انتخاب است. خوشبختانه در اینجا ماساژورها به زبان انگلیسی مسلط هستند و می‌توانند شما را در انتخاب زمان و نوع درمان و ماساژ راهنمایی کنند. 
در طول ماساژ هم شما می‌توانید استادتان را در درمان بهتر بدن‌تان راهنمایی کنید. به علاوه در این سالن یک ماساژ سنتی تایلندی به مدت 60 دقیقه 40 بات هزینه دارد که در مجموع می‌توان آن را جزو سالن‌های ارزان‌قیمت ماساژ قلمداد کرد. در کنار ماساژ سنتی شما می‌توانید از انواع اسکراب‌ها، ماساژ با روغن و انواع ماساژهای گیاهی نیز استفاده کنید. یادتان بماند که تور لحظه آخری تایلند انتخاب خوب و ارزانی برای یک هفته سفر و گرفتن ماساژ تایلندی است. 

 

بانکوک، Asia Herb Association

 

بانکوک، وات فو

وات فو با اصول اولیه هدایت کننده به عنوان خانه ماساژ سنتی تایلندی محسوب می‌شود. این اصول از دوران قدیم و در طی قرون متمادی سینه به سینه منقل و آموزش داده شده است و این یعنی شما در دستان مطمئنی قرار گرفته‌اید. وات فو مدرسه ماساژ سنتی تایلندی است، بنابراین اگر از درمان راضی هستید باید ماساژ دیگری را هم امتحان کنید. ماساژ تایلندی سنتی در اینجا به مدت 1 ساعت 420 بات است. با وجود اینکه قیمت کمی بالاتر است اما شک نکنید ارزشش را دارد.

 

ماساژ سنتی تایلندی وات فو

 

سامویی، Tamarind Springs

تاماریند در ساحل لامایی واقع شده و ماساژهای درمانی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در رایحه‌ای از گل و گیاهان درمانی با سلول‌های خشک و از بین رفته پوست خداحافظی کنید، و در آبگرم و گیاهان معطر غوطه‌ور شوید. سپس می‌توانید بعد از ماساژ در استخر شیرجه بزنید و جانی تازه کنید. اینجا نقطه‌ایست که گیاهان درمانی و معطر بخارپز می‌شوند و برای درمان بر روی مفواصل و نقاط اصلی بدن گذاشته می‌شوند.
شما در اینجا می‌توانید از ماساژ و یوگا لذت ببرید که در طول ماساژ از حرکات کشش یوگا هم استفاده می‌کنند. این سبک ماساژ 2.5 طول می‌کشد اما بعد از اتمام کار اصلا به کسی که وارد سالن شدید شباهت نخواهید داشت زیرا سبکی و شادابی خاصی زیر پوست‌تان جریان پیدا می‌کند.

 

Tamarind Springs

 

پاتایا، 7 Spa Masha Luxury

7 اسپا ماشا یکی از لوکس‌ترین تجاربی‌ست که می‌توانید در پاتایا به دست بیاورید. این سالن اسپای شگفت‌انگیز با ارائه انواع ماساژهای تایلندی مختلف درمانی همچون طیفی از ماساژهای سنتی تایلندی و درمان‌های زیبایی مثل ماساژ صورت از مهمانان خود میزبانی می‌کند. شما در این اسپای پیشرفته می‌توانید در کنار ماساژهای مختلف لکوس و حرفه‌ای از امکاناتی مثل سونا و جکوزی هم بهره‌مند شوید و روزتان را کامل کنید.
این سالن فوق‌العاده که از سال 2006 تاسیس شده و تا کنون توانسته شهرتی جهانی دست و پا کند از ساعت 10 صبح کار خود را آغاز کرده و تا 11 شب به فعالیت خودش ادامه می‌دهد.

 

7 Spa Masha Luxury

 

پاتایا، Thai Blind Massage Institute

یکی از سالن‌های ماساژی که در سال‌های اخیر به شدت در تایلند رواج پیدا کرده ماساژ سنتی تایلندی با همکاری استادان نابینا است. شما در این موسسه ماساژ تایلندی می‌توانید زیر دست درمانگران نابینا انواعی از ماساژهای حرفه‌ای تایلندی همچون ماساژ رایحه درمانی، ماساژ سنتی، ماساژ صورت، ماساژ پا و دیگر سبک‌ها را دریافت نمایید.
خیلی‌ها متعقدند که این سالن‌ها در عین حال از سالن‌های ارزان‌قیمت ماساژ در تایلند محسوب می‌شوند اما اساتید نابینایشان از دقت و ظرافت بیشتری برخوردار هستند.

 

Thai Blind Massage Institute

 

پوکت، Mandara Spa

این اسپا که ماساژهای شگفت‌انگیزی را ارائه می‌دهد برای زوج‌های جوان تجربه‌ای دل‌انگیز و فراموش نشدنی رقم می‌زند. این ماساژ 4 ساعته عاشقانه از شستن پاها در ظرف گل آغاز می‌شود و در مراحل بعدی با بخاطر معطر، اسکراب نمک معطر، حمام گل‌های معطر، ماساژ معطر، و ماساژ صورت ادامه پیدا می‌کند.
می‌توانید تصورش را بکنید که ماساژ در چنین جای به شدت لوکسی هزینه‌های چند برابری هم در پی دارد. به جز زوج‌های جوان همه می‌توانند از انواع ماساژها و درمان‌ها استفاده کنند و لذت ببرند. ماندارا با برگشتن به اصول 2500 سال پیش ماساژ سنتی تایلندی تکنیک‌های درمانی منحصر به فردی را ارائه می‌دهد. برای 90 دقیقه ماساژ سنتی 3500 بات و برای دو ساعت ماساژ 4200 بات هزینه خواهید داشت. با تور پوکت حتما به ماندرا بروید. 

 

Mandara Spa

 

چیانگ مای، Cheeva Spa

تاکنون چیوا اسپا به خاطر فضای فوق‌العاده و محبوبیت بالایش تاکنون بارها جازه محبوب‌ترین سالن اسپای چیانگ مای را برده است. در واقع در این اسپا می‌توان از طیف وسیعی از انواع درمان‌ها، اسمراب‌ها و پکیج‌های مختلف بهره‌مند شد و با توجه به نیاز ماساژ مناسب را انتخاب کرد. از رایحه درمانی گرفته تا ماساژ سنتی تایلندی در این اسپا می‌توانید از خدمات مختلفی بهره‌مند شوید و ساعت خوبی را سپری کنید. این سالن اسپا دو شعبه در چیانگ مای دارد که هر دوی آن‌ها در قسمت شمالی شهرستان واقع شده‌اند.

 

Cheeva Spa

 

چیانگ مای، Nakara Spa

اسپای ناکارا که در کنار رودخانه پینگ و در ساختمانی استعماری واقع شده بخشی از بوتیک و اسپای پینگ ناکارا است. در این اسپای شگفت‌انگیز شما می‌توانید از خدمات مختلف و قابل توجهی هچون انواع درمان‌ها، ماساژ صورت، انواع اسکراب‌ها، و ماساژها استفاده کرده و پوستی سالم و جوان به دست بیاورید. به علاوه برای علاقه‌مندان درمان‌های آیورودیک و رایحه درمانی هم ارائه داده می‌شود.

 

Nakara Spa

مطالب مرتبط