تفریح و خوش‌گذرانی در کلاب‌های ساحلی پوکت

نقاط جشن و پایکوبی در اطراف سواحل پوکت با سرعت زیادی در سال‌های اخیر شروع به رشد و گسترش کردند و با این که خیلی از آن‌ها توسط قانون بسته شدند و قوانینی برای نظارت وضع شد اما گردشگران با شور و نشاط زیادی آخرهفته‌هایشان را در این مکان‌ها سپری می‌کنند. اما وجود محبوبیت رو به رشد و توریست‌هایی که با تور تایلند به پوکت سفر می کنند همچنان نیاز به کلاب‌های ساحلی بیشتری احساس می‌شود.
رفتن به سواحل شرکت در جشن‌ها روحیه تعطیلات گرمسیری این جزیره را کامل می‌کند. شما می‌توانید روزها را در ساحل تفریح کنید و شب‌ها از حضور دی‌جی‌های بین‌اللملی لذت ببرید.

 

کافه دل مار

کافه دل مار در پوکت یکی از محبوب‌ترین کافه‌های ساحلی جزیره است که منوی صبحانه منحصر به فرد خودش را ارائه می‌دهد. در واقع پوکت اکنون به جشن‌های ساحلی باشکوه، نوشیدنی‌های خوب و موسیقی عالی شناخته می‌شود و دل مار در بین نام‌های برجسته آن می‌درخشد.
این کافه جذاب دارای کلاب و استخری کوچک است که غروب‌ها مملو از جمعیت می‌شود. قیمت‌ها بالاست اما این موضوع گردشگران را از تفریح در این کافه باز نمی‌دارد. این کافه از ساعت 11 صبح فعالیت خود را شروع کرده و تا 2 بامداد از میهمانان خود پذیرایی می‌کند.

 

کافه دل مار

 

آدرس: 118/19 Moo3, Kamala, Kathu District, Phuket, Thailand

تلفن: +66 61 359 5500

 

کلاب ساحلی کچ

Catch Beach اولین سالن ساحلی پوکت بود که سال‌ها پیش افتتاح شده و باعث به وجود آمدن زنجیره‌ای از کلاب‌های ساحلی در پوکت گردید. هیجان رو به رشدی از عصر در اطراف کلاب شکل می‌گیرد تا اینکه از غروب‌دم به بعد و تا آخر شب برنامه‌های سرگرم‌کننده برگزار می‌شود.
اگرچه بعدها تمامی کلاب‌های ساحلی توسط مقامات دولتی بسته شدند اما این موضوع دوامی نیاورد و مجددا کچ در ساحل بانگتائو فعالیت خود را با همان محبوبیت اولیه از سر گرفت. آن‌ها حتی برای کودکان یک زمین بازی در کنار کافه ایجاد کردند تا خانواده‌ها هم بتوانند به جشن و شادی ملحق شوند و کسی آن را از دست ندهد. این کلاب یکی از انتخاب‌های خوب در سفر با تور پوکت است. 

 

کلاب ساحلی کچ

 

آدرس:  202/88, Choeng Thale, Thalang District, Phuket 83110, Thailand

تلفن: +66 65 348 2017

راهنمای گردش در ساحل کاتا؛ پوکت

کلاب ساحلی دریم

Dream Club که در ساحل لایان درست کنار بانگتائو قرار گرفته نقطه‌ای آرامشبخش و منحصر به فرد بین دریا و استخر ارائه می‌دهد که می‌توانید به آن بروید و از محیطش استفاده ببرید و به استراحت بپردازید. این کلاب آخرهفته‌ها به اجرای برنامه‌های شاد و جذابی می‌پردازد. رستوران دریم کلاب با دکوراسیون داخلی جذاب و دوست داشتنی و غذاهای خوشمزه از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. شما می‌توانید به دریم کلاب بروید و از خوردن غذاهای خوشمزه، ساحل زیبا و چشمگیر و جشن و پایکوبی شبانه آن لذت ببرید.

 

کلاب ساحلی دریم

 

آدرس: Layan Beach, Soi 2, Cherngtalay, Amphoe Thalang, Chang Wat Phuket 83110, Thailand

تلفن: +66 98 048 3500

 

لژ ساحلی اچ‌کیو

این لژ که در قسمت شمالی ساحل کامالا و در نزدیکی نوتل‌ کامالا واقع شده از معدود کلاب‌های پوکت است که هنوز به قوت خود باقی مانده است. زمانی که تقریبا در هر ساحلی کلاب‌ها شکوفا می‌شدند سورین جایی بود که همه چیز از آن شروع شد. اما بسیاری از آن کافه‌ها و کلاب‌ها یا ساختمانی قانونی و اصولی نداشتند و یا به ساحل خیلی نزدیک بودند. اما این لژ ساحلی همچنان با اقتدار زیر درختان گرمسیری و در امتداد ساحل باقی ماند. که شما را در تور ویژه پوکت همراهی کند. 

 

لژ ساحلی اچ‌کیو

 

آدرس: 118/17 Moo 3 Kamala Beach, Kathu, Phuket 83150

تلفن: +66 91 165 0251

معرفی جالب‌ترین هتل‌های لاکچری پوکت

کلاب ساحلی Xana

ژانا محلی دل‌انگیز با نمایی از ساحل بانگتائو و دریای آبی است که همانند دیگر کلاب‌های ساحلی بر روی دی‌جی و موسیقی تمرکز ندارد. در عوض با استخری جذاب و دوست داشتنی در ساحل بیشتر جایی برای استراحت در طول عصر و تمام شب شب که گاه گاه با پایکوبی نیز همراه می‌شود.
شما می‌توانید روزانه از ساعت 11 صبح تا 10 شب از رفتن به ژانا و وقت گذرانی در آن لذت ببرید.

 

کلاب ساحلی Xana

 

آدرس: Angsana Laguna Phuket, 10 Moo 4 Srisoonthorn Road, Choeng Thale, Phuket 83110

تلفن: +66 76 324 101

 

کلاب ساحلی کودو

Kudo Beach Club آخرین ساحل تفریحی در جزیره با مکان منحصر به فرد است که در پاتونگ افتتاح شده. با وجود ویژگی‌های برجسته زیادی که این کلاب ساحلی دارد خیلی سریع توانسته به یکی از محبوب‌ترین تفریحگاه‌های جزیره بدل شود. از مهم‌ترین عوامل موفقیت آن‌ها می‌توان به موقعیت جغرافیایی آن‌ها درست در دل پاتونگ و در نزدیکی جاده بانگلا اشاره کرد.

 

کلاب ساحلی کودو 

آدرس: 33/1 Patong Beach Road, Patong Beach, Phuket 83150

تلفن:  098 024 6369

 

کلاب ساحلی M

این کلاب یکی از جدیدترین نام‌های اجازه شده به ساحل مای خائو است که در شمال پوکت واقع شده و به عنوان محلی عالی برای گذراندن عصر و پایان روز در تور پوکت تابستان 98 شناخته می‌شود. شما می‌توانید در غروب زیبای آفتاب و همراه با نوشیدنی دلخواه، از موسیقی، ساحل و دورهمی نهایت لذت را ببرید.

 

کلاب ساحلی M

 

آدرس: 231, Mai Khao, Thalang District, Phuket 83110

تلفن: 076 336 111

مطالب مرتبط