بهترین کلاب‌های شبانه تفلیس ؛ گرجستان

از دید خیلی‌ها تور گرجستان و شهر تفلیس بهترین شهر اروپای شرقی برای کلاب‌گردی است. زیرا کلاب‌ها و فرهنگ میهمانی به سبکی از زندگی مردم بومی تبدیل شده‌اند و موسیقی محترم نگه داشته می‌شود.
شاید سخت بتوان توضیح داد چرا در مدت کمی مهمانی و کلاب‌گردی به بخشی از فرهنگ مردم شهر تبدیل شده اما به هر حال نمی‌توان هم این حقیقت را نادیده گرفت. در واقع فرهنگ کلاب‌گردی در تفلیس به بالاترین سطح خود رسیده و این فرصت را نیز برای گردشگران فراهم آورده تا بتواننند در جمعی دوستانه به پایکوبی و شادی بپردازند. ما در اینجا 5 کلاب برتر تفلیس را معرفی می‌کنیم.

 

باسیانی

 

bassiani

 

باسیانی یکی از شناخته شده‌ترین کلاب‌های شهر برای جشن و پایکوبی‌ست و با یک سیستم صدای باورنکردنی برای تکنو تمام شب را به اجرای برنامه می‌پردازد. در واقع باسیانی یک سالن استخر بزرگ بوده که در سال 2014 با رویکردی جدید افتتاح شد. این کلاب یکی از محبوب‌ترین نقاط تفلیس برای تجربه مهمانی و پایکوبی برای وقت گذرانی با دوستان است.
برخی از جزئیات صداپردازی این سالن از بهترین‌هایی‌ست که می‌توانید داشته باشید. در واقع سالن باسیانی میزبان بهترین دی‌جی‌ها مخصوصا روزهای آخرهفته است. شما می‌توانید همراه دوستان به این سالن بروید و تا پاسی از شب در جوی شاد و سرزنده وقت بگذرانید. به علاوه این سالن از سال 2016 با اجرای Vril، Voiski، HVl، Zeskneli و غیره توانست لیبل خود را معرفی کند. اگر دوست دارید در جمعی شلوغ و پر هیاهو از آهنگ‌های تکنو لذت ببرید اینجا را از قلم نیاندازید.

آدرس: 2, Akaki Tsereteli Ave, T'bilisi, Georgia

 

تجربه جالب مترو سواری در تفلیس؛ گرجستان

 

متکوارزه

 

متکوارزه

 

این مکان در اواخر دهه 50 به رستوران تبدیل شده بود اما در نهایت، در سال 2016 به فضایی هنری تبدیل شد که به صورتویژه به موسیقی الکترونیک می‌پردازد. امروزه متکوارزه بهترین هاوس زیرزمینی در سالن رقص اصلی و همچنین فهرستی از بهترین آهنگ‌ها در سبک هیپ هاپ در سالن کوچک‌ترش را ارائه می‌دهد.
این سالن همچنین دارای تراسی زیبا رو به رودخانه متکواری هم هست. سیستم صدای سالن وید آکوستیک و برخی از بهترین ویژگی‌های روز دنیاست که باعث می‌شود تا نگاه‌ها به سالن خاص و ویژه باشد. به عبارتی از زمان تاسیس این کلاب تا کنون بهترین دی‌جی‌های بومی و بین‌المللی در این سالن به اجرای برنامه‌های فوق‌العاده پرداخته‌اند. شما در این کلاب می‌توانید شبی فوق‌العاده را با لحظاتی به یادماندنی تجربه کنید.

 

کافه گالری و دیدی گالری

 

کافه گالری و دیدی گالری

 

کافه گالری دارای فضای دوستانه و دلنشینی است که مردم دوست دارند قرارهایشان را آنجا بگذارند. با این که فضای آن خیلی بزرگ نیست اما طبقه رقصش به اندازه حدود 200 نفر گنجایش مهمان را دارد. در واقع این کافه مشهور و شناخته شده میزبان تکنوکارهای برجسته‌ای همچون دنیل بل، تاما سومو، بو ویلیامز، لاکوتی و نام‌های دیگر است. در سال 2015 نیز دیدی گالری با مالکیت گروه کافه گالری افتتاح شد. در نیز کافه نیز فضایی برای هاوس و تکنو به وجود آمد و دسترس قرار گرفت و توانست میزبان افراد برجسته‌ای از سراسر اروپا و آمریکا باشد. شما در این دو کافه نه تنها می‌توانید در جوی کاملا حرفه‌ای قرار بگیرید و از اجراهای عالی لذت ببرید بلکه می‌توانید شبی به شدت هیجان‌انگیز را نیز تجربه کنید.

کافه گالری: 34 Alexander Griboedov St, T'bilisi, Georgia

 

پل صلح، نگین درخشان رودخانه کورا در تفلیس

 

Mzesumziras Ezo

 

Mzesumziras Ezo

 

Mzesumzira نه یک کلاب است و نه یک جشنواره موسیقی و نه حتی مکانی اجتماعی، بلکه مجموعه‌ای از همه چیز است. گروهی از دی‌جی‌ها و دوستان صمیمی این نقطه را به اسم Mzesumzira به معنی گل آفتابگردان در سال 2014 تاسیس کردند. ظرف همین چند سال کوتاه توانستند با خلاقیت و سلیقه‌شان توجه‌هات را به خودشان جلب کنند و تاثیر پررنگی بر فرهنگ شهر بگذارند تا جایی که یکی از شادترین جشنواره‌های تابستانی فضای باز در تفلیس را پایه‌گذاری کنند.
Mzesumzira’s Ezo در پارک متاتسمیندا با نمای فوق‌العاده‌ای از شهر جایی‌ست که حتما باید یک بار در آن شرکت کنید. اگر در سفری خانوادگی هستید اصلا نگران نباشید زیرا در رویدادهای روزانه می‌توانید کودکان را همراه خود کنید اما برای جشن‌های شبانه باید طور دیگری برنامه‌ریزی کنید. زیرا قطعا فضایی برای تفریح آن‌ها نخواهد بود.

 

ویتامین

 

ویتامین

 

ویتامین که در کنار یکی از محبوب‌ترین دریاچه‌های تفلیس یعنی دریاچه لاک‌پشت قرار گفته است. حتما به خوبی می‌دانید که این دریاچه و فضای اطراف آن برای گشت و گذارهای خانوادگی همراه با بچه‌ها به شدت معروف و شناخته شده است. ویتامین در واقع دارای یک فضای روباز، با یک کافه روباز و همچنین یک استیج اکسپرمنتال است.
استیج تکنوی آن با فضای بازی برای ایستادن هر جمعه با اجراهای جذاب میزبان مردم مشتاق است در حالی که اکسپریمنتال استیج که Wood نامیده می‌شود غروب‌های شنبه میزبان هنرمندان محلی و بین‌المللی می‌شود. در اینجا ترکیبی از موسیقی و طبیعت نقطه‌ای منحصر به فرد برای خوش‌گذرانی و تفریح پدید آورده است.

آدرس:  Turtle Lake, Tbilisi

مطالب مرتبط