بهترین کارهای جذاب برای گردشگران در تایلند

دلایل زیادی وجود دارد که تایلند کشوری محبوب بین گردشگران سراسر دنیا محسوب می‌شود و تور تایلند همیشه پر‌طرفدار است و گرمسیری بودن آن اولین و ساده‌ترین دلیل است. تایلند کشوری‌ست که در آن کارهای انجام دادنی زیادی وجود دارد تا هر کسی بتواند سفر منحصر به فرد خودش را تجربه کنید.
از سواحل خیره‌کننده تا معابد باستانی و جنگل‌های انبوه گرمسیری انتخاب‌ها فراوان است. با این همه کارهایی وجود دارد که هر گردشگری در این کشور با هر سلیقه‌ای که باشد باید آن‌ها را تجربه کند. ما اینجا هستیم تا بگوییم هر جای این کشور چه ماجراجویی خاطره‌انگیزی را باید تجربه کنید.

 

به یک تور روزانه به جزیره فی‌فی و یا کرابی بروید

 

فی فی

 

فی‌فی به عنوان لوکیشن فیلم مورد استفاده قرار گرفته و از محبوب‌ترین مقاصد توریستی تایلند است. این جزیره مکانی ایده‌آل برای لذت بردن از تماشای مناظر نفسگیر خلیج‌ها و انجام انواع تفریحات جزیره‌ای است.
اگر حوصله‌تان سر رفته به غواصی بروید وگرنه می‌توانید انواعی از ماجراجویی‌ها را برای سپری کردن روزتان انتخاب کنید. به جز این‌ها طیفی از غذاهای خوشمزه و میوه‌های عجیب و غریب هم هستند که می‌توانید با تست کردن مزه‌شان حسابی خودتان را سرگرم کنید.

 

زیبایی‌های طبیعی جزیره مرجانی در پاتایا را کاوش کنید

 

pattaya

 

با این که در پاتایا کارهای فراوانی هست که می‌توانید انجام دهید و احتمالا برنامه‌های زیادی هم دارید اما یکی از کارهایی که باید بکنید اینست که از زیبایی‌های جزیره مرجانی آن که به کو لارن شناخته دیدن کنید. این بهشت تنها در فاصله 45 دقیقه‌ای از پاتایا قرار دارد. این جزیره زندگی دریایی به شدت زیبایی دارد که می‌توانید نمودش را در سواحل مرجانی شگفت‌انگیز و آب‌های فیروزه‌ای گرم شاهد باشید.
می‌توانید در اینجا از نوشیدن انواع نوشیدنی‌ها روی ساحل لذت ببرید، پیاده‌روی‌های طولانی داشته باشید و یا از طیف زیاد ورزش‌های آبی لذت ببرید.

 

با سقوط آزاد سر حد هیجان را در پاتایا حس کنید

 

skydiving-in-pattaya

 

آیا می‌خواهید فعالیتی خیلی هیجان‌انگیز را در پاتایا تجربه کنید؟ در سقوط آزاد ثبت نام کنید. مناظری در عمرتان دیده‌اید را کنار بگذارید و منظره شهری ساحلی را از بالا در ذهن‌تان ذخیره کنید. به شما قول می‌دهیم تجربه سقوط آزاد در آسمان پاتایا چیزی‌ست که هرگز فراموشش نخواهید کرد.
البته لازم نیست بابت چیزی نگران و دلواپس باشید زیرا شرکت‌های سقوط آزاد تمامی آموزشات لازم را به شما می‌دهند. تنها کاری که باید انجام دهید پریدن و لذت بردن از مناظر نفسگیر و گسترده است.

 

در آب‌های کو تائو، سامویی و پاتایا غواصی کنید

 

سامویی

 

تایلند به خاطر زندگی دریایی رنگی، صخره‌های مرجانی و تنوع آبزیان شناخته شده است. چنین شرایط همه چیز تمامی موقعیت‌های جذابی برای غواصان فراهم می‌آورد تا به دیدن دنیای زیر آب و تماشای زیبایی‌هایی بروند که نظرش همه جا پیدا نمی‌شود. اگر همیشه در آرزوی انجام غواصی بودید پس تایلند جایی‌ست که باید این کار را انجام دهید. شما می‌توانید بین سه گزینه پیشنهادی ما پاتایا، کو سامویی و کو تائو هر کدام را که بهتر دانستید انتخاب کرده و در آن غواصی کنید.

 

عصری سحرانگیز در کروز غروب آفتاب کرابی

 

کرابی

 

کرابی نهایی‌ترین مقصد برای آرامش گرفتن است. بعد از کلی ماجراجویی و شرکت در جشن‌ها و پایکوبی‌ها وقت استراحت کردن و لذت بردن از باقی سفر است. یکی از راه‌های گرفتن آرامش رفتن به کروز غروب آفتاب در ساعت 6 عصر و لذت بردن از غواصی و یا نوشیدن نوشیدنی است. شما می‌توانید در منظره باورنکردنی غروب آفتاب و در طیفی از رنگ‌های نارنجی تا کبود از نوشیدن انواع خوراکی‌ها لذت ببرید.

 

سفری روزانه به خلیج فانگ نگا از پوکت

 

پوکت

 

خلیج فانگ نگا به خاطر زیبایی‌های طبیعی اغرازآمیزش به شدت در دنیا شناخته شده است. گردشگران کنجکاو به این خلیج می‌روند تا از آب‌های کریستالی زمردین و تشکیلات سنگ‌های آهکی‌اش دیدن کنند. اگر از ما بپرسید پیشنهاد می‌کنیم از پوکت به یکی از جزایر این خلیج مثل جزیره جیمز باند بروید و سفر روزانه فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید.

 

با زیپ‌لاین چیانگ‌ مای بر فراز جنگل پرواز کنید

 

zipline-in-chiang-mai

 

در چیانگ مای شما می‌توانید زیپ‌لاین سواری بر فراز درختان گرمسیری باستانی را تجربه کنید. این زیپ‌لاین به طول 6 کیلومتر بر فراز جنگل بارانی کشیده شده است. اگر از عاشقان طبیعت هستید و می‌خواهید تجربه‌ای هیجان‌انگیز کسب کنید رفتن به این زیپ‌لاین می‌تواند راهی عالی برای شما باشد. این راهی فوق‌العاده برای کشف طبیعت به شیوه‌ای متفاوت محسوب می‌شود. در واقع این ماجراجویی اصلا شبیه تمام آن‌هایی که در موارد بالا اشاره کردیم نیست. کافیست بین زمین و هوا معلق شوید و از تماشای سبزی بی‌حد و وزش باد بین موهای‌تان لذت ببرید.

مطالب مرتبط