مویی پارک تم پارک شگفت‌انگیز در مرکز خرید استانبول

مرکز خرید استانبول یکی از مهم‌ترین مراکز خرید در تور استانبول است و جدا از فروشگاه‌های متنوعی که دارد، بخش‌های تفریحی، رستوران‌ها و کافه‌های مختلفی نیز در آن تعبیه شده تا مراجعه کنندگان بتوانند حداکثر لذت را از بودن در این مکان داشته باشند.
در این میان MoiPARK یک پارک بازی مجهز و فوق‌العاده است که در محیطی سرپوشیده واقع شده و هم برای بزرگسالان و بچه‌ها و همچنین خانواده‌ها مکانی عالی برای تفریح به حساب می‌آید. اگر شما نیز سفر استانبول در پیش دارید، حتما معرفی این تم پارک را در ادامه‌ی مطلب مطالعه کنید تا شاید سری به آن زده و از بازی‌های جذابش بهره ببرید.

 

معرفی تم پارک MoiPARK

 

moipark

 

همانطور که گفتیم این پارک بازی در مرکز خرید استانبول واقع شده است، پس شما در هنگام بازدید از این مرکز خرید معروف نیز می‌توانید چند ساعتی را به بازی در MoiPARK اختصاص دهید. تم داستانی جالبی برای کلیت پارک در نظر گرفته شده تا به جذابیت آن بیفزاید. خانواده‌ای فضایی به وسیله یک سیارک به استانبول آورده شده‌اند و آن‌ها این پارک را بنا کرده‌اند. عروسک‌های این موجودات یک چشم همه‌ جای پارک به چشم می‌خورد و فضایی جالب را پدید آورده‌اند.

سواری‌ها و بازی‌های MoiPARK در سه دسته قرار می‌گیرند، بازی‌های مخصوص بزرگسالان، بازی‌های خانوادگی و سواری‌های مخصوص کودکان. در زمانه‌ای که اکثر پارک‌ها به بازی‌های رایانه‌ای و واقعیت افزوده روی آورده‌اند، MoiPARK مجموعه‌ای بسیار عالی از بازی‌های فیزیکی در خود دارد که بسیار لذت بخش هستند. با توجه به وجود رستوران‌ها و کافه‌های مختلف در مرکز خرید، نیازی به کافه یا رستوران اختصاصی احساس نشده، اما یک فروشگاه نیز در MoiPARK ساخته شده که از آنجا نیز می‌توانید خرید کنید.

 

بازی‌ها و سواری‌های مخصوص بزرگسالان

 

بازی‌ها و سواری‌های مخصوص بزرگسالان

 

 بیشترین تعداد بازی‌ها به بزرگ‌ترها اختصاص پیدا کرده است. یک سری از این بازی‌ها را می‌توان در هر پارک بازی پیدا کرد. بازی‌هایی همچون ایر هاکی، بسکتبال، فوتبال دستی و غیره. همچنین چند دستگاه بازی‌های آرکید نیز در این مجموعه قرار دارد که مختص به بازی‌های ماشین سواری، موتور سواری و چند نمونه بازی تفنگی هستند. با این حال سواری‌های هیجان انگیزی در این مکان در نظر گرفته شده که تعدادشان به بیش از 10 مورد می‌رسد و در آخر یک خانه روح زده برای کسانی که علاقه به کلبه وحشت دارند هم موجود است.

 

در ادامه چند سواری محبوب و این کلبه وحشت به شما معرفی می‌کنیم:

 

در ادامه چند سواری محبوب و این کلبه وحشت به شما معرفی می‌کنیم:

 

AERO LOOP: بازوهای بزرگی که شما را هم به ارتفاع می‌برند و هم به دور خود می‌چرخوانند.

 

air-race

 

AIR RACE: اگر بازی‌های کودکانه که اسب‌های بال دار به دور یک میله می‌چرخند را دیده‌اید، باید در نظر بگیرید که این بازی همان است با این تفاوت که بسیار سریع‌تر بوده در چند زاویه شما را می‌چرخاند و جراتتان را آزمایش می‌کند.

 

ZERO GRAVITY

 

ZERO GRAVITY: برای اینکه بی وزنی را تجربه کنید و همچون پرنده در هوا به پرواز در بیایید، این بازی را حتما امتحان کنید.

 

JUNGLE LIFT

 

JUNGLE LIFT: در محبوب‌ترین سواری این پارک، تعدادی سوار بر این وسیله شده و از روی طنابی که به آن آویزان است با سرعت به سمت زمین می‌آیند و این مسیر را چند باری امتحان می‌کنند!

 

ISTANBUL HAUNTED HOTEL

 

ISTANBUL HAUNTED HOTEL: هتل روح زده استانبول بازی خاص و بسیار خوبی است که در مساحتی به ابعاد 750 متر مربع انجام می‌شود. هر کاراکتر در این بازی گذشته خود را دارد و باید کاری انجام دهد تا تیم در عرض 20 دقیقه از کلبه خارج شود. بازیگران حرفه‌ای به همراه افکت‌های عالی از جذابیت‌های این مکان به حساب می‌آین که تنها برای افراد بالای 12 سال توصیه می‌شود.

 

بازی‌های خانوادگی

 

بازی‌های خانوادگی

 

در مجموع چهار سواری خانوادگی در این پارک در نظر گرفته شده که بزرگ‌ترها و کوچک‌ترها با هم می‌توانند سوارشان شوند. این بازی‌ها همگی ترن‌هایی هستند که در بخشی از پارک به حرکت در می‌آیند، بعضی در مسیرهای جالب حرکت می‌کنند و بعضی نیز با دادن تفنگ‌های لیرزی به دستتان، ماموریت کشتن افراد بد را به شما می‌دهند.

 

بازی‌های کودکانه

 

بازی‌های کودکانه

 

برای کودکان نیز اوضاع بسیار عالی است و تنوع بازی‌ها به 10 مورد می‌رسد. این بازی‌ها در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند از جمله سواری‌های موزیکال، ماشین سواری، ماهیگیری با ماهی‌های عروسکی، شهر بادکنک‌ها و خانه شادی. همه‌ی تجهیزات با امنیت کامل بوده و مفرح و برای کودکان جذابند و می‌توانند ساعاتی عالی را برایشان رقم بزنند.

 

فروشگاه

 

فروشگاه

 

فروشگاه MoiPARK بیشتر به عرضه محصولاتی در مورد موجودات فضایی که از آن‌ها سخت گفتیم اختصاص دارد. عروسک‌های این شخصیت‌ها اصلی‌ترین محصول این مکان است که البته بچه‌ها از آن استقبال شایانی می‌کنند.

 

هزینه‌ی حضور در MoiPARK

 

هزینه‌ی حضور در MoiPARK

 

هزینه‌ی حضور در MoiPARK

 این شارژ مالی برای انجام بازی‌های مختلف بوده و بسته به بازی‌ها مقداری از آن کم می‌شود. گران‌ترین بازی هتل روح زده با 22 کریدیت است، اما اغلب بازی‌ها در بازه‌ی 5 تا 9 کریدیت می‌گنجند. بازی‌های مخصوص کودکان نیز همگی زیر 5 کریدیت هستند.

مطالب مرتبط