برای خوش‌گذرانی بهتر در کرابی این تورهای یک‌روزه را بشناسید

در تور تایلند جزیره کرابی به دلیل داشتن ترکیب شگفت‌انگیزی از صخره‌های خزه‌ای سبز، آب زلال و شفاف دریا و بسیاری دیگر از ویژگی‌هایی که بارها از آن‌ها یاد کردیم، به سرزمین عجایب شناخته می‌شود. بالا رفتن امکانات کرابی در سال‌های اخیر منجر به شهرت بیش از پیش آن گردید به طوری که حالا تورهای گردشی متعددی در این منطقه فعالیت می‌کنند. به طور معمول تورهای گردشی در اطراف منطقه، بین زیباترین جزایر و ترکیبی از چندین مقصد برگزار می‌گردد. قطعا فعالیت‌هایی چون پیاده‌روی بر روی سواحل سفید و درخشان و شنای کم عمق در آب‌های کریستالی از خاطرات فراموش‌ نشدنی شما خواهند شد. در این پست نگاهی به بهترین تورهای تفریحی منطقه خواهیم انداخت.

 

 

تور ۴ جزیر کرابی با قایق‌های سریع

 

 

تور ۴ جزیره

 

 

این تور با داشتن یک برنامه تفریحی با چندین مقصد یک نیم روز جذاب با تجربیات بی‌نظیر فراهم می‌آورد. Koh Tup یک جزیره بسیار زیبا و شناخته شده است که مناظر خیره‌کننده‌اش هوش از سر هر کسی خواهد برد. این جزیره توسط یک مسیر ماسه‌ای در زمان جزر و مد به دو جزیره دیگر Koh Mor و Koh Khai متصل می‌شود. مطمئنا در این جزیره با اسرار حیرت‌انگیز جذابی روبرو خواهید شد. قبل از رفتن به جزیره Khai فرصت گشت و گذار در این منطقه را خواهید داشت. ناهار را همراه تور در Koh Poda میل خواهید کرد و سپس به ساحل Phranang خواهید رفت. به خاطر داشته باشید که حتما از غار پرنسس که منبع اصلی یک تور عکاسی فوق‌العاده است بازدید کنید. شما تنها ۵ ساعت از روز را درگیر این تور بوده و مدیریت بقیه روز به عهده خودتان خواهد بود.

 

 

تور جزایر فی فی با قایق موتوری مسافربری

 

 

تور جزایر فی فی

 

 

تنها در ۴۵ دقیقه‌ای کرابی، جزیره فی فی با جزایر کوچک وابسته به آن قرار گرفته است. تقریبا یکی از نقاط افسانه‌ای شناخته شده در منطقه، مجمع‌الجزایر فی فی با مناظر بهشت‌گونه‌اش است. یکی از تورهایی که به جد توصیه می‌کنیم یک روز خود را به آن اختصاص دهید تور جزیره فی فی بوده که به شما شگفتی‌های بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. شما در این جزیره به جشن و شادی خواهید پرداخت و سپس برای شنای کم عمق روانه آب‌های کریستالی شفاف دریای آندامان خواهید شد. حتی اگر به شنا هم علاقه نداشتید باز هم ساحل برای پیاده‌روی و آفتاب‌ گرفتن مناسب‌تان خواهد بود. شما برای ناهار در خلیج بسیار زیبا و رویایی Dalum در جزیره فی فی توقف خواهید داشت. شما تمام این مکان‌ها را در طول ۸ ساعت بازدید خواهید کرد.

 

 

سفر یک روزه به جزیره جیمز باند

 

 

جزیره جیمز باند

 

 

با رفتن به این سفر هیجان‌انگیزی که به وسیله قایق موتوری صورت می‌پذیرد، می‌توانید بیشتر نماد‌های شناخته شده این منطقه در خلیج Phang Nga را از نزدیک مشاهده کنید. شما از جزیره جیمز باند، جایی که در سال ۱۹۷۴ فیلم مردی با اسلحه طلایی فیلم‌برداری شد بازدید خواهید کرد. بعد از آن به دیدن روستای پانیی خواهید رفت. فعالیت عمده این روستا ماهی‌گیری بوده و همیشه در آن ماهی‌های خوشمزه تازه یافت می‌شود. خلیج Phang Nga یکی از شگفت‌انگیزترین مناطق جنوبی تایلند است و سفره یک روزه به آن توسط قایق موتوری، بهترین راه گشت و گذار در اطراف کرابی در فاصله یک ساعتی خواهد بود. اگر یک عکاس حرفه‌ای باشید این خلیج بهترین مناظر را به قاب دوربین‌تان خواهد داد. در غیر این صورت برای مدت‌ها عکس‌های اینستاگرامی ذخیره خواهید داشت. این تور ۸ ساعت از روز شما را به خود اختصاص خواهد داد.

 

 

تور غروب خورشید سوار بر کروز کاتاماران در دریای آندامان

 

 

 

 

سوار بر کروز از تفریحگاه ساحلی کرابی عازم دیدن غروب خورشید دریای آندامان شوید. کشتی کاتاماران شما را به آرامی از طولانی‌ترین رودخانه کرابی و از مقابل جنگل‌های بی‌نظیر و فوق‌العاده مانگرو عبور می‌دهد. این جنگل‌ها یکی از برجسته‌ترین و شناخته شده‌ترین نمادهای شهر Khao Khanab Nam کرابی محسوب می‌شود. در نهایت شما در کنار سواحل کرابی و در دریای آندامان شاهد زیباترین غروب آفتاب منطقه خواهید شد. در اطراف این سواحل نیز غذاخوری‌های بی‌نظیری با غذاهایی همچون کباب‌های خوشمزه همراه سبزیجاتی مثل گشنیز، گوشت گاو و ساتای مرغ خواهید یافت.از این ۷ مرکز خرید مشهور و دیدنی در کرابی برای خرید سوغاتی هم بازدید کنید. 

 

 

بازدید از جزیره هونگ با قایق موتوری

 

 

 جزیره هونگ

 

 

یکی از مکان‌های بی‌نظیر برای بازدید در کرابی جزیره هونگ است که فرمی شبیه به نعل اسب دارد. حالت خمیده این جزیره باعث شده تا تالاب‌های آبی به سواحل آن پیش‌روی کرده و دور تا دور آن توسط صخره‌های سنگی بر افراشته احاطه گردد. طول مدت این تور ۶ ساعت بوده و شما وقت کافی برای برای گشت و گذار در سواحل سفید، زیبا و درخشان آن خواهید داشت. شما می‌توانید از انواع غذاهایی که با ماهی‌های گرمسیری درست می‌شوند بخورید و در سواحلش به شنا، قدم‌زنی و یک پیک نیک خانوادگی بپردازید.

 

 

تور اکتشاف در جنگل‌های بارانی

 

 

 تور اکتشاف در جنگل‌های بارانی

 

 

یکی از پرطرفدارترین تورهای کرابی، گشت و گذار در جنگل‌های بارانی منطقه است. صبح را در پارک ملی Klong Thom بگذرانید. شما در این پارک جنگلی با شگفتی‌های بسیار زیبایی همچون آبگیر زمردین و آبی در اعماق جنگل انبوه روبرو خواهید شد. بعد از رسیدن به چنین جایی متوجه خواهید شد که هیچ تفاوتی با فیلم‌های افسانه‌ای ندارد. سپس برای ناهار به یکی از رستوران‌های محلی بروید و از غذاهای تایلندی فوق‌العاده نوش جان کنید. همچنین می‌توانید برای دیدن معبد و مجسمه بودا به کوه کارست صعود کنید.

مطالب مرتبط