بهترین کافه‌ها و رستوران‌های اینستاگرامی در پوکت

عجیب است که ما دوست داریم از غذاهایمان عکس‌هایی را روی اینستاگرام پست کنیم، اما در نهایت این شرایط در حال حاضر حکم‌فرماست و کافه‌ها رستوران‌هایی که به هر دلیل جایی مناسب برای عکس‌های خوب اینستاگرامی باشند، این روزها طرفداران زیادی دارند.
پوکت یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگرپذیر تور تایلند است و مسلما کافه‌ها یا رستوران‌های مختلفی دارد که در این زمینه حرفی برای گفتن دارند. ما نیز به سراغ همان اماکن رفته‌ایم تا آن‌ها را در مطلبی برای شما معرفی کنیم.

 

 

Glasshouse؛ نور طبیعی و زیبا

 

 

 بهترین کافه‌ها و رستوران‌های اینستاگرامی در پوکت

 

 

این کافه همچون یک گلخانه‌ی جذاب و شیشه‌است که در ان میزها و صندلی‌های ساده‌ای گذاشته شده تا بتوانید در محیط آن نشسته و از طبیعت اطراف لذت ببرید و عکس بگیرید. جایی ایده‌آل برای اینکه یک بعد از ظهر دو نفره را سر کنید. دکور داخلی کافه نیز به شکلی عالی آرایش شده و در هر بخشش می‌توان عکس‌های جالبی گرفت. از نقاطی که نور زیبای خورشید به داخل می‌رسد تا چترهایی که از سقف آویزان شده‌اند. البته کارهایی که به شما ثابت می‌کند پوکت بیش از یک مقصد ساحلی است هم کم نیستند. 

 

 

Coast Beach Club & Bistro؛ همچون سواحل اروپایی

 

 

Coast Beach Club & Bistro؛ همچون سواحل اروپایی

 

 

طراحی این کافه-رستوران بزرگ همچون جنوب اروپاست. کابین‌های بسیار زیبا و متنوع با طراحی‌های مختلف در ساحل کارگزاری شده و مکان‌های بسیار متنوعی برای نشستن و لذت بردن از طبیعت هنگامی که نوشیدنی یا غذا سفارش می‌‌دهید وجود دارد. برا یگرفتن عکس‌های زیبا، چه جایی بهتر از یک کافه‌-رستوران که میزهایش به روی شن‌های سپید ساحل نیز کشیده شده است.

 

 

Macaw Cafe؛ همچون یک جزیره گرمسیری

 

 

Macaw Cafe؛ همچون یک جزیره گرمسیری

 

 

در نگاه اول این کافه جایی ساده به نظر می‌رسد، اما جزییات است که آن را در جایگاهی مهم قرار می‌دهد. در این کافه شما می‌توانید احساس کنید که در یک جزیره‌ی گرمسیری زیبا هستید. جزییات دهه پنجاهی بسیار جذابی نیز در طراحی‌ها گنجانده شده است اما وقتی دسرها به روی میز می‌آیند، طراحی آن‌ها بر روی ظرف‌های چوبی و زیراندازهای حصیری فوق‌العاده جذاب و خوش عکس است.

 

 

We Cafe Phuket؛ غذاهای اورگانیک در فضایی متفاوت

 

 

We Cafe Phuket

 

 

این رستوران بزرگ تماما غذاهای اورگانیک سرو می‌کند و خود یک مزرعه دارد که بخش زیادی از مواد اولیه رستوران از آن به دست می‌آید و حتی این محصولات به بازار شهر نیز تزریق می‌شود. بیش از 15 سال است که این رستوران در حال فعالیت بوده و مردم برای خوردن غذاهای خوشمزه و رنگارنگش و عکس گرفتن در محیط جذاب، در کنار مزرعه و البته از غذاهایش به این مکان می‌آیند.

 

 

Chino Cafe Gallery؛ یک گالری خوشمزه

 

 

Chino Cafe Gallery؛ یک گالری خوشمزه

 

 

این مکان هم یک کافه است، هم یک رستوران، هم یک فروشگاه سوغاتی و هم یک گالری هنری برای نمایش عکس‌ها و نقاشی‌ها و جالب اینکه همه‌ی این‌ها در فضایی کوچک و مملو از گل ورنگارگ بنا شده‌اند. در کنار تمام این ویژگی‌ها که Chino Cafe Gallery را مکانی دوست داشتنی می‌کند، دسرها، نوشیدنی‌ها و غذاهای این مکان نیز عالی بوده و صد در صد از کیفیت پخت آن راضی خواهید بود.

 

 

Gallery Cafe by Pinky؛ یادآور روزهای خوب گذشته

 

 

Gallery Cafe by Pinky

 

 

کافی است تا به عکس‌های این کافه نگاه کنید تا متوجه شوید که هم غذاها و هم جایی که قرار است در آن غذا میل کنید، به یک اندازه جذاب هستند. طراحی دیوارها و حسی که به شما می‌دهند در کنار بخش‌های مختلف و متنوعی که هر کدام طراحی منحصر به فدی دارند، از این کافه جایی خاص می‌سازد. و تازه وقتی غذا به روی میز می‌آید تابلوهای روی دیوار را فراموش کرده و به هنرنمایی آشپزها می‌پردازید.

 

 

Project Artisan؛ جایی برای عکاسی

 

 

Project Artisan؛ جایی برای عکاسی

 

 

دست اندرکاران این کافه کاملا می‌دانند که باید چه چیزی می‌ساختند. دکورهای متنوع در کنار آرایش زیبای غذاها یعنی این کافه یکی از بهترین جاها برای گرفتن عکس‌های اینستاگرامی است. در کنار دسرهای بسیار خوشمزه و غذاهای عالی، در بخش‌های مختلف این کافه‌ی  زیبا می‌توانید عکس‌هاب قشنگی بگیرید. این را هم بدانید که کارهای هنری قرار گرفته در Project Artisan هر چند وقت یک بار تعویض می‌شوند، پس در سفرهای بعدی خود به پوکت دوباره سری به این مکان بزنید.

 

 

بهشت تفریحات آبی در خانه‌ی موج‌سواری پوکت؛ تایلند

 

 

The Tent، کافه‌ای متفاوت

 

 

The Tent، کافه‌ای متفاوت

 

 

این کافه سعی کرده تا با ساخت چادرهای کوچک به سبک مردم محلی آمریکا، فضایی متفاوت برای خود دست و پا کند و در این زمینه موفق بوده و توانسته طرفداران بسیار زیادی برای خود جمع کند. این مکان زیبا و منحصر به فرد است و غذاهایی که در ان سرو می‌شود نیز در کنار کیفیت بسیار بالایی که دارند، فوق‌العاده جذاب سرو شده و از زیبایی بصری ویژه‌ای بهره‌مندند.

مطالب مرتبط