معرفی بهترین جزایر تایلند برای انواع سفرهای خانوادگی

سواحل سفید، دریای لاجوردی، آسمان آبی و تفریحات بسیاری که در تور تایلند تدارک دیده شده، از این کشور مقصدی ایده‌آل برای سفر ساخته است. در میان سفرهای مختلفی که هر ساله به این کشور صورت می‌گیرد، مطمئنا سفرهای خانوادگی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. از همین رو می‌خواهیم در مقاله‌ی امروز به شما جزایری را معرفی کنیم که برای سفرهای مختلف خانوادگی مناسب هستند.

 

 

پوکت؛ برای سفری مهیج و پر از فعالیت

 

 

best-thai-islands-families

 

 

پوکت معروف‌ترین و پر بازدیدترین جزیره تایلند است و برای هر کسی از جمله خانواده‌ها، چیزهای بسیاری برای عرضه دارد. مراکز متعدد و متنوعی دراین جزیره ساخته شده تا همه‌ی اعضای خانواده از کوچک‌ترین عضو تا سنین بالا به تفریحات مخصوص به خود بپردازند. در پوکت شما تعداد زیادی هتل‌های مختلف از لوکس‌ترین تا معمولی و قیمت پایین می‌بینید که امکانات تفریحی از جمله پارک آبی و استخر و چیزهای اینچنینی دارند.
در خود جزیره نیز چندین پارک آبی و تفریحی وجود دارد، سواحل مملو از امکانات برای بازی‌های آبی هستند حتما  تفریحات آبی در خانه‌ی موج‌سواری پوکت را هم امتحان کنید و تورهای گردشی نیز شما را به طبیعت گردی خانوادگی می‌برند.

 

 

سامویی؛ برای سفر لاکچری در کنار خانواده

 

 

سامویی؛ برای سفر لاکچری در کنار خانواده

 

 

یکی دیگر از جزایر بسیار محبوب در تایلند، سامویی است، جزیره‌ای برای آن‌ها که می‌خواهند سفری لاکچری را همراه خانواده‌شان تجربه کنند. این جزیره بخش‌هایی دارد که از هتل‌ها و اقامتگاه‌های لوکس پر شده و جوی آرام و اختصاصی برایشان درست شده است. همگی دارای استخر و امکانات تفریحی هستند و هر روزه تورهای گردشی خاصی با قایق‌های لوکس به جزایر اطراف عاظم می‌شوند. سفر به سامویی، اقامت در جزیره‌ای زیبا همراه با تفریحات خانوادگی در فضایی ایده‌آل خواهد بود.

 

 

کو چانگ؛ برای تعطیلاتی مقرون به صرفه

 

 

کو چانگ: برای تعطیلاتی مقرون به صرفه

 

 

جزیره‌ی بزرگ و مملو از کوهستان کو پانگ که در خلیج تایلند واقع شده، یکی از جزایر زیبا و در عین حال ارزان تایلند به شمار می‌رود که به عنوان مرکزی برای سفرهای خانوادگی معروف شده. جایی که مجموعا با پرواز و مسیری که باید دریایی و خاکی طی کنید، از بانکوک 6  ساعت فاصله داشته و به همین منظور بسیاری بعد از بانکوک ادامه‌ی سفر خود را در این جزیره می‌گذرانند.
پارک ملی مو کو چانگ یکی از مهم‌ترین دیدنی جزیره بوده اما در کنارش نباید فراموش کرد که امکانات تفریحی بسیار زیادی در این جزیره برای تمامی اعضای خانواده فراهم شده که بخش زیادی از آن‌ها ورزش‌ها و تفریحات آبی هستند.

 

 

رنگی‌ترین فستیوال‌های تایلند برای تجارب فرهنگی منحصر به فرد

 

 

کو لیپه؛ برای خانواده‌های عاشق غواصی

 

 

کو لیپه؛ برای خانواده‌های عاشق غواصی

 

 

غواصی سطحی را می‌توان یک تفریح فوق‌العاده‌ی خانوادگی در سفر به جزایر مختلف در دنیا به حساب آورد. یکی از بهترین جاها به این منظور در تایلند، کو لیپه است. جزیره‌ای که به آب شفاف و سواحل زیبایش معروف شده و غواصان و شناگران برای تفریح به آن جا سفر می‌کنند. جدا از اینکه خودتان از دیدن دنیای جذاب زیر آب لذت خواهید برد، کافی است بچه‌های خود را با عینک مخصوص و وقتی از سطح به ماهی‌های رنگارنگ خیره شده‌اند و مملو از هیجان هستند تصور کنید تا بدانید چرا کو لیپه یکی از بهترین مقاصد خانوادگی در میان جزایر تایلند است.

 

 

کو سامت؛ برای سفری آرام و لذت‌بخش

 

 

کو سامت؛ برای سفری آرام و لذت‌بخش

 

 

همه‌ی خانواده‌ها دنبال بازی‌های متنوع آبی، گشت زدن در جنگل‌ها و کوه‌ها و کارهایی از این دست نیستند و می‌خواهند سفری آرام در یک محیط ساحلی زیبا را داشته باشند. چنین تعطیلاتی را می‌توان به بهترین شکل ممکن در کو سامت سپری کرد. جزیره‌ای بسیار زیبا با سواحل استثنایی و محیطی نسبتا آرام که تقریبا در تمامی طول سال آب و هوایی بسیار خوب و لذت بخش داشته می‌توان برای هر تعطیلاتی آن جا را انتخاب کرد.

 

 

کو فایام؛ برای خانواده‌های عاشق طبیعت

 

 

کو فایام؛ برای خانواده‌های عاشق طبیعت

 

 

اگر شما و خانواده‌تان عاشق طبیعت هستید و می‌خواهید در جنگل‌های زیبا به گردش بپردازید، از پرندگان متنوع دیدن کنید، کنار آبشارها پیک نیک بزنید و در دل غارها به ماجراجویی بپردازید، کو فایام جزیره‌ی ایده‌آل برای شما خواهد بود. سواحل بسیار زیادی و دیدنی‌های آبی شگفت‌انگیزی نیز در کو فایام وجود دارد که می‌تواند سفر شما را به شکل حیرت‌آوری مملو از زیبایی‌های طبیعی کند. البته این جزیره برای آن‌هایی که خردسال همراه دارند خیلی پیشنهاد نمی‌شود چون اکثر این گردش‌ها کمی دردسر دارند، اما اگر همراه بچه‌ی نوجوان خود سفر می‌کنید، کو فایام جایی هست که می‌تواند هم کنجکاوی‌های او را ارضا کرده و هم لحظات شادی را برایش فراهم کند.

 

 

بهترین نقاط تایلند برای تماشای دریایی از ابرها

 

 

کو کود؛ برای خانواده‌هایی که عاشق سواحل آرامند

 

 

کو کود

 

 

کو کودک به سواحل آرامش معروف است. سواحلی که با جنگل‌های زیبا احاطه شده و تا چند ده متر ب کم عمق بسیار شفاف دارد. این جزیره با توجه به حجم نسبتا کم گردشگری که هر ساله جذب می‌کند، جایی آرام است که شما می‌توانید در کنار خانواده خود و در محیطی ایده‌آل در سواحلش به تفریح و استراحت بپردازید.

مطالب مرتبط