سفر به پوکت، تانیاپورا و یک پیشنهاد ویژه برای والدین

تور تایلند به مقصد پوکت را انتخاب کرده‌اید؟ یک سفر خانوادگی با فرزندان‌تان که قرار است خاطره خوبی برای‌تان به جای بگذارد. با این حال شاید گوشه‌ای از ذهن‌تان به این فکر کرده باشید که کاش می‌توانستم کمی هم تنها باشم و بدون نگرانی از امور فرزندانم، استراحت کنم. نگران نباشید. خودتان را برای یک استراحت تمام و کمال در تانیاپورا (Thanyapura Phuket) آماده کنید.

پدر یا مادر؟ فرقی نمی‌کند؛ همین که مسئولیت فرزندی روی دوش‌تان باشد یعنی یک شغل بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال دارید. این یعنی هیچ‌وقت برای خلوت کردن با خودتان، استراحت کردن و لذت بردن از لحظه‌های مادر بودن خود زمان کافی ندارید.

 

 

nterior-garden

 

 

طبیعی است که هر بزرگسالی به یک زمان اختصاصی برای استراحت و آرامش نیاز دارد که اروپایی‌ها نام آن R&R گذاشته‌‌اند: Rest and Relax. اما احتمالا این زمان اختصاصی برای مادران، حداقل در سال‌های ابتدایی تولد فرزندشان، یک رویای باورنکردنی است. اگر عازم پوکت هستید، برنامه‌ریزی کنید چراکه قرار است این رویای شما واقعی شود.

مرکز تفریحی و اقامتی تانیاپورا در پوکت تایلند با هتل‌ها و مراکز تفریحی دیگر یک تفاوت اساسی دارد و آن هم این است که می‌توانید بدون نگرانی فرزندان خود را به کمپ کودکان بسپارید. مرکز اختصاصی برای نگهداری کودکان با نظارت متخصصان و مربی‌های آموزش دیده که فاصله آن از فرودگاه پوکت کمتر از ۲۰ دقیقه رانندگی است.
تانیاپورا در میان جنگل‌های سبز و آرام و یک طبیعت حفاظت شده، در انتظار شماست؛ این یعنی فرصتی برای تازه شدن. همان وقت‌گذرانی بی‌هدفی که همه مادرهای جهان و گاهی هم پدرها به آن نیاز دارند.

 

 

kids

 

 

تانیاپورا یک مرکز اقامتی-تفریحی است که به قول خودشان دو بال (دو بخش) دارد. ۷۷ اتاق در بال مشرف به استخر و ۳۷ اتاق هم در بال سرسبز جنگل قرار گرفته‌اند. هنگامی که از ورودی تانیاپورا وارد این مجموعه شوید، خودتان را در بهشت سرسبزی خواهید دید که چیزی از یک سرزمین بهشتی کم ندارد.

اگر تور ترکیبی پوکت با شهر دیگری را انتخاب کرده‌اید و هتل محل اقامت‌تان هم از پیش تعیین شده است، بدون اقامت در هتل هم می‎توانید حداقل یک روزتان را در اینجا بگذرانید.
ورزش کنید، یوگا انجام دهید، ماساژ بگیرید، تنیس بازی کنید یا یک برنامه رژیم غذایی مناسب خودتان را دریافت کنید.

 

 

بهشت تفریحات آبی در خانه‌ی موج‌سواری پوکت؛ تایلند

 

رستوران

 

 

رستوران

 

 

در این رستوران گزینه‌های زیادی پیشِ روی شماست. بله، بدون اینکه آشپزی کرده باشید و یا حتی برای خرید مواد اولیه وقت گذاشته باشید، به میزی دعوت می‌شوید که دست‌تان را برای انتخاب وعده مورد نظر باز گذاشته است.
از غذاهای سالم، غذاهای سالم گیاهی و انواع غذاهای پروتئینی تا نوشیدنی‌های محلی رنگارنگ. کافی است ظرف غذای خود را پر کنید و یک وعده بی‌دغدغه را در آرامش نوش جان کنید.

 

 

فکرش را هم نکنید

 

 

شاید با خودتان تصور کنید که چند ساعت وقت‌گذرانی بدون فرزندان‌تان بعد از چند ساعت شما را کسل و بی‌حوصله خواهد کرد. اما نگران نباشید، در این مجموعه اقامتی، آن‌قدر امکانات و برنامه‌های تفریحی، ورزشی، ریلکسی و... در نظر گرفته شده است، که حتما می‌توانید فعالیت مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

 

 

سلامت باشید

 

 

سلامت باشید

 

 

اول از همه باید بدانید که تانیاپورا مجهز به یک مرکز سلامتی همه چیز تمام است. مرکزی که در آن به همه چیز فکر شده است؛ از امکان چک‌آپ اولیه و دریافت برنامه غذایی تا فیزیوتراپی و سم‌زدایی از بدن. اگر از آمپول نمی‌ترسید، در این مرکز می‌توانید یک آمپول معجزه‌آسا را امتحان کنید. معجونی که شامل آهن و همه ویتامین‌های مورد نیاز مادران است.

 

 

معرفی ۵ مرکز خرید برتر در پوکت؛ تایلند

 

    

ورزش کنید

 

 

ورزش کنید

 

 

تانیاپورا، پیشنهادی که می‌توانید در تور پوکت آن را امتحان کنید، با بهترین امکانات ورزشی تجهیز شده است: سه استخر جداگانه، دو باشگاه مجهز به مربی و متخصص، زمین سرپوشیده و زمینی در فضای باز برای تنیس، باشگاه تناسب اندام؛ والیبال ساحلی، راگبی و فوتبال ساحلی و البته یک استخر جداگانه برای کودکان که برای کوچکترها پر از اسباب‌بازی‌های رنگارنگ است و بچه های پنج شش ساله هم می‌توانند حسابی آب‌بازی کنند.

 

 

ذهن‌تان را آرام کنید

 

 

massage

 

 

اگر ترجیح می‌دهید به جای ورزش‌های سنگین، کمی ریلکس کنید، مرکز ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید زمان خود را به یوگا، مدیتیشن، ماساژ و اسپا اختصاص دهید.  

 

 

معرفی اقامتگاه و اسپای Mandarava در پوکت

 

 

ماجراجویی کنید

 

 

ماجراجویی کنید

 

 

اگر در تانیاپورا اقامت کرده‌اید، نگران دوری از شهر نباشید. این هتل برای بازدید از سواحل گوناگون پوکت اتوبوس ویژه‌ای رفت و آمد اختصاص داده است که می‌توانید با اطلاع قبلی از زمان حرکت، تنی هم به آب بزنید. علاوه بر این با این اتوبوس‌ها می‌توانید سری به بازار بزنید. اگر کمی روحیه ورزشکاری دارید، می‌توانید یک دوچرخه کرایه کنید و آرام آرام با تماشای محیط اطراف و رکاب زدن به محل اقامت خود بازگردید.

مطالب مرتبط