در بهترین هاستل‌های گرجستان اقامتی ارزان داشته باشید

مردم در سفر با تور گرجستان می‌توانند در جاهای مختلفی که با روحیاتشان سازگار است بمانند و سفری خوش را در دل طبیعت عموما بکرش تجربه کنند. به علاوه گرجستان مقصدی مقرون به صرفه و ارزان نسبت به خیلی از کشورهای دیگر در شرق و غرب محسوب می‌شود که گردشگران می‌توانند اوقاتی عالی را در آن سپری کنند و ماجراجویی‌های جذابی را تجربه کنند.
اقامت در بهترین هاستل‌های گرجستان این امکان را به شما می‌دهند که تا حد ممکن در هزینه‌های نهایی‌تان صرفه‌جویی کنید. ما در این مقاله به معرفی بهترین هاستل‌های تفلیس، باتومی، کوتایسی و کازبگی می‌پردازیم.

 

 

بهترین هاستل‌های تفلیس

 

 

هاستل النا

 

 

هاستل النا

 

 

هاستل النای تفلیس یکی از مکان‌ها برای داشتن اقامتی راحت و ارزان در تفلیس است. این هاستل از لحاظ موقعیت قرارگیری نیز در مرکز واقع شده و دسترسی آسانی به میدان آزادی شهر دارد. راه پله هاستل خیره‌کننده و جذاب است و فضاهای مختلف آن گرما و صمیمیت خاصی را منتقل می‌کند.
النا محیطی تمیز و راحت دارد و امکان دسترسی به آشپزخانه و اینترنت رایگان نیز در نظر گرفته شده است. قیمت اتاق خواب‌های عمومی از ۱۲ دلار و اتاق‌های خصوصی از ۱۴ دلار شروع می‌شوند.

آدرس: 9 Geronti Kikodze St, T'bilisi 0105, Georgia

تلفن: +995 597 20 38 54

 

 

پوشکین ۱۰

 

 

پوشکین ۱۰

 

 

پوشکین ۱۰ به دو دلیل موقعیت جغرافیایی مرکزی و امکانات رفاهی‌اش در بین نام‌های برتر تفلیس قرار گرفته است. کارکنان مهربان و پرتلاش هستند و محیطی آرام با امکانات و تسیلات رفاهی برای شما فراهم می‌آورند. بنابراین شما با اقامت در این هاستل کاملا احساس راحتی خواهید داشت.
پوشکین با موقعت جغرافیایی‌اش هم به ایستگاه اتوبوس نزدیک است، و هم به شهر قدیمی تفلیس و مرکز. به علاوه برای حفظ حریم شخصی تخت‌ها مجهز به پرده جداکننده هستند. اشاره کنیم که هر روز صبح با صبحانه‌ای خوشمزه نیز از شما پذیرایی می‌شود. قیمت اتاق عمومی در این هاستل از ۸ دلار شروع می‌شود.

آدرس: 3rd floor, 10 Aleksandr Pushkin St, Tbilisi 0105, Georgia

تلفن: +995 32 292 04 37

 

 

زیباترین دریاچه‌های گرجستان برای توریست‌های طبیعت

 

 

بهترین هاستل‌های باتومی

 

 

باتومی سورف

 

 

باتومی سورف

 

 

هاستل Batumi Surf Hostel یک خوابگاه مجهز و مدرن است که تمامی امکانات لازم مثل آشپزخانه بزرگ و مجهز به وسلایل اولیه مثل چای‌ساز و قهوه‌ساز را در اختیار شما قرار می‌دهد. به علاوه چای و قهوه نیز به رایگان عرضه می‌شود. حمام، دوش آبگرم پرفشاری دارد و دسترسی به اینترنت رایگان هم مقدور است.
به علاوه یک سالن نشیمن دوست داشتنی هم برای دور همنشینی و صبحب وجود دارد که می‌توانید اوقات بیکاری را در آن بگذرانید. لازم به ذکر است که استعمال دخانیات در سالن نشیمن بلامانع است. به علاوه رستوران‌ها و فروشگاه‌های زیادی در نزدیکی این هاستل واقع شده‌اند. قیمت خوابگاه از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

آدرس: Akhmed Melashvili St, Batumi, Georgia

تلفن: +995 514 80 44 11

 

 

هاستل کالیپسو

 

 

هاستل کالیپسو

 

 

هاستل Calypso یک خوابگاه بزرگ، تمیز و تازه تأسیس است که به لطف پیشرفت گردشگری در باتومی به صحنه شهر اضافه شده. تختخواب، آشپزخانه، استفاده رایگان از ماشین لباسشویی و همچنین سه‌شوار در حمام از جمله ویژگی‌هایی است که برای رفاه در دسترس دارید. از لحاظ جغرافیایی نیز هاستل در ساختمانی قدیمی و بازسازی شده و در نزدیکی رستوران‌ها، کافه‌ها، و فروشگاه‌ها واقع شده است.
کالیپسو یکی از بهترین انتخاب‌های شما در باتومی محسوب می‌شود. شما برای استفاده از خوابگاه شبی ۶ دلار هزینه خواهید داشت.

آدرس: 18 Noe Zhordania St, Batumi 6000, Georgia

تلفن: +995 579 01 63 90

 

 

بهترین نقاط حیات وحش گرجستان برای برپایی کمپ

 

 

بهترین هاستل‌های کوتایسی

 

 

هاستل کوتایسی

 

 

بهترین هاستل‌های کوتایسی

 

 

هاستل کوتایسی یکی از بهترین انتخاب‌هایی‌ست که شما می‌توانید در سفری مقرون به صرفه به کوتایسی داشته باشید. شما در این هاستل دسترسی به دوش و توالت تمیز، فضای بزرگ و راحت و آشپزخانه مجهز دارید. به علاوه صاحب این هاستل نیز بسیار باحوصله و مسئولیت‌پذیر بوده و شما را در گردش راهنمایی می‌کند.
شما می‌توانید در تخت‌های راحت و تمیز بخوابید و از اینترنت رایگان استفاده کنید. قیمت خوابگاه در این هاستل شبی ۷ دلار است.

 

 

بهترین هاستل‌های کازبگی

 

 

HQ of Nove Sujashvili

 

 

 HQ of Nove Sujashvili

 

 

این هاستل در مکانی جادویی با مناظر زیبا و عالی واقع شده است. شما می‌توانید شبی آرام و راحت را پیش این تیم خواهر برادرانه مهربان و صمیمی، تاتو و نانا سپری کنید. اتاق خواب بزرگ و تمیز است و دو حمام برای استفاده شما وجود دارد. شما در آشپزخانه بزرگ و مجهز آن می‌توانید غذایتان را حاضر کنید و از لوازم برقی استفاده نمایید. بی‌شک این هاستل از دیگر گزینه‌های کازبگی یک سر و گردن بالاتر است پس اگر نظر ما را بخواهید اینجا می‌توانید اقامتی راحت را تجربه کنید.

آدرس: Stepantsminda, Georgia

تلفن: +995 595 17 70 79

مطالب مرتبط