بهشت تفریحات آبی در خانه‌ی موج‌سواری پوکت؛ تایلند

تور تایلند یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری برای کسانی است که از آب و تفریح و ورزش آبی لذت می‌برند؛ به ویژه در جزیره پوکت که یک بهشت تمام عیار برای تفریحات آبی است. به همین دلیل است که بسیاری از گردشگران حرفه‌ای اتفاق نظر دارند که جزیره پوکت، یکی از افسانه‌ای‌ترین مناطق توریستی جهان است.

این جزیره یک مقصد همه چیز تمام برای سپری کردن یک تعطیلات عالی است، فرقی نمی‌کند که به دنبال فرصتی برای استراحت و ریلکس کردن باشید و یا به دنبال دنیایی از هیجان‌های تجربه نشده. سواحل شنی وسوسه‌انگیزی که در حاشیه دریا کسترده شده‌اند، آب آبی و زلال، فرصت‌های باورنکردنی برای غواصی و زیرآبی رفتن و حتی صخره‌های عظیم و پرتگاه‌های با ابهت آهکی، همه در پوکت چشم به راه شما هستند.

 

 

surf-house2

 

 

البته اگر به دنبال تفریح‌های تاریخی یا جاذبه‌های تفریحی دیگری به جز تفریح آبی و موج سواری هستید، می‌توانید به سراغ تور فیل سواری، جنگل‌های سرسبز گرمسیری، جنگل‌های سرشار از نارگیل و حتی بانجی جامپینگ و شهربازی‌های سراسر آدرنالین بروید.

یکی از بهترین فرصت‌های تفریحی در بهشت پوکت، تفریح و موج‌سواری در خانه موج سواری پوکت است. سورف هاوس پوکت (Surf House) یک موقعیت ایده‌آل برای همه گردشگرانی است که تنها، با خانواده و یا برای ماه عسل به این بهشت به یادماندنی سفر کرده‌اند.

 

 

۱- واقعی شدن یک رویا

 

 

۱- واقعی شدن یک رویا

 

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از موج سواران آماتور و حرفه ای سراسر جهان، تفریح و تمرین در این مجموعه را یک رویای حرفه‌ای می‌دانند. به همین دلیل هم هر ساله عده زیادی از این گردشگران برای استفاده از امکانات مدرن و طراحی اعجاب انگیز این خانه موج سواری، به پوکت سفر می‌کنند.

 

 

معرفی ۵ مرکز خرید برتر در پوکت؛ تایلند

 

 

۲- فرصتی برای موج سواری ایمن و آموزش حرفه‌ای

 

 

۲- فرصتی برای موج سواری ایمن و آموزش حرفه‌ای

 

 

اگر به همراه فرزندان‌تان به تایلند سفر کرده‌اید، یا از آب و موج‌سواری در یک فضای واقعی هراس دارید، حتما یک روز وقت‌گذرانی در خانه موج سواری پوکت را در برنامه سفر خود بگنجانید. شما فرصت این را خواهید داشت که در یک فضای ایمن و پر هیجان، تفریح کنید بدون آنکه نگران سلامتی‌تان باشید.

خانه موج سواری پوکت، می‌تواند رویای شما را به واقعیت برساند. مثلا می‌توانید شانس سوار شدن در یک ماشینِ با قدرت آبی را داشته باشید که شما را به سوی موج‌های خروشان می‌برد.

اگر تازه کار هستید و برای بار اول به سراغ یک ورزش یا بازی آبی رفته‌اید هم می‌توانید روی حضور و کمک راهنماهایی که به اصول غریق نجات و شنای حرفه‌ای مسلط هستند، حساب کنید.

 

 

۳- موج سواری بدون نگرانی از آب و هوا و شرایط جوی

 

 

۳- موج سواری بدون نگرانی از آب و هوا و شرایط جوی

 

 

سورف هاوس پوکت برای گردشگران تور تایلند یک فرصت بی نظیر است چراکه می ‌توانند بدون آنکه نگران آب و هوا و شرایط جوی باشند، یک تجربه موج سواری پر هیجان و به یادماندنی را با خود به خانه ببرند.

 

 

معرفی اقامتگاه و اسپای Mandarava در پوکت

 

 

۴- امکانات رفاهی برای همه گروه‌های سنی

 

 

۴- امکانات رفاهی برای همه گروه‌های سنی

 

 

اگر در یک سفر دسته جمعی و یا خانوادگی به پوکت آمده‌اید و ممکن است همه افراد گروه تمایلی به ورزش و تفریح آبی نداشته باشند، می‌توانید پیاده روی در جاده سرسبز و رویایی کاتا را به آن‌ها پیشنهاد دهید.

علاوه بر این در این مجموعه امکانات رفاهی فراوانی برای گروه های سنی مختلف در نظر گرفته شده است. از کافه و رستوران و استراحت‌گاه گرفته تا فرصت یادگیری موج سواری و ورزش های آبی زیر نظر مربیان حرفه ای.

 

 

۵- ویژگی‌های منحصر به فرد خانه موج سواری پوکت:

 

 

۵- ویژگی‌های منحصر به فرد خانه موج سواری پوکت:

 

 

  • بهداشت: کیفیت آب مورد استفاده در این مجموعه به صورت روزانه با تجهیزات مدرن، کنترل می‌شود و به طور میانگین هر هفته یک‌بار آب این مجموعه تفریحی به طور کامل تخلیه شده و دوباره جایگزین می‌شود.
  • ایمنی: علاوه بر رعایت اصول ایمنی، نصب ضربه‌گیرها و حفاظ‌های مورد نیاز، در تمام طول تجربه موج‌سواری یا تفریحات آبی دیگر در این مجموعه، مربیان، راهنماها، غریق نجات‌ها و تیم پزشکی آموزش دیده برای شرایط اضطراری در کنار شما خواهند بود.
  • امکانات: در این مجموعه تفریحی، امکانات خوبی تعبیه شده است به طوری که می‌توانید یک روز کامل را در آن بگذرانید. از کافه و رستوران با منوهای متنوع و کامل تا استراحتگاه مسیرهای پیاده روی و جاده‌های سرسبز.

 

 

خلیج اعجاب‌انگیز مایا در پوکت؛ تایلند

 

 

۶- همه اطلاعات مورد نیاز برای بازدید و بازی در سورف هاوس پوکت

 

 

۶- همه اطلاعات مورد نیاز برای بازدید و بازی در سورف هاوس پوکت

 

 

همه افراد سالمی که سن‌شان بالاتر از شش سال باشد، می‌توانند از امکانات و بازی‌های این مرکز عظیم تفریحی لذت ببرند.

ساعت فعالیت: هر روز از ساعت ده صبح تا ده شب

مطالب مرتبط