معرفی هتل‌های کوهستانی و خوش ساخت در گرجستان

کوهستان‌های گرجستان در فصول مختلف، ازجمله مهم‌ترین دیدنی‌های این کشور محسوب می‌شود که در هر موقعی از سال زیبایی‌های خاص خود را دارند. برای خیلی‌هایی که با تور گرجستان سفر می‌کنند این سوال پیش می‌آید که آیا مجبورند برای دیدن این کوهستان در جایی نزدیک سکونت کرده و از صبح  زود به دل کوه بزنند، یا اینکه جایی هست که بتوانند شب را در آن و در نقاط بالادست سر کنند؟
جواب این سوال چند هتلی است که ما در زیر به شما معرفی خواهیم کرد. مکان‌هایی بسیار جذاب در دل کوهستان که بعضی‌هایشان هتل‌های لوکس و فو‌العاده‌ای در دل کوه هستند و زمستان و تابستان امکان اقامت در آن‌ها برای گردشگران فارهم است. نکته اینکه تمامی مواردی که در لیستمان گنجانده‌ایم یا نامزد دریافت "جایزه‌ی توریسم ملی گرجستان" بوده‌اند یا این جایزه را به دست آورده‌اند.

 

 

Rooms hotel Kazbegi

 

 

rooms

 

 

کازبگی به هیچ وجه نیازی به معرفی ندارد، یکی از مهم‌ترین نقاط گردشگری در گرجستان که سالانه تعداد زیادی از کسانی که می‌خواهند از طبیعت این کشور بازدید کنند به این مکان مراجعه می‌کنند. پیش از Rooms، چند اقامتگاه دیگر سعی در جلب مشتری در این مکان را داشتند، اما هیچ کدام به استانداردهای این هتل استثنایی هم نزدیک نشدند.
این هتل مدرن و راحت است و توامان حس بسیار خوب کلاسیک را در خود دارد. حتی یک روز ماندن در این هتل کافی است تا با جادوی آن و منظره‌ای که به شما تقدیم می‌کند آشنا شوید. در زمستان و تابستان، هر زمانی که به این مکان بروید زیبایی‌ خاص و متفاوتی را مشاهده خواهید کرد و فراموش نکنید که هر روز صبح در این هتل با نمای زیبایی از Mkinvartsveri آغاز می‌شود.

 

 

Rixos Borjomi

 

 

Rixos Borjomi

 

 

بسیاری از کسانی که به بورجومی سفر می‌کنند، می‌خواهند از چشمه‌های آب گرم معدنی و خاصیتی که از آن‌ها یاد می‌شود استفاده کنند. اگر قرار باشد بیش از یک روز در این مکان بمانید، هتل Rixos باید انتخاب شما باشد.
طراحی مدرن با دسترسی به رستورانی که غذاهای محلی و بین‌المللی ارائه می‌کند در کنار امکاناتی همچون اسپا و مرکز سلامت اختصاصی از Rixos یک هتل ایده‌آل ساخته است. جدا از فضای لوکس و منظره‌ی باشکوهی که از کوهستان برای شما در این هتل فراهم است، امکاناتی نیز برای فعالیت‌های داخلی و بیرونی در نظر گرفته شده تا بتوانید در فصول مختلف از بودن در این هتل لذت ببرید.

 

 

راهنمای ماجراجویی جادویی در جاده‌های گرجستان

 

 

Quadrum Ski & Yoga Resort Gudauri

 

 

Quadrum Ski & Yoga Resort Gudauri

 

 

اگر چه برای رفتن به این هتل، می‌توانید در تمام طول سال از زیبایی‌های کوهستان بهره ببرید، اما باز هم Quadrum بیشتر به واسطه زمستان‌های برفی‌اش معروف است. خود گواردی یکی از زیباترین نقاط گرجستاناست و این هتل به شما کمک می‌کند تا با طراحی مدرن و زیبایش، از زیبایی‌های این مکان بیش از همیشه بهره ببرید.
هر روز صبح در این هتل کلاس‌های یوگای رایگان برگزار می‌شود و در ادامه‌ی روز نیز بسته به این که چه موقعی از سال به Quadrum می‌روید، فعالیت‌های متفاوتی پیش روی شما خواهد بود. از اسکی تا حضور در اسپا یا گشت زدن در زیبایی‌های گوادری، فعالیت‌های متفاوتی در این بخش از کشور برایتان مهیاست.

 

 

Banguriani Mestia

 

 

Banguriani Mestia

 

 

مسلما در بین نوشته‌های مرتبط با گرجستان از زیبایی‌های اسوانتی شنیده‌اید و با خود فکر کرده‌اید که چطور می‌توان در این منطقه حضور پیدا کرد. هتل Banguriani یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود چون در بخش‌های کوهستانی و بالا دست قفقاز قرار دارد و می‌توانید در کنار امکانات بسیار خوب، از محیط آرام و البته نمای زیبای کوهستان لذت ببرید.
این مکان البته نه تنها جایی آرام و زیبا، بلکه مفرح هم هست و هم امکاناتی برای تفریح در آن تعبیه شده و هم برای گردش جایی عالی در فصول مختلف محسوب می‌شود.

 

 

۵ مسیر کم‌تر شناخته شده کوهستانی برای پیاده‌روی و صعود در گرجستان

 

 

Apollon bakuriani

 

 

Apollon bakuriani

 

 

هتل Apollon در نقطه‌ای بسیار زیبا از گرجستان یعنی باکوریانی بنا شده است. فضای بسیار جذابی این هتل را احاطه کرده و یکی از بهترین نقاط گرجستان برای سفر دو نفره و رمانتیک است. یکی از جاهایی که واقعا می‌توان در هر فصلی از سال از این مان لذت برد. حتی اگر به صورت خانوادگی نیز به Apollon بروید، امکانات بسیاری خوبی برای تفریح در این مکان بنا شده است و زمستان‌ها نیز در همان نزدیکی می‌توانید به اسکی در کوهستان مشغول شوید.

 

 

Hotel Abastumani Residence

 

 

Hotel Abastumani Residence

 

 

در آخر اشاره‌ای به هتل Abastumani داشته باشیم که از جمله متفاوت‌ترین هتل‌هایی است که در لیست امروزمان به آن خواهیم پرداخت. Abastumani در واقع یک دهکده‌ی بسیار زیباست و که از اسپاهای طبیعی با چشمه‌های آب گرم پر شده که گفته می‌شود بودن در آن‌ها ایمنی بدن را بهتر می‌کند. هوای آن نیز جذاب و متفاوت است و این به واسطه درختان زیادی است که در این مکان وجود دارد. با این حال زمستان‌های برفی Abastumani را نیز نباید از یاد برد که هم زیبایی‌های متفاوتی دارد و هم اینکه برای اسکی و تفریح زمان و مکانی عالی خواهد بود.

مطالب مرتبط