بهترین هاستل‌های پکن برای اقامتی راحت اما مقرون به صرفه

پکن از شلوغ‌ترین شهرهای تور چین و مرکز گسترده کار و فعالیت کشور است. همه چیز به طور شگفت‌انگیزی در این شهر متمرکز شده است. شما می‌توانید در این مادرشهر بگردید، در بازارهای متنوع و مختلف غرق شوید و به پارک‌ها و مراکز تفریحی بروید. در هر سفری الویت اول با انتخاب جایی مناسب با اندازه بودجه و انتظارات اعضای خانواده است. ما در این پست می‌خواهیم بهترین هاستل‌های پکن را معرفی کنیم.

 

 

Beijing Fly By Knight Courtyard

 

 

Beijing Fly By Knight Courtyard

 

 

اگر از عاشقان فرهنگ و هنرهای چینی هستید می‌توانید با رفتن به این هاستل جذاب حس بودن در فیلم‌های بروس لی را تجربه کنید. فضای هاستل کاملا سنتی و فرهنگی بوده و در آن کلاس‌های هنرهای رزمی مثل کنفو برگزار می‌شود. شما می‌توانید در صورت تمایل در این کلاس‌ها شرکت کنید و چیزی حتی کم هم یاد بگیرید. در این هاستل جدا از اتاق‌های سنتی و معماری قدیمی حیاطی زیبا و چینی هم وجود دارد که می‌توانید اوقات فراغت و بیکاری‌تان را در آن و روی صندلی‌های چوبی‌اش بگذرانید و از آب و هوای ملس بهاری لذت ببرید.

آدرس: 5 Dengcao Hutong, Beijing Beijing Shi, 100010, China

 

 

Peking Station Hostel

 

 

Peking Station Hostel

 

 

اگر یکی از فاکتورهای اساسی برای محل اقامت برای شما جدا از ارزانی، دسترسی راحت‌تر به نقاط اصلی شهر است پکینگ استیشن یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. شما به راحتی میتوانید با یک پیاده‌روی ۱۵ دقیقه‌ای از درب هاستل خودتان را به میدان تیانانمن برسانید. شهر ممنوعه هم بعد از چند ایستگاه مترو شما را به دیگر نقاط پکن متصل می‌کند. شما می‌توانید زندگی مدرنیته را در کنار بقایای باقی مانده از سلسله مینگ پیدا کنید و از تماشای این تلفیق زیبا لذت برید. اتاق‌های این هاستل زیبا و روشن بوده و استفاده از رنگ سفید باعث ایجاد آرامش در فضای آن شده است.

آدرس: Dongcheng Beijing, 100001, China

 

 

بهترین کارهای رایگان در پکن؛ چین

 

 

Chinese Box Courtyard Hostel

 

 

Chinese Box Courtyard Hostel

 

 

این هاستل که در مرکز پکن واقع شده، با ویژگی‌هایی نظیر شیکی، مدرن بودن و سادگی توانسته جایزه هاستل ورلد را بین بهترین املاک چین را از آن خودش کرده است. اتاق چینی دبل کویین، اتاق‌های خانوادگی و خوابگاه‌های بزرگ عمومی طیفی از انتخاب‌ها را مقابل شما قرار می‌دهد. شما در این هاستل از امکاناتی مثل صبحانه و شام رایگان نوش جان کرده و یا از دوچرخه‌های کرایه‌ای برای گردش و تفریح استفاده کنید. به علاوه در این هاستل مراسم چای سنتی چینی و کلاس‌های خوشنویسی هم برگزار می‌شود.

آدرس: 52 Xisi North 2nd Alley, Xicheng Qu Beijing Shi, China

تلفن: +861066186768

 

 

Yolo House

 

 

Yolo House

 

 

یولو هاوس از آن هاستل‌های نرمال و معمولی‌ای نیست که شما هر جایی بتوانید نظیرش را پیدا کنید. این اقامتگاه همچون هتلی شیک و لوکس دارای امکانات جذاب و هیجان‌انگیزی همچون استخر شنا در فضای باز، تراس و حتی مرکز اسپا و خدمات درمانی بوده و همه این‌ها را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌کند. فضاهای اقامتی این هاستل شامل خوابگاه‌های عمومی، اتاق خانوادگی، اتاق‌های ترکیبی با تلوزیون‌های کابلی و تماشای فیلم‌های درخواستی هستند.
شما می‌توانید با یک تاکسی‌سواری ده دقیقه‌ای از این هاستل خیلی راحت به شهر ممنوعه و میدان تیانانمن و دیگر نقاط محبوب شهر دسترسی داشته باشید.

آدرس: Dongcheng Qu Beijing Shi, 100001, China

تلفن: +8618510926686

 

 

راهنمای گردش ۲۴ ساعته در پکن؛ چین

 

 

Lab Hostel

 

 

Lab Hostel

 

 

این هاستل در گوشه منطقه سانلیتون و در قلب چائویانگ قرار گرفته است. برخی از بهترین جاذبه‌های گردشگری و شب زنده‌داری‌ها در اطراف این هتل قرار دارند. برخلاف بیشتر هاستل‌های فعال در پکن، برای طراحی در این مورد از سبک مینیمالیستی استفاده شده است. یعنی رنگ غالب سفید بوده و از میز و صندلی‌های چوبی ساده و نور گرم استفاده کرده‌اند.
خوابگاه‌های دارای دو محدوده عمومی و اتاق‌های خصوصی بوده و چندین محیط عمومی برای دورهم‌نشینی و گپ و گفت وجود دارد. شما می‌توانید با دیگران ارتباط دوستانه برقرار کرده و در کنار یکدیگر به تماشای فیلم بپردازید.

آدرس: 16 East 3rd Ring Road North, Chaoyang Qu Beijing Shi, 100027, China

 

 

 

Red Lantern House

 

 

Red Lantern House

 

 

فانوس قرمز در چین نماد رفاه و کمیابی در چین است. بنابراین وقتی وارد این هاستل می‌شوید از دیدن فانوس‌ها تعجب نکنید. طراحی داخلی این اقامتگاه به سبک سنتی چینی و رنگ‌های تند آتشین و لوازم چوبی تدارک دیده شده است. این مهمانخانه سنتی در منطقه هاتونگ و در قلب پکن واقع شده که اساسا خیال شما را از بابت گشت و گذار و استفاده از لوازم نقلیه عمومی راحت می‌کند. قدمت ساختمان اصلی این هاستل به قرن ۱۸ام برمی‌گردد و در ادامه به معبد معروف Zhengjue متصل می‌شود. اتاق‌های خصوصی و عمومی این هاستل در سه نقطه مختلف یک خیابان گسترده شده‌اند.

آدرس: Xinjiekou South Street, Haidian Beijing Shi, 100009, China

تلفن: +861083285771

مطالب مرتبط