مکان‌های معروف در کرابی بر روی شبکه‌های اجتماعی

اگر لیستی از مناطقی در تور تایلند بخصوص کرابی را داشته باشید، که بیشترین عکس‌ها از آن‌ مکان‌ها بر روی شبکه‌های اجتماعی مخابره شده باشد، مجموعه‌ای از جاهایی را در اختیار دارید که هم در بین گردشگرانی که به این جزیره سفر می‌کنند، محبوبند و هم این که حتما دارای زیبایی‌های بسیاری هستند که هر مسافری به محض رسیدن به آن‌ها، شروع به عکاسی می‌کند.
از همان ابتدا که به موارد مختلف لیستی که برای شما تهیه می‌کنیم نگاه می‌کنید، خواهید دید که بخش زیادی از این مناظر را دریای زیبا و شفافی تشکیل می‌دهد که کرابی را در بر گرفته است.

 

 

خلیج مایا

 

 

خلیج مایا

 

 

خلیج مایا از این نظر زیباست، که از سه طرف با صخره‌هایی به بلندی ۱۰۰ متر احاطه شده و یک مسیر آبی بی‌نهایت جذاب آن، تنها راه رسیدن به این مکان است. ساحلی با آب آرام، کریستالی و بی‌نهایت عالی برای شنا و تفریح. اصلی‌ترین ساحل این خلیج حدود ۲۰۰ متر طول دارد که به ماسه‌هایی بسیار نرم همچون ابریشم در بین انگشتان پایتان لیز می‌خورند.

 

 

ساحل پرا نانگ

 

 

ساحل پرا نانگ

 

 

این ساحل نسبتا کوچک، چندین زیبایی طبیعی مختلف را در خود جای داده است و اگر دوربینتان را به هر سمت بچرخانید، تصویری کاملا متفاوت ضبط خواهید کرد. بخشی از این ساحل غارهای زیبایی هستند که آب در آن جریان دارد، بخشی جنگلی گرمسیری و خود ساحل که آب زیبا و شفافش به ساحل شنی رنگ روشن می‌رسد. اگر به ساحل پرا نانگ رفتید، حتما از غارهای آن بازدید کنید و شما هم چند عکس از شگفتی‌های طبیعی درونش، بر روی شبکه‌های اجتماعی پست کنید.

 

 

محبوب‌ترین گردش آبی در کرابی؛ معرفی تور چهار جزیره

 

 

کو پودا

 

 

کو پودا

 

 

در میان جزایر کوچکی که کرابی را تشکیل می‌دهند، کو پودا محبوب‌ترین مکان است و جمعیت بسیار زیادی را هر روزه به خود می‌بیند. این جزیره که در فاصله ۶ کیلومتری از آئو نانگ واقع شده، ۲۵ دقیقه وقت شما را می‌گیرد تا به آنجا برسید. با این حال وقتی می‌رسید، با زیبایی‌های منحصر به فردی مواجه خواهید شد که بدون شک باید آن‌ها را مثل خیل مسافران دیگری که به جزیره پودا می‌آیند، ثبت کنید. این جزیره‌ی کوچک با ماهیان رنگارنگش و فضایی سر سبز و زیبا، جایی عالی برای گرفتن عکس‌های متنوع است.

 

 

استخر‌های طبیعی "آبی" و "زمردین"

 

 

استخر‌های طبیعی

 

 

استخر طبیعی زمردین کرابی، یکی از معروف‌ترین و البته زیباترین نقاط این بخش از تایلند است که خارج از محدوده ساحل واقع شده. نیاز به گفتن نیز که گرفتن عکس از این مکان منحصر به فرد، یادگاری ارزشمندی از سفر به کرابی است، اما بسیاری از مسافران استخر آبی را فراموش می‌کنند. مکانی رویایی و زیبا در پارک ملی تونگ تئاوئو که دسترسی به آن بسیار ساده بوده و می‌توانید بدون پیاده‌روی طولانی به آن جا برسید.

 

 

راهنمای گردشگری در جزیره زیبای کرابی؛ تایلند

 

 

غار ببر

 

 

استخر‌های طبیعی

 

 

"معبد غار ببر" بسیار به شهر نزدیک است و جدا از زیبایی‌های خود معبد، یکی از جذاب‌ترین نقاط کرابی برای دیدن زیبایی‌های طبیعی است. این معبد که بر بالاترین نقطه یکی از تپه‌های آهکی کرابی قرار گرفته، مسیر پلاکنی طولانی دارد که باید ۱۲۳۷ پله را طی کنید تا به آن برسید. رفتهن به این مسیر برای همه ساده نیست، اما اگر بتوانید به بالا آن برسید، نمایی استثنایی از شهر و مناظر اطرافش می‌بینید و می‌توانید مثل میلیون‌ها عکسی که دیگران از این مکان بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند، شما نیز عکسی به سلیقه خود پست کنید.

 

 

کو هونگ

 

 

کو هونگ

 

 

جزیره‌ی کوچک دیگری که در فاصله‌ی ۸ کیلومتری از مرکز کرابی بوده و به راحتی قابل دسترس است. این جزیره نیز از محبوب‌ترین نقاط برای گردش‌های آبی در کرابی محسوب شده و به خاطر زیبایی‌های خاصی که دارد، عکس‌های بسیار زیادی از آن بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 

 

بهترین اقامتگاه‌های کرابی با اسپاهای لوکس

 

 

کناره‌ی رودخانه در مرکز کرابی

 

 

کناره‌ی رودخانه در مرکز کرابی

 

 

اگر قصد داشته باشید یک بعد از ظهر متفاوت در کرابی داشته و عکس‌های زیبایی با دوربین خود ثبت کنید، کناره‌ی رودخانه مخصوصا از کائو کاناب نام تا چائو فا پیر و بعد تا پارک تارا، بهترین نقطه برایتان خواهد بود. زیبایی‌های این منطقه از کرابی نیز به آب وابسطه است، اما با تفاوت‌های بسیاری با مناطق ساحلی دارد و به همین خاطر جذابیت‌های خاص به خودش را نیز خواهد داشت.

 

 

کو توپ و کو مور

 

 

کو توپ و کو مور

 

 

این دو جزیره نیز تنها ۳۰ دقیقه با قایق از منطقه اصلی کرابی فاصله دارند. چیزی که این جزایر را تا اینقدر محبوب کرده، مسیر ماسه‌ای است که در زمانی مشخص از روز، دو جزیره را با مسیری باریک به هم متصل می‌کند. پدیده‌ای که باعث می‌‌شود بتوانید از آن، عکس‌هایی عالی و خاص بگیرید.

مطالب مرتبط