معرفی اپلیکیشن ترفی؛ بهترین مسیریاب برای مسافران تور استانبول

 برای پیدا کردن مسیرتان در شهرهای جدید، چه راهی را انتخاب می‌کنید؟ مثلا اگر مسافر تور استانبول هستید یا تور نوروزی آنتالیا را انتخاب کرده‌اید، برای مسیریابی درون‌شهری چه برنامه‌ای دارید؟

شما سه راه پیشِ رو دارید: نخست اینکه خودتان را به تورهای روزانه استانبول بسپارید. که در این صورت ناچار به همراهی با برنامه‌های گروهی هستید، حتی برنامه‌هایی که ممکن است باب میل‌تان نباشد. راه دوم این است که مقصد خود را انتخاب کنید و بعد با استفاده از تاکسی و وسایل نقلیه خصوصی خودتان را به مقصد برسانید؛ البته فراموش نکنید برای این کار باید هزینه بسیار زیادی بپردازید.

 

 

logo

 

 

اما راه سوم و پیشنهاد ما این است که خودتان راهنمای خودتان باشید و با کمک گرفتن از تکنولوژی و تلفن همراه هوشمند خود تا حد زیادی در صرف زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

ترفی (Trafi) یک اپلیکیشن همه فن حریف است. اگر از مسافران تور استانبول هستید یا برای برنامه‌های کاری و تجاری و همایش‌ها و دوره‌های آموزشی گوناگون به این شهر آمده‌اید، با کمک این اپلیکیشن دیگر نباید نگران پیدا کردن مسیرهای خود در باشید.

 

 

چرا ترفی یک اپلیکیشن حیاتی برای مسافران تور استانبول است؟

 

 

transportation

 

 

شاید در نگاه اول به نظرتان کار بیهوده‌ای باشد که وقتی می‌توانید از نقشه راهنمای گوگل یا نرم‌افزارهای مشابه دیگر استفاده کنید، به سراغ ترفی بروید. اما اشتباه نکنید. با یک مقایسه کوتاه، شما هم به این نتیجه خواهید رسید که ترفی، انتخاب بهتری برای مسیریابی در استانبول است.

 

 

کاهش هزینه سفر با کارت حمل‌ونقل عمومی؛ استانبول

 

 

 ۱- مسیریابی چند گزینه‌ای

 

 

 ۱- مسیریابی چند گزینه‌ای

 

 

ترفی، نه تنها نزدیکترین و سریع‌ترین مسیر برای رسیدن به مقصد را پیشِ روی‌تان می‌گذارد بلکه به شما کمک می‌کند تا از بین گزینه‌های موجود، وسیله حمل و نقل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کافی است مقصد خود راجستجو کنید و بعد گزینه‌ها را خواهید دید. می‌توانید وسایل نقلیه عمومی مختلفی مثل اتوبوس یا مترو را انتخاب کنید یا برای پیاده‌روی و دوچرخه سواری برنامه‌ریزی کنید.

 

 

۲- امکان مقایسه و انتخاب هوشمندانه

 

 

۲- امکان مقایسه و انتخاب هوشمندانه

 

 

در این اپلیکیشن کاربردی، علاوه بر اینکه گزینه‌های گوناگونی برای رسیدن به مقصد خواهید داشت، بلکه می‌توانید با مقایسه گزینه‌های مختلف از نظر سرعت، زمان، ترافیک و قیمت تمام شده، یک انتخاب هوشمندانه و به صرفه داشته باشید.

 

 

بهترین نرم‌افزارهای موبایل برای سفر به استانبول

 

 

۳- ثبت مکان‌ها و مسیرهای ضروری

 

 

۳- ثبت مکان‌ها و مسیرهای ضروری

 

 

ممکن است برای یک سفر کاری به استانبول آمده باشید و ناچار باشید برای چند روز متوالی در یک محل مشخص حاضر شوید، کافی است این محل را به مکان‌های مورد علاقه خود اضافه کنید تا فقط با یک کلیک، بهترین مسیر به شما پیشنهاد شود.

اگر هم از مسافرانی هستید که با خارج شدن از هتل، راه برگشت به آن را فراموش می‌کنید، حتما هتل محل اقامت خود را به عنوان یک مکان مورد علاقه در اپلیکیشن اضافه کنید، تا برای بازگشت به هتل، آسوده خاطر باشید.

 

 

۴- دریافت آنلاین ترافیک

 

 

۴- دریافت آنلاین ترافیک

 

 

 

اطلاعات مربوط به مسیرها در ترفی، به صورت لحظه‌ای آپدیت می‌شود. این یعنی شما می‌توانید زمان واقعی مورد نیاز برای رسیدن به مقصد خود را پیش‌بینی کنید و دیگر نگران دیر رسیدن به برنامه‌های خود نباشید.

 

 

جزیره مارمارا؛ مقصد جادویی برای مسافران تور استانبول

 

 

۵- امکان مسیریابی آف-لاین

 

 

۵- امکان مسیریابی آف-لاین

 

 

کافی است پس تز نصب اپلیکیشن و ورود به استانبول، با دسترسی به اینترنت، اجازه بدهید که نقشه شهر به طور کامل روی این اپ ذخیره شود. در این صورت حتی اگر به اینترنت همراه دسترسی نداشته باشید، می‌توانید از امکانات اولیه این مسیریاب استفاده کنید.

 

 

۶- سادگی کاربری

 

 

۶- سادگی کاربری

 

 

این برنامه با آیکون‌ها و علامت‌های گوناگون شما را گمراه نمی‌کند. بلکه به مسافران اجازه می‌دهد تا با زبانی ساده و از یک راه مستقیم و آسان مقصد خود را پیدا کنید. همه چیز مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و به همین دلیل هم در مسیریابی خود سردرگم نخواهید شد.

 

 

۷- زبان بین المللی

 

اگر با زبان ترکی استانبولی یا شیوه نوشتاری آن‌ها آشنایی ندارید، می‌توانید روی این اپلیکیشن به عنوان یک مسیریاب و مترجم همراه حساب کنید. امکان دسترسی به زبان انگلیسی به آسانی برای شما فراهم شده است. می‌توانید تمام گزینه‌های اپلیکیشن را به صورت انگلیسی ببینید، با همین زبان جستجو کنید و مسیریاب را هم روی همین زمین بین‌المللی تنظیم کنید. بدون نگرانی از آشنا نبودن با زبان ترکی استانبولی.

 

 

۸- دسترسی رایگان 

 

برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت و می‌توانید به صورت رایگان از تمام امکانات آن استفاده کنید.

 

 

۹- قابلیت استفاده برای موبایل‌های اندروید و IOS

 

 

۹- قابلیت استفاده برای موبایل‌های اندروید و IOS

 

 

این اپلیکیشن کاربردی همه فن حریف در دو نسخه برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS طراحی و عرضه شده است. تفاوتی نمی‌کند که سیستم عامل گوشی‌تان چیست؛ به راحتی می‌توانید ترفی را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید.

 

 

۱۰- سرعت

 

برنامه‌نویسی حرفه‌ای این اپلیکیشن سبب شده است که سرعت عملکرد آن به شکل قابل توجهی بهتر از نرم‌افزارهای مشابه باشد.

مطالب مرتبط