معرفی هتل‌های خوب در سیقناقی؛ گرجستان

سقناقی یکی از مقاصد گردشی نزدیک به تفلیس است که با تور گرجستان قابل دست رسی است و عموما مسافرانی که به تفلیس سفر می‌کنند برای گردشی یک‌روزه به آن می‌روند. این شهرستان کوچک دارای مناظر زیبا، رستوران‌هایی با غذاهای محلی عالی، و نقاط تاریخی است. شما می‌توانید برای دیدن این شهر روزی را در نظر بگیرید و اگر دوست داشتید با فرصت تمام آن را گردش کنید، شب را در آن سر کرده و فردا به تفلیس بازگردید. اما بهترین هتل‌ها و مهمانسراهای این شهر کدام‌ها هستند؟

 

 

Nana's Guest House

 

 

Nana's Guest House

 

 

مهمان‌خانه نانا در مرکز تاریخی سیقناقی واقع شده است. این مهمان‌خانه در ساختمانی بازسازی شده از قرن ۱۸ام قرار گرفته و تنها دو دقیقه پای پیاده از پارک قومیت سیقناقی فاصله دارد. اتاق‌های این مهمان‌خانه ساده با تم روستایی بوده که به اینترنت رایگان دسترسی دارند.
هتل دارای بالکنی دل‌باز بوده و اتاق‌ها همگی به تلوزیون و شبکه‌های ماهواره‌ای، دستگاه پخش صوتی تصویری و اتاق نشیمن مجهز هستند. امکانات حمام خصوصی نیز شامل دوش و سه‌شوار می‌شود. به علاوه شما می‌توانید صبح‌تان را با خوردن صبحانه ارگانیک خانگی شروع کرده و اگر هنوز زمانی تا بازگشت به تفلیس داشتید بساط کباب در باغِ هتل برپا کنید. همچنین می‌توانید با یک پیاده‌روی ۵ دقیقه‌ای از هتل، به ایستگاه اتوبوس مرکزی سیقناقی بروید و با اتوبوس‌های تفلیس برگردید.

 

 

Lia's Guest House

 

 

Guest House

 

 

مهمان‌خانه لیا اما محیط خصوصی‌تری به شما ارائه می‌دهد. مثلا هر اتاق دارای روردی جداگانه‌ای هستند و بعضی از آن‌ها حتی یک قسمت نشستن هم دارند تا بتوانید بعد از یک روز پر گردش و خسته کننده در آن لم بدهید و به استراحت بپردازید. اتاق‌های این مهمان‌خانه دارای منظره‌ای به کوه و باغ بوده و دارای امکاناتی مثل حمام خصوصی، تخت، تلوزیون و شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت رایگان هستند. اگر با کرایه ماشین خودتان تا سیقناقی را رانندگی کرده‌اید خبر خوب اینکه می‌توانید در این مهمان‌خانه از پارکینگ رایگان هم بهره‌مند شوید.

 

 

راهنمای گردشگری در کوتایسی؛ گرجستان

 

 

Nato & Lado

 

 

Nato & Lado

 

 

ناتو و لادو مهمان‌خانه‌ای سه ستاره در سیقناقی است که منظره زیبای کوه و تراس‌هایی دلباز را ارائه می‌دهند. اتاق‌ها هر کدام به صورت جداگانه‌ای طراحی شده‌اند مجهز به تلوزیون و شبکه‌های کاهواره‌ای کابلی، حمام خصوصی و اینترنت رایگان هستند. اگر از شب به این هتل رفتید می‌توانید شام را در رستوران آن از غذاهای گرجستانی بخورید. به علاوه صبح‌ها نیز صبحانه سرو می‌شود. هچنین مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و سرگرمی‌ها نیز مثل پیاده‌روی، ساعت شادی و چیزهایی از این قبیل هم برگزار می‌شود.

 

 

Galavnis Kari Hotel

 

 

Galavnis Kari Hotel

 

 

این هتل در فاصله ۵ دقیقه پیاده‌روی از قلعه قرن ۱۸امی سیقناقی و ۲ کیلومتری کلیسای سنت نینو قرار گرفته و پذیرش ۲۴ ساعته و وای‌فای رایگان ارائه می‌دهد. اتاق‌های هتل نیز دارای تلوزیون با شبکه‌های ماهواره‌ای، حمام خصوصی با دوش و سه‌شوار و برخی از آن‌ها بالکن هستند. شما می‌توانید برای شام به رستوران هتل بروید و از غذاهای گرجستانی نوش جان کرده و برای استراحت نیز به اتاق‌تان بروید. به علاوه ایستگاه اتوبوس در فاصله ۷۰۰ متری هتل قرار داشته که می‌توانید با رفتن به آن، به تفلیس بازگردید.

 

 

راهنمای گردشگری یک روزه به سیقناقی در نزدیکی تفلیس

 

 

Guest House Art

 

 

Guest House Art

 

 

این مهمان‌خانه در فاصله 5 دقیقه‌ای از مرکز شهر قرار گرفته و امکانات رفاهی اولیه همچون اینترنت و پارکینگ رایگان و جایگاه کباب را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد. اتاق‌ها تمیز با تلوزیون و شبکه‌های ماهواره‌ای، حمام خصوصی و تخت خواب هستند. شما می‌توانید بعد از یک روز شلوغ و خسته کننده با یک فنجان چای از منظره کوه یا باغ لذت ببرید.

 

 

Kabadoni Boutique Hotel

 

 

Kabadoni Boutique Hotel

 

 

اوضاع در این بوتیک هتل کاملا با مهمان‌سراهایی که پیش‌تر معرفی کردیم فرق می‌کند. شما در این هتل می‌توانید از امکاناتی مثل استخر و مرکز سلامتی استفاده کرده و خستگی یک روز گردش فشرده را در آن به در کنید. اتاق‌ها نیز شیک و مدرن بوده و به امکاناتی مثل تخت‌های راحت، بالکن، حمام خصوصی، سیستم تهویه هوا، تلوزیون با شبکه‌های ماهواره‌ای، شارژر آیپد و اینترنت رایگان مجهز شده‌اند. در رستوران کابادونی نیز انواع غذاهای گرجستانی با نوشیدنی‌های گورا سرو می‌شود. در صورت تمایل حتی می‌توانید درخواست شاتل تا فرودگاه تفلیس را هم داشته باشید.

 

 

گرجستان؛ نامزد‌های دریافت جایزه معماری میس ون دو روه در سال ۲۰۱۹

 

 

Boutique Hotel BelleVue

 

 

Boutique Hotel BelleVue

 

 

در این بوتیک هتل شما کاملا حس بودن در منزل را خواهید داشت. زیرا اتاق‌ها همگی مستقل از هم و دارای بالکن بوده و در آن‌ها امکانات کاملی همچون کمد لباس، سیستم تهویه هوا، تلوزیون‌ صفحه تخت با شبکه‌های ماهواره‌ای، حمام اختصاصی مدرن، تخت خواب و اینترنت رایگان گنجانده شده است. برای یک شب اقامت و سفری یک روزه از هر لحاظ هتلی مناسب به نظر می‌رسد. به علاوه اگر از تفلیس تا سیقناقی را خودتان رانندگی کرده‌اید می‌توانید ماشین را در پارکینگ رایگان هتل پارک کنید.

مطالب مرتبط