بهترین استودیوهای یوگا در استانبول

تور استانبول سفر به یکی از شهرهای بسیار مشهور در اروپای شرقی و همچنین در حاشیه غربی آسیا است. با چنین شهرت بالا و گردشگری پر رونقی اصلا جای تعجب نیست که این شهر میزبان چند استودیوی یوگا باشد. وجود استودیوهای یوگا نه تنها امکان کاوش‌های درونی و استراحت را فراهم می‌آورند از نقاط تفریحی نیز هستند. با استودیوهای بزرگ در هر دو طرف بخش‌های اروپا و آسیا، صحنه یوگا شهر با کلاس‌ها، انزواها، مهمانان بین‌المللی و مواردی بیشتر پرهیجان و غیر قابل پیش‌بینی شده است. چه حرفه‌ای باشید چه نباشید استانبول چند نمونه استودیوی فوق‌العاده برای یوگا را میزبانی می‌کند.

 

 

جهانگیر یوگا

 

 

جهانگیر یوگا

 

 

جهانگیر یوگا یکی از محبوب‌ترین استودیوهای یوگا در استانبول است که در محله‌ای بومی نشین قرار گرفته است. مردم این محله به طور معمول هر هفته در یکی از ۱۰۰ کلاس متنوع این استودیو شرکت می‌کنند. کلاس‌ها در این استودیو انواع مختلفی از سبک‌های یوگا را شامل می‌شوند که می‌توان از بین‌شان به یوگا تراپی، میسور، آشتانگا، تائو وینیاسا، یین، پاور وینیاسا و آنوسارا یوگا اشاره کرد.
خدمات این استودیو بسیار گسترده بوده و مربیان کاملا حرفه‌ای و مجرب هستند. کلاس‌های این رشته‌ها نیز در سطوح مختلف متبدی تا حرفه‌ای برگزار می‌شود به طوری که به نظر می‌رسد سطوح افرادی با انعطاف‌پذیری بیش از شما هرگز تمامی ندارد. نه تنها کلاس‌ها حرفه‌ای و به شدت سازمان یافته هستند بلکه استودیو نیز فضایی گیرا و زیبا دارد. سالن‌های شیری با نورهای گرم و ملایم، پنجره‌های بزرگ سراسری با نمای رو به درختان و همچنین فضای تعاملی مبله آن با امکان سفارش نوشیدنی از جمله ویژگی‌های مثبتی هستند که در بالا رفتن هرچه بیشتر کیفیت آن تاثیر بسزایی گذاشته‌اند. در ادامه باید اشاره کنیم در این استودیو برای زنان باردار، تازه مادرها، کودکان و حتی نوزادان هم کلاس‌های یوگا برگزار می‌شود.

آدرس: Cihangir Yoga, Meclisi Mebusan Yokuşu No. 51 Cihangir, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 212 243 19 93

 

 

بهترین هتل‌های ۵ ستاره خانوادگی در استانبول

 

 

یوگا شالا

 

 

یوگا شالا

 

 

یوگا شالا یکی از نام‌های آشنا و بسیار معروف در استانبول است که چندین شعبه آن در سراسر شهر پراکنده شده است. شعبه نیشانتاشی این نام تجاری در طبقه ششم ساختمانی با دو سالن بزرگ قرار گرفته که تمامی پرتوجوها و مربیان اسامی کوچک یکدیگر را می‌دانند. یوگا در این استودیوی نه چندان بزرگ کلاس‌ها در سبک‌های مختلفی از جمله یین، هاتا، وینیاسا، و کوندالینی برگزار می‌شوند.
به علاوه کلاس‌های مراقبه و تنفس و همچنین کلاس قبل از زایمان نیز در دسترس قرار دارند.
اگر دوست دارید کلاس با مربیان خارج را امتحان کنید حتما در یکی از کارگاه‌های آن شرکت کنید. معمولا کارگاه‌های آخر هفته این استودیو خیلی سریع پر می‌شوند. نزدیک‌ترین شعبه یوگا شالا را پیدا کرده و برنامه آن را بررسی کنید تا از کلاس‌ها جا نمانید. با توجه به این که چندین شعبه مختلف از این اسم در استانبول وجود دارد محیط آن‌ها متنوع اما شبیه به هم هستند.

آدرس: Multiple Locations in Istanbul, Turkey

 

 

نایا استانبول

 

 

نایا استانبول

 

 

نایا استانبول با ترکیب زندگی جزیره‌ای و زیبایی‌های آن به همراه یوگا در ویلاهای چوبی بازسازی شده تجربه‌ای بی‌نظیر از این رشته وزرشی و درمانی را در جزیره بویوکادای استانبول ارائه می‌دهد. از اتاق‌های روشن دل‌باز با بالکن‌هایی رو به باغ‌های سرسبز گرفته تا کلاس‌های تابستانی روزانه، که توسط بومی‌های جزیره بر روی یک صفحه چوبی تدریس می‌شوند، همه چیز در این استودیو بی‌نظیر و فوق‌العاده است.
شما می‌توانید با یوگا در این استودیو آرام سواحل شرق آسیا را در غربی‌ترین قسمت این قاره کشف کنید. در طی ماه‌های زمستان می‌توانید با فرستادن درخواست در کلاس‌ها شرکت کنید. اما رفتن به این کلاس‌ها برای آخر هفته‌ها و اقامتی دو روزه در جزیره برنامه‌ای بسیار عالی خواهد بود.

آدرس: Naya Istanbul, Yılmaz Türk Caddesi No.96 Maden Mahellesi Büyükada, Istanbul-Aysa, Turkey

تلفن: +90 216 382 45 98

 

 

نقاط ناشناخته و زیبا را در استانبول بشناسید

 

 

۴۰ درجه بیکرام یوگا

 

 

40 درجه بیکرام یوگا

 

 

این استودیوی یوگا که در سال ۲۰۱۲ در استانبول راه‌اندازی شده یکی از اولین مراکز بیکرام در ترکیه است که تمامی مربیان آن توسط بیکرام چودهوری بنیان‌گذار این سبک خاص از یوگا آموزش دیده‌اند. ۲۶ حرکت و پوزیشن در این کلاس‌ها آموزش داده و تمرین می‌شود. به علاوه حرارت موجود در کلاس تا عضلات همراه با کشش و عرق کردن سموم بدن را تخلیه کرده و گردش انرژی در بدن بهبود یابد. بنابراین افرادی که فکر می‌کنند یوگا میانه‌ای با عرق کردن ندارد بهتر است رفتن به کلاس‌های این استودیو را امتحان کنند.

آدرس:  40 Derece Bikram Yoga, Tepecik Yolu Caddesi Akgören Sokak No.3 D:1 Etiler, Istanbul, Turkey

تلفن: +90 531 705 76 40

مطالب مرتبط