بهترین رستوران‌های باتومی برای سفارش پیتزا؛ گرجستان

سفر به شهرهای خارجی، همیشه شامل بودن در رستوران‌های گران‌قیمت یا خوردن انواع غذاهای محلی نیست و در طول اقامت در مقاصد مختلف، همیشه نیاز است که یک غذای فست فود میل کنید . به همراه همسفرتن پیتزای خوشمزه‌ سفارش دهید. پس اگر با تور گرجستان به باتومی سفر کرده بودید و خواستید در این شهر گرجستانی یک پیتزای عالی سفارش دهید، پیشنهاد ما به شما این چند رستوران بسیار خوب شهر هستند.

 

 

Solo Pizza

 

 

Solo Pizza

 

 

سولو یکی از خاص‌ترین پیتزا فروشی‌ها در تور باتومی است که اگر قصد داشته باشید از این غذای ایتالیایی بخورید، حتما یک بار باید آن را امتحان کنید. صاحب این رستوران کوچک مردی مسن و اهل سفر بوده که با توجه به طعم‌های مختلفی که در ایتالیا چشیده، این رستوران را در باتومی دایر کرده است.
رستوران فضایی گرم و دوستانه دارد و صاحب مغازه نیز با همه به صحبت می‌نشیند. دلیل اینکه پیتزاهای آن نیز تا این اندازه خوب هستند، وارد کردن بسیاری از طعم‌دهنده‌هایی است که در غذاها استفاده شده، آن هم از مبدا ایتالیا است. در این رستوران، در کنار پیتزا می‌توانید انواع پاستاها را نیز سفارش دهید و در تمام موارد، غذاهای کاملا گیاهی نیز در منو وجود دارد که آن‌ها را نیز می‌توانید انتخاب کنید.

آدرس: 26th May St., 44

 

 

Pizza Room

 

 

Pizza Room

 

 

اگر اهل خرید باشید، در باتومی حتما به "مرکز خرید باتومی" خواهید رفت. این بهترین فرصت برای شما خواهد تا بتوانید پیتزاهای بسیار خوشمزه‌ی Pizza Room را سفارش دهید. هر چه در منوی این رستوران وجود دارد، پیتزا، نوشیدنی و سالاد و شما می‌توانید از مجموعه‌ی ۱۶ پیتزای مختلف یکی را برای خود سفارش دهید. از جمله این پیتزاها می‌توان به پیتزا دریایی، مارگاریتا، میکس چند بخشی و پیتزای کاملا گیاهی اشاره کرد. هزینه‌ی تمامی پیتزاها بین ۱۵ تا ۱۷ لاری خواهد بود و با توجه به نظرات مشتری‌ها، کیفیت آن بسیار خوب بوده و به نسبت قیمتش می‌ارزد.

آدرس: Gorgiladze st, 88 | Batumi Mall

 

 

پیشنهاد گردش برای روزهای بارانی در باتومی؛ گرجستان

 

 

SG Sea View Restaurant

 

 

SG Sea View Restaurant

 

 

این رستوران جایی تنها برای سفارش پیتزا نیست و در بین انتخاب‌هایی که ما در لیستمان آورده‌ایم، گران‌ترین مکان برای سفارش غذا محسوب می‌شود. ساختمانی بسیار زیبا که در طراحی داخلی آن نیز سلیقه‌ی خوبی لحاظ شده و دیوارهای شیشه‌ای آن مشرف به دریاست و مشتریان SG می‌توانند در هنگام صرف غذا، به تماشای این منظره زیبا بنشینند.
رستوران دارای انواع غذاهای مختلف از جمله مرغ‌های سخاری، چند نوع ساندویچ و انتخاب‌های دیگر است، اما در امر پیتزا به شدت در باتومی محبوب شده و با تنوع و کیفیت بسیاری خوبی که ارائه می‌دهد، توانسته هم مشتریان محلی زیادی داشته باشد و هم مسافران را به سمت خود بکشاند.

آدرس: Sherif Khimshiashvili Street | Sea Side Park 8, Building 052

 

 

Volare Caffe

 

 

Volare Caffe

 

 

Volare را یکی از بهترین نقاط باتومی برای سفارش غذاهای ایتالیایی می‌شناسند. امتیازات بسیار بالایی این کافه‌ی زیبا کسب کرده که به خاطر استفاده از روش‌های کاملا کلاسیک در پخت غذاها و دسرهای ایتالیایی است. مسلما نمی‌شود یک رستوران ایتالیایی را بدون انواع پیتزاهایش تصور کرد و Volare نیز چندین نوع پیتزای مختلف را در کنار انواع پاستاها و چندین نوع دسر متفاوت در منویِ خود دارد. البته این موضوع به واسطه اداره‌ی این کافه‌ی دنج و زیبا به دست یک فرد ایتالیایی است و بخشی از مواد اولیه مورد استفاده در کافه نیز از ایتالیا وارد می‌شود.

آدرس: 26 May St., 13

 

 

تفریح‌های عجیب و غریب در باتومی؛ گرجستان

 

 

Rai Karaoke & Lounge

 

 

Volare Caffe

 

 

Rai مکانی بسیار عالی برای صرف غذا و خوش‌گذرانی در باتومی است. مکانی شاد با منوی جذابی که در آن می‌توانید هم غذاهای اروپایی و هم چند نمونه غذای گرجی  پیدا کنید، البته بخش زیادی از این منو را انواع ساندویچ‌ها و پیتزاها تشکیل می‌دهند و کیفیت بسیار خوبشان در کنار محیط شاد و مفرح، Rai را به انتخابی بسیار عالی برای مسافران به باتومی بدل کرده است.
در این مکان شما می‌توانید با رفتن به پشت دستگاه کارائوکه، آهنگ‌های انگلیسی زبان را با موسیقی بخوانید یا اینکه از مجموعه‌ی بزرگی از انواع نوشیدنی‌های مختلف آن سفارش دهید. در مجموع اگر به همراه دوستانتان به باتومی سفر کرده‌اید، Rai Karaoke & Lounge انتخاب بسیار خوبی برای شما محسوب می‌شود. نکته آخر در مورد Rai این است که این رستوران در هتل دیوان قرار گرفته و برای کسانی که در این هتل اقامت دارند، به راحتی در دسترس است.

آدرس: Zhordania St., 8/15 | Divan Suites Hotel

مطالب مرتبط