معرفی هتل‌های سازگار با محیط زیست در استانبول

در طی دهه‌های اخیر که بحث خطرات زیست محیطی و آسیب‌های وارد به مادر زمین بیشتر شد، جنبش‌هایی با هدف زندگی مسالمت‌آمیز با طبیعت برپا گردید. این جنبش‌‌ها تلاش کردند تا با اتخاذ سیاست‌گذاری‌های درست کم‌ترین آسیب‌ها به زمین وارد شود. این موضوع در بسیاری از زمینه‌ها من جمله هتل‌داری و صنعت گردشگری هم گسترش یافت. گواهینامه‌های زیادی هم وجود دارد که سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف به واحدهای تجاری اعطا می‌کنند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل‌های سازگار با محیط زیست در تور استانبول بپردازیم.

 

 

کنراد استانبول بسفور

 

 

کنراد استانبول بسفور

 

 

این هتل در مرکز شهر واقع شده و تراس‌هایی با منظره شگفت‌انگیز بسفور ارائه می‌دهد و اتاق‌ها و سوییت‌هایی شیک و مدرن ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با اقامت در یکی از اتاق‌ها همچنان که در مرکز شهر هستید از نمای زیبای بسفور هم لذت ببرید. در واقع کنراد استانبول در حد فاصل بین بسفور و کاخ دلماباغچه قرار گرفته است. به علاوه اسکله مسافربری در چند دقیقه‌ای آن واقع شده که امکان قایق سواری و تماشای بخش زیبای آسیایی را فراهم می‌آورد.
پارک ییلدیز و کاخ دلماباغچه در فاصله ده دقیقه پیاده‌روی قرار دارند و شما می‌توانید با پیاده‌روی بیست دقیقه‌ای خودتان را به اورتاکوی و ایستگاه ترموای کاباتاس برسانید. اتاق‌ها همگی لوکس و مدرن با حمام و وان سنگ مرمری و همچنین باقی امکانات رایج هستند. این هتل در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ به عنوان هتل پیشروی استانبول انتخاب شده و جوایزی را از آن خود کرده است.
شما در این هتل می‌توانید از خدمات مفصلی همچون استخر فضای باز فصلی، استخر داخلی، سالن بدن‌سازی، صندلی ماساژ، ماساژ کل بدن، ماساژ موضعی، اسپای درمانی، اتاق بخار، خدمات زیبایی، حمام ترکی و ده‌ها ویژگی دیگر استفاده کنید.

آدرس: Cihannüma Mahallesi, Saray Cd No:5, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

تلفن: +90 212 310 25 25

 

 

هیلتون استانبول بومونتی

 

 

هیلتون استانبول بومونتی

 

 

این هتل که درست در قلب بومونتی قرار گرفته با مترو تنها یک ایستگاه از میدان تقسیم فاصله دارد. اتاق‌ها بزرگ و نمایی شگفت‌انگیز از قسمت اروپایی به بخش آسیایی ارائه می‌دهد. به علاوه طراحی داخلی اتاق‌ها جذاب و بزرگ و مدرن بوده و امکاناتی مثل تلوزیون صفحه تخت، سیستم تهویه هوا، تخت‌های بزرگ و راحت و همچنین پنجره‌های بزرگ و سراسری رو به بسفور را ارائه می‌دهند.
رستوران تمام روز از بهترین غذاهای بین‌المللی و ترکی سرو می‌کند. همانند دیگر گزینه‌های این فهرست هیلتون نیز طیفی از خدمات آرامشبخش و درمانی همچون اسپا، استخر روباز و سرپوشیده، خدمات درمانی اسپا، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، ماساژ، اسکراب بدن، و بدن‌سازی ارائه می‌گردد.

آدرس: Merkez Mahallesi, Silahşör Cd. No:42, 34381 Şişli/İstanbul, Turkey

تلفن: +90 212 375 30 00

 

 

بهترین نقاط استانبول برای قرار‌های عاشقانه در ولنتاین

 

 

رادیسون بلو پرا

 

 

رادیسون بلو پرا

 

 

رادیسون بلو که در منطقه پرا رستورانی با نمایی زیبا از شاخ طلایی ارائه داده و تنها فاصله کمی از خیابان مشهور استقلال رستوران‌ها، کافه‌ها، کافه‌ها، مغازه‌ها و گالری‌های هنری واقع شده است. این هتل اتاق‌های زیبا و مدرنش را با امکاناتی همچون تلوزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، سیستم تهویه هوا، و مینی‌بار ارائه می‌دهد.
رستوران غذاهایی در حد عالی ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از طیف گسترده آن‌ها، دسرها، میان وعده‌ها و شیرینی‌های خوشمزه نوش جان کنید. هدف از هر سفری به جز خوشگذرانی گرفتن آرامش و تجدید روحیه است. بنابراین بعد از روزی پر از پیاده روی و گردش از ویژگی‌هایی همچون ماساژ، اسپای درمانی، اسپای ریلکس کردن، اتاق بخار، حمام ترکی، سونا، جکوزی، استخر و سالن بدن‌سازی استفاده کرده و خستگی‌تان را به در کنید.

آدرس: Evliya Celebi Mah Refik Saydam Cad No 19, Tepebaşı Cd., 34430 İstanbul, Turkey

تلفن: +90 212 377 25 00

 

 

 

رادیسون بلو بسفور

 

 

رادیسون بلو بسفور

 

 

رادیسون بلو که یکی دیگر از هتل‌های مجلل و سازگار با محیط زیست است در فاصله چند قدمی مسجد اورتاکوی واقع شده و نمای زیبایی از بسفور را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در اتاق‌ها و یا سوییت‌های مجلل این هتل با نمای زیبای آبی بسفور اقامت کنید و از امکانات بسیاری برخوردار گردید.
شما می‌توانید بعد از یک روز طولانی و پر فعالیت در امکانات آرامش‌بخش هتل همچون ماساژ، ماساژ موضعی، اسپای درمانی، اسکراب بدن، حمام ترکی، سونا و جکوزی آرام بگیرید. اما رستوران این هتل یک بوفه صبحانه مفصل و بسیار گسترده با بیش از ۱۵۰ خوراکی ارگانیک و سالم محلی است که هر چیزی که فکرش را بکنید در آن پیدا خواهد شد. این غذاها در تمام روز با غذاهای منوی ترکی ارائه داده می‌شوند. به علاوه شما می‌توانید از فرصت‌های گردشی اطراف هتل نیز استفاده کنید.

آدرس: Yıldız Mh., Çırağan Cd. No:46, 34349 Ortaköy/İstanbul, Turkey

تلفن: +90 212 310 15 00

مطالب مرتبط