بهترین نقاط گوآ برای عکس‌های اینستاگرامی!

در تور هند، گوآ را می‌توان با داشتن تفریحات متنوع و جاهای دیدنی منحصر به فرد، شهری همه چیز تمام قلمداد کرد. سواحل درخشان، خورشید گرم، ورزش‌های آبی، غذاهای دریایی لذیذ، آثار تاریخی ، معماری پرتغالی و کلیساهای شگفت انگیز، بازارهای پر جنب و جوش، غروب خورشید و طلوع سرخ، و در نهایت باشگاه‌های پرطرفدار ساحلی از جمله فعالیت‌های گسترده‌ای هستند که می‌توانید طی تعطیلات خود در این منطقه از هندوستان به آن‌ها بپردازید. بنابراین در هر جای این شهر که پا بگذارید چیزی برای عکس گرفتن و اشتراک‌گذاری در فضاهای مجازی وجود دارد. ما در این پست به معرفی بهترین نقاط گوآ برای گرفتن عکس‌های اینستاگرامی می‌پردازیم.

 

 

ساحل کالانگوت

 

 

ساحل کالانگوت

 

 

این منطقه از گوآ، جنب و جوش و زندگی پر هیاهویی را به خود می‌بیند. هجوم مسافران از طرفی و زندگی مردم محلی از طرف دیگر باعث شده تا در این منطقه انواع فعالیت‌ها از جمله شب زنده داری‌های شگفت‌انگیز، بازار های درهم و پر جنب و جوش، فعالیت های آبی و غذاخوری‌های معتبر را به خود ببیند. شما در این منطقه از ساحل می‌توانید عکس‌های زیبایی از شور و هیجان مردم، بازی‌های کودکان و یا غذاهای محلی تهیه کنید و در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

آدرس: Calangute Beach, Goa, India

 

 

ساحل باگا

 

 

ساحل باگا

 

 

یکی از سواحل پرطرفدار و صد البته شلوغ گوآ، باگا می‌باشد. ساحل باگا پر از قایق‌هایی است که شما را تا حدی از ساحل دور می‌کند، که می‌توانید از خط باریک ساحلی عکس‌های زیبای اینستاگرامی تهیه کنید. به ساحل برگردید و مشغول غذاخوری‌های خوش عطر و بو شوید و یا از موج‌سواری‌ها و ورزش‌های آبی خود و بقیه عکس‌های به یادماندنی ذخیره کنید.

آدرس: Baga Beach, Goa, India

 

 

بازار آنجونا

 

 

بازار آنجونا

 

 

در کنار ساحل آنجونای گوآ، یک بازار هفتگی در روزهای چهارشنبه فعالیت می‌کند که پر از غرفه‌های فروش لوازم مختلف است. اگر شانس داشته باشید و چهارشنبه را در گوآ سر کنید، می‌توانید به این بازار رفته و از غرفه‌های آن بازدید کرده و مشغول عکاسی شوید. در آنجونا لوازمی جواهرات، لباس، دستگاه‌های الکترونیکی، غذاهای خانگی و موارد دیگر خرید و فروش می‌شود. یکی از جلوه‌های عکاسی در این بازار، تصاویر ناب از زندگی روزمره مردم منطقه است.

آدرس: Anjuna Flea Market, 10, St. Michael’s Vaddo, South Anjuna, Monteiro Vaddo, Anjuna, Goa, India

 

 

کلیسای بم جیسس

 

 

کلیسای بم جیسس

 

 

یکی از معروف ترین و قدیمی ترین کلیساها در گوا، کلیسای بم جیسس است که در قرن شانزدهم میلادی ساخته شده است. معماری عجیب و تزئینات داخلی آن یکی چیزهایی است که هرگز نظیرش را ندیده‌اید. این کلیسا که چیزهای بازمانده از سنت فرانسیس ژاویر را در خود نگه‌داری می‌کند، چه از داخل و چه از خارج خوراک عکاسی است. شما می‌توانید در این مکان عکس‌های فوق‌العاده‌ای برای اینستاگرام خود بیاندازید.

آدرس: Basilica of Bom Jesus, Old Goa Rd, Bainguinim, Goa, India

 

 

ساحل وگاتور

 

 

ساحل وگاتور

 

 

ساحل وگاتور برخلاف دیگر سواحل ذکر شده دارای سکوتی خوشایند و به دور از هم‌همه و شلوغی است. وگاتور دارای زیبایی‌های بازگو نشده و ناشناخته بوده که ضمن پیاده‌روی و قدم زدن در امتداد آن، می‌توانید با دقت به پیرامون خود نگاه کرده و زیبایی‌هایش را درک کنید. این ساحل به شما فرصت عکاسی از دریا و منظره افق، با پس زمینه‌ای خلوت را می‌دهد. غروب بنفش و صورتی آن بی‌شک یکی از زیباترین پست‌های اینستاگرامی شما را به خود اختصاص خواهد داد.

آدرس: Vagator Beach, Goa, India

 

 

قلعه آگوآدا

 

 

قلعه آگوآدا

 

 

قلعه آگوآدا از نظر قرار گیری در مجاورت خلیج فارس و رودخانه مندوی واقع شده است. قلعه آگوآدا در حقیقت شامل یک زندان و یک فانوس متعلق به قرن نوزدهم می‌شود. این قلعه که تا داخل دریا پیشروی کرده یکی از نقاط گردشگری و منحصر به فرد برای عکاسی محسوب می‌شود. شاید به علت فضای محدود افراد دیگر اطراف کادر شما را اشغال کنند، اما شما اهمیتی ندهید و عکس‌های خودتان گرفته و سپس نظرات مثبت دوسنتان را در اینستاگرام بخوانید.

آدرس: Fort Aguada, Fort Aguada Road, Candolim, Goa, India

 

 

ساحل آنجونا

 

 

ساحل آنجونا

 

 

ساحل آنجونا نیز یکی دیگر از سواحل پرطرفدار گوآ شناخته می‌شود. البته شلوغی به پای ساحل کالانگوت نمی‌رسد اما باز هم تفریحات و امکانات ساحلی در آن جریان دارد. این ساحل صخره‌ای چشم‌انداز زیبایی از افق و مخصوصا غروب خورشید را به شما پیش‌کش خواهد کرد که اگر از یکی از این صخره‌ها بالا بروید احتمالا بتوانید عکس فوق‌العاده‌ای از آن شکار کنید.

آدرس: Anjuna Beach, Goa, India

 

 

ساحل آگوآدا

 

 

ساحل آگوآدا

 

 

این ساحل گسترده با شن و ماسه طلایی، معمولا به خاطر وجود قلعه آگوآدا جنب و جوش فراوانی به خود می‌بیند که با وجود منظره قلعه همگرایی زیبایی برای عکاسی ایجاد می‌کند. وجود دریا و ساحل یکدست آن، مردم پرانرژی در کنار قلعه‌ای که در پس زمینه قرار گرفته، بی‌شک این محل را به یکی از نقاط محبوب شما برای عکاسی تبدیل خواهد کرد.

آدرس: Aguada Beach, Goa, India

 

 

بازار ماپوسا

 

 

بازار ماپوسا

 

 

بازار ماپوسا، یکی از بازارهای محلی روزانه در این منطقه است که مردم محلی در آن به فروش محصولات خود همچون ترشی‌جات ادویه‌جات، غذاهای خانگی، لباس و دیگر لوازم مورد نیاز زندگی روزانه می‌پردازند. شما می‌توانید دوربین به دست گرفته و از شلوغی و همهمه زندگی ساده و بومی مردم منطقه عکس‌های جذابی تهیه کنید.

آدرس: Mapusa Market, Mapusa Market Area, Panjim, Goa, India

مطالب مرتبط