هتل چهار ستاره Cron Palace با امکانات عالی در تفلیس؛ گرجستان

همانقدر که هتل‌های لوکس و آنچنانی در تور گرجستان جذاب هستند، اما این هتل‌هایی با امکانات عالی و قیمت مناسب هستند که به درد سفر ما می‌خورند. هتل‌هایی که با اتاق‌های تمیز در جای مناسبی از شهر و با داشتن امکانات مدرن، اقامتی عالی را برایمان رقم می‌زنند، اما به خاطر نداشتن المان‌های لاکچری هزینه‌ی زیادی برایمان در بر نخواهند داشت. تفلیس در این زمینه چندین هتل خوب و معروف دارد که از میان آن‌ها، امروز ما Cron Palace را جدا کرده‌ایم تا معرفی مختصری در مورد کلیات هتل، اتاق‌ها و امکاناتش داشته باشیم.

 

 

هتل Cron Palace

 

 

هتل Cron Palace

 

 

هتل Cron Palace یک هتل مدرن و امروزی است که آن را در قالبی کلاسیک ارائه کرده‌اند. در واقع شما در لیست سالن‌های این هتل استخر، سالن ورزش عالی، تلوزیون ماهواره‌ای، اینترنت رایگان و بسیاری چیزهای اینچنینی می‌بینید، اما دکوربندی، طراحی تخت‌ها، کف و حتی دیوارها کاملا به شکل کلاسیک طراحی شده‌اند. البته بعضی اوقات کج سلیقگی‌هایی هم دیده می‌شود که باعث می‌شود به خود بگویید همین‌ها قیمت هتل را پایین آورده، اما واقعیت این است که اکثر چیزهایی که در این هتل به آن‌ها احتیاج دارید، با کیفیتی بالا در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. در این بین باید از نظرات کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد این هتل هم گفت که اکثر قریب به یقینشان از برخورد گرم و خدمات عالی مسئولان هتل گفته‌اند و با دادن امتیازهای خوب، از کلیت هتل بسیار راضی بوده‌اند.

 

 

 

گرجستان؛ بهترین نقاط تفلیس برای لذت بردن از موسیقی زنده

 

 

انواع اتاق‌ها و قیمت‌ها

 

 

انواع اتاق‌ها و قیمت‌ها

 

 

به طور کلی سه دسته اتاق در این هتل در نظر گرفته شده. تمامی این سه دسته یک سری امکانات یکتا دارند که شامل حمام اختصاصی بسیار خوب، اینترنت رایگان، تلوزیون و ... است. دسته اول اتاق‌ها مربوط به دسته استاندارد می‌شود که از همه ارزان‌تر است و قیمتی بین ۷۸ تا ۸۶ دارند. تفاوت‌ آن‌ها تنها در مورد تخت‌ها و امکان لغو رزرو است. اتاق‌ها یک تم کلی دارند اما در جزییات کاملا از هم متفاوتند.

 

 

room-2

 

 

در طرف دیگر واحدهای دو اتاق وجود دارد که امکانات معمول داشته در کنار منظره شهر منظره رودخانه را نیز دارد و قیمت ۹۰ دلاری برایش در نظر گرفته شده. دسته سوم مربوط به سوییت‌های هتل می‌شود. سوییت‌ها در چند چیز با هم تفاوت دارند. ابتدا مساحتی که برایشان در نظر گرفته شده، پنت هاوس بودن یا نبودن، تعداد نفراتی که در آن‌ها می‌توان ساکن شوند و در آخر سوییت‌های اختصاصی ۴ نفره با تراس هستند. قیمت این سوییت‌ها بین ۹۶ دلار تا ۱۸۱ دلار متغیر خواهد بود.

 

 

معماری‌های برجسته مدرن زمان شوروی در تفلیس

 

 

استخر، باشگاه ورزشی و استخر اختصاصی

 

 

استخر، باشگاه ورزشی و استخر اختصاصی

 

 

یکی از بخش‌های جذاب هتل Cron Palace استخر نسبتا کوچک سرپوشیده اما بسیار زیبای آن است که با دکوری چشم‌نواز، نور پردازی آبی رنگ و امکانات خوب می‌تواند برای تفریح و آبتنی ساعاتی شما را سرگرم کند. در کنار این استخر یک سالن ورزشی نسیتا مجهز هم قرار داده شده که بتوانید در ایام سفر نیز به ورزش خود ادامه دهید. اسپای اختصاصی دیگر گزینه موجود در هتل بوده که البته نمی‌توان از آن انتظار یک اسپای لوکس را داشت، اما آبرومند و خوب است و همراه با جکوزی و سونا نیازهای شما را در این باره رفع خواهد کرد.

 

 

صبحانه و رستوران

 

 

resturant

 

 

صبحانه در تمام انتخاب‌هایی که مسافران در مورد اتاق داشته باشند، رایگان خواهد بود و برای صرف ناهار یا شام، مشتریان هتل می‌توانند به رستوران اختصاصی هتل Cron Palace مراجعه کنند. این رستوران شیک و عالی انواع غذاهای گرجی و اروپایی را در منوی خود داشته و به نسبت کیفیت غذا هزینه‌ای معقول دارد. مکانی هم به صورت ۲۴ برای صرف نوشیدنی و سفارش میان‌وعده نیز در هتل در نظر گرفته شده و در کنار همه‌ی این‌ها یک سالن نیز وجود دارد که می‌توانید جدا از رستوران در آن نشسته و سفارش چای یا قهوه دهید.

 

 

بهترین رستوران‌های بین‌المللی در تفلیس؛ گرجستان

 

 

محل قرار گیری

 

 

محل قرار گیری

 

 

هتل Cron Palace حدود دو دقیقه از میدان آزادی فاصله دارد و به همین منظور با کمی ماشین‌سواری کاملا به همه‌ی نقاط دیدنی و مراکز خرید دسترسی خواهید داشت. برای مراجعه به فرودگاه نیز حدودا باید ده دقیقه مسیر با ماشین طی کنید.

 

 

نتیجه گیری

 

 

نتیجه گیری

 

 

هتل Cron Palace به نسبت قیمتی که دارد هتلی عالی با امکانات خوب به نظر می‌رسد اگر سوییت‌های نسبتا گرانش را انتخاب نکنید. با قیمت ۱۴۰ دلاری سوییت‌های دو نفره انتخاب‌های بهتری در تفلیس خواهید داشت. اما برای یک اتاق دو نفره استاندارد این امکانات در کنار قیمت و فضای دوستانی Cron Palace، انتخابی معقول و حتی عالی به نظر می‌رسد.

مطالب مرتبط