اقامتی لوکس در هتل پنج ستاره رادیسون بلو تفلیس ؛ گرجستان

تفلیس با توجه به رشد میزان گردشگری که این سال‌ها از این شهر بازید می‌کند، روند توسعه را با گام‌های بلند رو به جلو پیش می‌رود. یکی از موارد مهم در مورد توسعه گردشگری، ساخت هتل‌های متنوع در سطح پایتخت گرجستان بود که این مهم به شیوه‌ای مطلوب به انجام رسیده است و تفلیس هتل‌های مختلفی در بازه‌های متفاوت قیمتی دارد. از جمله هتل‌های مجلل و گران‌ قیمت که به درد کسانی می‌خورند که می‌خواهند سفری لاکچری با تور گرجستان به این شهر زیبا را تجربه کنند. هتلد رادیسون بلو ایوریا (Radisson Blu Iveria) از جمله این هتل‌هاست که ما در این مقاله سعی داریم معرفی کوتاهی از آن برای شما داشته باشیم.

 

 

هتل رادیسون بلو ایوریا

 

 

هتل رادیسون بلو ایوریا

 

 

این هتل با قرار گیری در قلب منطقه تجاری تفلیس، یکی از بهترین نقاط شهر را به خود اختصاص داده و با داشتن امکانات بسیار زیاد، زیبایی منحصر به فرد و خدماتی عالی، مشتریان زیادی برای خود دست و پا کرده است. این هتل پنج ستاره همانطور که در ادامه به شما خواهیم گفت، دارای استخر سر پوشیده و روباز، اسپای اختصاصی، سالن ورزش، رستوران اختصاصی و بسیاری خدمات اینچنینی است و به نسبت این امکانات، قیمت معقولی هم دارد.

 

 

بهترین رستوران‌های بین‌المللی در تفلیس؛ گرجستان

 

 

امکانات اتاق‌ها و هزینه‌‌ی هر اتاق

 

 

امکانات اتاق‌ها و هزینه‌‌ی هر اتاق

 

 

تمامی اتاق‌های هتل رادیسون بلو ایوریا دو نفره هستند که این مورد یکی از ضعف‌های هتل به حساب می‌آید. با این حال امکانات این اتاق‌های مدرن و زیبا نظر هر مسافری را به خود جلب خواهد کرد. دکور اتاق‌ها در بیشتر موارد کاملا شبیه به هم هستند و مدرن و زیبا کار شده‌اند. با دیوارهایی که سرتاسر از شیشه هستند و از آن منظره‌ی زیبای شهر و رودخانه کاملا پیداست. اتاق‌ها دارای کف پارکت، تلوزیون، کانال‌های ماهواره‌ای، فضای بزرگ و حمام‌های بسیار لوکس‌اند.

 

 

امکانات اتاق‌ها

 

 

همانطور که گفتیم اتاق‌ها همه  به صورت دو نفره کرایه داده می‌شوند و بازه‌ی قیمتی آن‌ها بین ۱۸۵ دلار تا نهایتا ۴۱۴ دلار خواهد بود. بخش زیادی از این تفاوت قیمت به واسطه مساحت اتاق‌ها است و نکته دیگر که در قیمت گذاری تاثیر دارد سمت اتاق‌هاست که رو به رودخانه باشد یا رو به نمای شهر. صبحانه برای تمام مهمانان به صورت رایگان سرو می‌شوند و اتاق‌ها تماما عایق صدا هستند.

 

 

آیا می‌دانید که بهترین بستنی‌های تفلیس را کجا بخوریم؟

 

 

باشگاه ورزشی، استخر و اسپای اختصاصی

 

 

pool

 

 

در کنار سالن ورزشی با امکانات کاملی که در این هتل قرار داده شده، دو استخر یکی به صورت رو باز و یکی به صورت سرپوشیده نیز در این مکان ساخته شده است. مسملا در فصول سرد امکان استفاده از استخر بزرگ و زیبایی بیرونی نیست اما می‌توانید به طبقه‌ی بالای هتل رفته و درون استخری شنا کنید که از دیواره‌های اطرافش منظره‌ی شهر زیر پای شما خواهد بود.

 

 

باشگاه ورزشی، استخر و اسپای اختصاصی

 

 

اسپای اختصاصی در نظر گرفته شده برای این مکان نیز عالی است و اگر بخواهید اتاق‌های اختصاصی نیز برایتان در نظر می‌گیرند. خدماتی از جمله ماساژ نیز در این اسپا داده می‌شود و در نهایت سونا و جکوزی نیز دیگر امکانات اینچنینی رادیسون بلو ایوریا را تشکیل می‌دهند.

 

 

 

رستوران‌ها

 

 

رستوران‌ها

 

 

صبحانه در این هتل به صورت سلف سرویس سرو می‌شود و تنها یک رستوران برای آن در نظر گرفته شده که همان یک رستوران ایتالیایی غذاهای بسیار خوشمزه‌ای تهیه می‌کند که معروفیت آن در این اندازه بوده که بسیاری مردم شهر برای صرف یک شام عالی به آن مراجعه می‌کنند. البته با توجه به کلیت این هتل و کیفیت غذای رستوران، هزینه‌ی غذا خوردن در این مکان بالا خواهد بود.

 

 

بهترین کافه‌های تفلیس برای انجام کارهای روزانه

 

 

محل قرار گیری

 

 

محل قرار گیری

 

 

هتل رادیسون بلو ایوریا در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است و پای پیاده تنها چند دقیقه پیاده‌روی شما را به این میدان معروف خواهد رساند. ایستگاه مترو و موزه هنر تفلیس نیست تنها ۵ دقیقه پیاده با این هتل فاصله دارند که نشان می‌دهد با اقامت در رادیسون بلو ایوریا، تا چه حد به مراکز مهم شهری نزدیک خواهید بود. بسیاری از مراکز خرید مهم، مراکز تفریحی و نقاط دیدنی شهر نیز به همین ترتیب در فاصله‌هایی نزدیک به راحتی در دسترس هستند.

 

 

نتیجه گیری

 

 

نتیجه گیری

 

 

هتل رادیسون بلو ایوریا هتلی لوکس و بسیار زیباست. اتاق‌ها زیبا با امکاناتی عالی هستند و منظره‌ای زیبا در مقابلشان نقش می‌بندد. از نظر قیمت و موقعیت قرار گیری نیز وضعیت این هتل عالی است، اما با توجه به دو نفره بودن اتاق‌ها، محلی مناسب برای خانواده‌ها نخواهد بود.

مطالب مرتبط