بهترین و خوشمزه‌ترین برگرها را در کجای تفلیس بخوریم؟

تفلیس به عنوان پایتخت کشوری که به غذاهای متنوع و خوشمزه‌اش معروف است، تعداد بی‌شماری رستوران‌های مختلف دارد که به طبخ غذاهای محلی و بین‌المللی مشغولند. با این حال از قدیم چند برگر فروشی و فست فود خوب در این شهر وجود داشتن و طی سال‌های اخیر نیز به تعداد آن‌ها اضافه شده است. پس اگر می‌خواهید با تور گرجستان به تفلیس یک برگر خوشمزه بخورید، حتما نگاهی به لیست ما در ادامه مطلب بندازید.Pipes Burger

 

 

Pipes Burger

 

 

محبوب‌ترین برگر فروشی تفلیس که در نزد محلی‌ها از طرفداران بی‌شماری برخوردار است. در این رستوران به صورت پیش‌فرض برگرها برشته نمی‌شوند و به شکل استیک طبخ می‌شوند، با این حال می‌توانید بگویید که آن را مثل هر جای دیگری کاملا بپزند. در نهایت این ساندویچ‌های خوشمزه به وسیله سس‌های مخصوصی که در پایپز درست می‌شوند، طعمی خاص و متفاوت می‌گیرند. در مجموع ۱۳ مدل برگر مختلف در این مکان درست می‌شود که خوشبختانه گیاه‌خواران نیز انتخاب‌های متنوع خود را خواهند داشت.

آدرس: 8 Vashlovani Str

 

 

Mugsy’s Burger

 

 

Mugsy

 

 

اگر به دنبال خوردن برگرهایی خوشمزه با قیمت مناسب باشید، این مکان انتخابی مناسب برای شما خواهد بود. قیمت‌ها در Mugsy به نسبت کیفیت ساندویچ‌هایش واقعا پایین است و اگر با بودجه کم به تفلیس سفر کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم حتما شام یا ناهاری را مهمان این مکان باشید. Mugsy بیشتر از اینکه به یک کافه شبیه باشد، یک فست فودی است که انتخاب‌های بسیاری پیش پای شما گذاشته و در این میان باید گفت که چیزبرگرهایش واقعا خوشمزه‌اند!

آدرس: 14 R. Eristavi Str

 

 

گرجستان؛ بهترین نقاط تفلیس برای لذت بردن از موسیقی زنده

 

 

Burger House

 

 

burger-house

 

 

خانه برگر تفلیس را به عنوان سالم‌ترین مکان برای خوردن برگر معرفی می‌کنند. انتخاب‌ها در این رستوران بسیار محدود است، اما قیمت آن معقول بوده و به همراه سیب‌زمینی سرخ‌کرده و سالاد سرو می‌شود.سعی شده از روغن‌های گیاهی سالم، گوشت تازه و نان‌های مناسب برای ساندویچ‌ها استفاده شود تا جای ممکن غذایی سالم به روی میزها رود. خوشبختانه گیاه‌خواران در خانه برگر تفلیس، امکان سفارش برگرهای کاملا گیاهی را خواهند داشت.

آدرس: 25 Pushkin Str

 

 

Strada

 

 

Strada

 

 

یکی دیگر از کافه‌های معروف تفلیس که در منوی خود دو برگر دارد. اما چرا ما این برگرها را در لیست خود قرار داده‌ایم؟ چون اگر تا به حال برگرهای با نان سیاه امتحان نکرده‌اید، اینجا مکانی هست که می‌توانید برای اولین بار آن را سفارش دهید! هر دوی این برگرها با سالاد تازه و خیارشور سرو می‌شوند و در یکی از آن‌ها ناگت ماهی سالمون نیز به عنوان یک لایه قرار داده شده است که به آن طعمی متفاوت می‌دهد. در مجموع خود سترادا کافه‌ای عالی است و اگر به صورت دسته جمعی به تفلیس رفته باشید و تنها یکی از شما هوس خوردن بزرگر کرده باشد، بقیه می‌توانند غذاهای متنوعی را در این کافه سفارش دهند.

آدرس: 5 K. Marjanishvili Str

 

 

بهترین رستوران‌های بین‌المللی در تفلیس؛ گرجستان

 

 

Factory ۲۷

 

 

Factory ۲۷

 

 

این کافه هم به طور کلی غذاهای متنوعی در منوی خود دارد، اما بخش پر و پیمان مربوط به برگرهایش باعث شده تا در لیست ما قرار بگیرد. در این منو می‌توان گزینه‌های همچون همبرگر، چیزبرگر، برگر ماهی، برگر مرغ و برگر با پنیر آبی  که همگی به همراه سیب‌زمینی سرخ کرده سرو می‌شود. متاسفانه Factory ۲۷ گزینه‌ای برای گیاه‌خواران در برگرهایش ندارد اما غذاهای دیگری در لیست این کافه دیده می‌شود که کاملا گیاهی هستند و گیاه‌خواران می‌توانند از میان آن‌ها انتخاب کنند.

آدرس: 27 M. Zandukeli Str

 

 

Gas Burger

 

 

Gas Burger

 

 

یکی دیگر از برگر فروشی‌هایی که با قیمت مناسب ساندویچ‌های بسیار خوشمزه‌ای به مشتریانش می‌دهد، با این تفاوت که یک مکان بسیار جذاب و جالب پدید آورده که نشستن در آن بسیار لذت بخش است. این برگر فروشی شبیه به پمپ‌ بنزین‌های دهه ۵۰ است و بعضی میزهای بیرون از محیط اصلی به شکل ماشین‌های قدیمی طراحی شده است. در خود سالن نیز پوسترها و میزها همگی حال و هوای این دهه خاطره انگیز را دارند و حتی یک جوکباکس نیز در گوشه برگر فروشی قرار داده شده که در عین تعجب کار می‌کند!

آدرس: 86/1 D. Aghmashenebeli Avenue

 

 

Respublika Grill

 

 

Respublika Grill

 

 

و در نهایت به این رستوران نیز اشاره کنیم که بهشتی برای آن‌هاست که عاشق غذاهای گوشتی هستند. منوی Respublika  مملو از غذاهای گوناگون است، از کباب‌های و استیک‌های مختلف تا انواع سالاد و نوشیدنی. شما می‌توانید برگر مورد نظر خود را که به صورت کبابی آماده می‌شود سفارش داده و سالاد و چیزهای دیگر را انتخاب کنید و مثل خیلی برگر فروشی‌ها با سیب‌زمینی سرخ کرده اجباری مواجه نخواهید بود. اگر هم خواستید از این مکان چیز دیگری سفارش دهید، حتما سراغ استیک‌های بسیار عالی‌اش را بگیرید.

آدرس: 19 P. Ingorokva Str

مطالب مرتبط