بهترین نقاط استانبول برای خرید محصولات ارگانیک

شما در طی سفر با تور استانبول می‌توانید تجارب زیادی کسب کنید اما یکی از بهترین آن خوردن غذاهای مختلف و خوشمزه است. مردم استانبول در طی سال‌های اخیر و با بالا رفتن سطح آگاهی تمایل زیادی پیدا کرده‌اند تا از شیوه‌های غذایی سالم‌تری برای خوراک خود استفاده کنند. به طوری که حالا در هر محله‌ای مغازه‌هایی هستند که اقدام به فروش محصولات ارگانیک کرده‌اند. با این وجود مزارع برجسته تولید محصولات ارگانیک در گوشه و کنار شهر اقدام به تاسیس فروشگاه‌ها کرده‌اند. برای خرید محصولات ارگانیک به مکان‌های زیر بروید.

 

 

کیرک امبر

 

 

کیرک امبر

 

 

تقریبا در هر محله این شهر فروشگاه‌های آکتار (فروشگاه عرضه‌کننده محصولات طبیعی) وجود دارد که ادویه‌جات، چای طبیعی و همچنین محصولات زیبایی را به فروش می‌رساند. در بین تمام فروشگاه‌های محصولات طبیعی کیرک امبر یکی از بهترین‌های شهر است که مجموعه‌ای از محصولات صد در صد طبیعی مثل چای، قهوه، ادویه، روغن و آجیل، و همچنین صابون، شامپو، خمیر دندان و محصولات تمیز کردن خانه را عرضه می‌کند.

آدرس: Sinanpasa Mahallesi, Kazan Sokak, Gürün Pasajı No. 23/A Besiktas

تلفن: +90 212 258 65 48

 

 

بازار ارگانیک فریکوی

 

 

بازار ارگانیک فریکوی

 

 

فروشندگان بازار ارگانیک فریکوی هر شنبه جمع می‌شوند و به عرضه محصولات خود می‌پردازند. شما می‌توانید طیف وسیعی از از انواع محصولات روزانه‌ای که در منزل از آن‌ها استفاده می‌کنند همچون میوه‌های ارگانیک و سبزیجات، همچنین پنیر، نان، روغن زیتون، محصولات زیبایی، محصولات تمیز کردن خانه و خیلی چیزهای دیگر را پیدا کنید. حتما با خودتان کیسه‌ای تمیز همراه ببرید و از گزلمه (خمیر نازک نان که با مواد مختلف پر می‌شود) خریداری کنید و با خود ببرید.

آدرس: sisli Municipality Car Park, Bomonti Caddesi, Lala sahin Sokak, sisli

 

 

ترکیه؛ بهترین کافه‌های استانبول برای استراحت و انجام کارهای اداری

 

 

رانی چیفتلیقی

 

 

رانی چیفتلیقی

 

 

در حقیقت رانی مزرعه‌ای در منطقه اورنسکی ماوگات آنتالیا است که در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است. تخصص اصلی این مزرعه تولید شیر، پنیر، میوه ها و سبزیجات ارگانیک و سازگار با محیط زیست است. فروشگاه آن‌ها در استانبول عرضه‌کننده پنیرهای مختلف ترکی است. از جمله این پنیرها می‌توان به پارمسان، گودا، ریکوتا، موتزارلا، چدار و ماسکارپونه اشاره کرد. در سمت دیگر فروشگاه یخچال فریزر دیگری با انواع محصولات مختلف قرار دارد که می‌توانید آن را بررسی کرده و اگر چیزی لازم داشتید تهیه کنید.

آدرس: Suleyman Seba Caddesi No.60 Akaretler

تلفن: +90 212 259 01 00

 

 

پالیور چیفتلیقی

 

 

پالیور چیفتلیقی

 

 

پالیور چیفتلیقی یکی دیگر از مزارع ارگانیک با فعالیت‌های طبیعت دوستانه است که در استان Kırklareli و در نزدیکی مرز بلغارستان واقع شده است. این مزرعه محصولاتش را در فروشگاه و کافه استانبول به فروش می‌رساند. شما در این فروشگاه طیف گسترده‌ای از محصولات عالی و ضروری همچون محصولات گوشتی از چوریزو، رست بیف، گوشت دودی ترکی، تا پنیر ترکی، مربا، کره بادام زمینی، چای و سس را پیدا کنید. منوی صبحانه بسیار گسترده است پس اگر از عاشقانه صبحانه هستید توصیه می‌کنیم این کافه را از قلم نیندازید. فروشگاه شعبه ببک انواع متنوعی از محصولات غذایی را عرضه می‌کند، در حالی که شعبه نیشانتاشی محل خوبی برای نشستن و خوردن غذاهای درست شده با محصولات ارگانیک است.

آدرس: Maçka Caddesi No.35/A, Reasürans Çarşısı Shop No.55 Nişantaşı

تلفن: +90 212 234 31 91

آدرس: Manolya Sokak No:9 Bebek

تلفن: +90 212 231 81 53

 

 

بهترین رستوران‌ها و فروشگاه‌های جدید در استانبول

 

 

بالیا

 

 

بالیا

 

 

بالیا از دو بخش مختلف کافه و فروشگاه تشکیل شده و تمرکز خودش را بر گسترش شیوه زندگی سالم گذاشته است. این نام شناخته شده در استانبول طیف وسیعی از محصولات ارگانیک گیاهی و گلوتن را عرضه می‌کند. قبل از خرید از سالادها، سوپ‌ها، ساندویچ‌ها و منوی ویژه‌های روزانه که همگی‌شان با همان محصولات عرضه شده در فروشگاه درست شده‌اند، امتحان کنید تا بهتر بتوانید برای خرید تصمیم بگیرید.

آدرس: Defterdar Yokuşu Batarya Sokak No.16/A Cihangir

تلفن: +90 212 252 35 82

 

 

آلتا آدا ارگانیک

 

 

آلتا آدا ارگانیک

 

 

اگر در منطقه آسیایی هستید و به دنبال فروشگاه محصولات مواد طبیعی می‌گردید آلتا آدا ارگانیک جاییست که بای به آن بروید. این فروشگاه محصولاتش را از مزرعه‌ای ارگانیک در Gokseada تهیه می‌کند. این فروشگاه طیف گسترده‌ای از محصولات طبیعی همچون شیرهای خوشمزه، کره، ماست، پنیر، روغن زیتون و انواع گوشت را عرضه می‌کند. شما می‌توانید در بین محصولات طبیعی و تازه آن بگردید و احتیاجات اصلی‌تان را برطرف کنید. انتخاب آدا انتخابی عالی برای خرید محصولات خانگی ارگانیک وارداتی را از آلمان است.

آدرس: Caferağa Mahallesi Yenifikir Sokak No:3/A Moda Kadıköy

تلفن: +90 216 336 23 76

مطالب مرتبط