مدرن‌ترین کافه‌های پکن؛ چین

با این که پکن به عنوان پایتخت چین، لقب پایتخت شمالی را از آن خود کرده است اما می‌توان آن آن را پایتخت نوپرستی هم دانست که طیف وسیعی از نقاط دیدنی، گردشی و خوراکی مدرن و به روز را ارائه می‌دهد. شما در سفر با تور چین نقاط قابل توجه مدرن زیادی را دارید که بگردید و بازدید کنید. یکی از بهترین نمونه‌های نمود این ویژگی را می‌توانید در کافه‌های شهر جستجو کنید.

 

 

Cafe Zarah

 

 

Café Zarah

 

 

زارا نمونه‌ای عالی برای کافه‌هایی با محیط آرام و دوستانه است که می‌توانید عصر خودتان را در آن بگذرانید و به مطالعه کتاب و خوردن خوراکی‌های متنوع بپردازید. این کافه حدر اصل حیاطی بازسازی شده با تراسی زیبا است که شبی آرام را به شما هدیه می‌دهد. هر چقدر که این افه تابستان‌ها زیباست در زمستان‌ها نیز با تابش نور خورشید به داخل قابل ستایش است. منوی کافه به جز قهوه طیف بزرگی از غذاهای خوشمزه را هم ارائه می‌دهد. به علاوه همیشه در این مکان گالری‌های هنری اقدام به برپایی نمایشگاه می‌کنند.

آدرس: 46 Gulou Dongdajie, Dongcheng, Beijing, China

تلفن: +86 10 8403 9807

 

 

Barista Coffee

 

 

barista

 

 

این کافه بیشتر از آن که جایی برای خریدن قهوه باشد، جایی برای درک قهوه است. آن‌ها قهوه را بسیار جدی می‌گیرند و هر فنجان را با دقت ریاضی بسیار بالایی تهیه می‌کنند. فضای این کافه بسیار صمیمس است و تنها برای 6 نفر جا دارد به همین دلیل همیشه عاشقانه قهوه با نگاهی محترمانه از آن یاد می‌کنند. شما می‌توانید در این کافه دوست داشتنی و چشمگیر بنشینید و مطمئن شوید بهترین قهوه شهر را شکار کرده‌اید.

آدرس: 47 Wudaoying Hutong, Dongcheng, Beijing, China

تلفن: +86 135 0981 6880

 

 

کاوش در پارک تاریخی باستانی ریتان با بچه‌ها؛ پکن

 

 

کافه The Bridge

 

 

کافه The Bridge

 

 

این کافه محلی برای خوردن صبحانه دوم، ناهار، شام و انواع قهوه‌هاست. این کافه با سالن نشیمن، مبلمان و صندلی‌های راحتی جایی برای تجمع دانش‌آموزان و محصلان سختکوش هم هست. شاید نظیر نوشیدنی‌های این کافه را بتوانید در نقاط دیگر پکن هم پیدا کنید اما نمی‌توانید محبوبیت بسیار بالای این کافه را نادیده بگیرید. به علاوه کافه پل میزبان سخنرانی‌ها، گردهمایی‌ها و رویدادهای مختلف هم هست.

آدرس: 12 Huaqing jiayuan, 35 Chengfu Lu, Haidian, Beijing, China

تلفن: +86 10 8286 7026

 

 

کافه ویاژ

 

 

کافه ویاژ

 

 

منطقه Beiluoguxiang پکن از شلوغ‌ترین و پربازدیدترین قسمت‌های شهر با طیف زیادی از مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های شیک است. اگر می‌خواهید در منطقه‌ای همه چیز تمام بگردید و از ویژگی‌های بالای آن بهره ببرید به این قسمت بروید و بعد روزی پر از گردش و پیاده‌روی در کافه ویاژ آرام بگیرید. این کافه با محیط آرام و دلنشین و بوی مسحورکننده قهوه تمام خستگی شما را از بین می‌برد. شما می‌توانید از نوشیدنی‌ها و کیک‌های خوشمزه کافه سفارش دهید و در فضای آرام کافه غوطه‌ور شوید.

آدرس: 80 Luogu Alley, Dongcheng, Beijing, China

تلفن: +86 186 1132 2067

 

 

بهترین نقاط پکن برای خرید لباس

 

 

موکا بروس

 

 

موکا بروس

 

 

این کافه که پرچم‌دار غذای سالم در پکن است، به کاسه‌های غذای تازه‌اش شهرت شناخته می‌شود. چندین شعبه در سراسر پکن وجود دارد که با بررسی آن‌ها می‌توانید به نزدیک‌ترین کافه آن بروید. این کافه با برندی که راه انداخته سعی دارد توجه پکن را به سمت غذاهای سالم و بسیار سوق دهد. بنابراین اگر به غذایی سالم و تازه اهمیت ویژه می‌دهید این کافه می‌تواند قوت قلبی برای شما در این شهر شلوغ باشد.

آدرس: 81 Sanlitun Lu, Chaoyang, Beijing, China

تلفن: +86 010 5208 6079

 

 

کافه روستا

 

 

کافه روستا

 

 

کافه روستا به عنوان بخشی از یک هتل از صبح تا پاسی از شب آماده پذیرایی از مهمانان خود است. به همین دلیل این کافه صبح‌ها با صبحانه شروع به فعالیت می‌کند و در ادامه با ناهار و شام با گزینه‌های بین‌المللی و همینطور بخشی به عنوان منوی کافه به فعالیت ادامه می‌دهد. طراحی داخلی کافه شما را ناامید نمی‌کند به علاوه که خدمات آن‌ها در سطح استاندارد بوده و بر محبوبیت آن‌ها افزوده است.

آدرس: 11 Sanlitun Lu, Chaoyang, Beijing, China

تلفن: +86 10 6410 5210

 

 

 

این بهترین مراکز ماساژ در پکن را تجربه کنید

 

 

کافه Hatchery

 

 

کافه Hatchery

 

 

این کافه یکی از مکان‌های منحصر به فرد پکن است که بر ایده همکاری و کارآفرینی بنا شده و از اول هدف آن‌ها کشف دنیای آشپزی مدرن بوده است بنابراین فکر نکنید با منویی همیشگی روبرو هستید. گزینه‌های منو بسته به پروژه‌ای که تیم بر روی آن کار می‌کند متغییر و دائما در حال تغییر است. البته برای کسانی که به جای تجربه‌های غذایی فقط می‌خواهند از قهوه‌ای خوشمزه در عصری سرد و پاییزی لذت ببرند هم گزینه‌هایی وجود دارد.

آدرس: 88 Dongsi Jiutiao, Dongcheng, Beijing, China

مطالب مرتبط