بهترین کافی شاپ‌های مقرون به صرفه در محله درکل بلگراد

با تور صربستان به درکل بلگراد یکی از مهم‌ترین و گردشی‌ترین محله‌های این شهر بروید که کافه‌های زیادی را میزبانی می‌کند. عصرها که مردم از کار فارغ می‌شوند این محله پر از کارمندان و زوج‌هایی می‌شوند که می‌خواهند خستگی‌شان را با خوردن قهوه‌ای گرم در کافه‌ای دنج از تن به در کنند. البته در تمامی محله‌های بلگراد می‌توان کافی شاپ‌های جذاب و قابل توجه پیدا کرد اما درکل از محله‌های برجسته شهر در این زمینه محسوب می‌شود. اگر در این محله گشت زنی می‌کردید در بهترین کافه‌های آن هم چیزی بخورید.

 

 

Meduza

 

 

Meduza

 

 

اگر بگوییم کافه‌های همانند مدوزا باید در سراسر دنیا وجود داشته باشد اغراق نکرده‌ایم. این کافه فضایی باز برای وقت گذرانی و هم صحبتی دوستانه ارائه می‌دهد و به استفاده از جزئیات در دکوراسیون داخلی‌اش توجه زیادی می‌کند. شما در این کافه بسیار جذاب و محبوب می‌توانید طیف وسیعی از از نوشیدنی‌های گرم و سرد را در کنار برخی از کیک‌های خوشمزه و غذاهای سبک کوچک نوش جان کنید. قیمت‌ها در این کافه بسیار مقرون به صرفه بوده که می‌توان گفت بیشتر از آن چه که می‌پردازید در یافت می‌کنید. شاید از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این کافه همین باشد.

آدرس: 6 Gospodar Jevremova, Belgrade, Serbia

تلفن: +381112910905

 

 

کافه Blaznavac

 

 

کافه Blaznavac

 

 

این کافه جذاب که اسم کامل آن Milivoje Blaznavac به معنی "سیبیل او" در محله درکل بلگراد قرار گرفته از اوایل صبح تا بامدادان از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. این کافه طراحی منحصر به فرد زیبایی دارد که قطعا توجه شمار را به خودش جلب می‌کند. استفاده از کالسکه، مجسمه و نقاشی‌های دیواری در حیاط این کافه محیطی عجیب و جذاب درست کرده که نه تنها بین گردشگران محبوبیت دارد بلکه مردم محلی هم عاشق رفتن به آن هستند. شما می‌توانید در این کافه انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های سبک را برای عصرانه سفارش دهید و یا بعد از شام برای شب نشینی دوستانه همراه بقیه اعضای گروه گردشی‌تان به آن بروید.

آدرس: 18 Knjeginje Ljubice, Belgrade, Serbia

تلفن: +381113285857

 

 

بهترین کارهایی که می‌توانید در درکل بلگراد انجام دهید

 

 

Leila Records

 

 

Leila Records

 

 

کسانی که عمرشان را صرفه جمع آوری صفحه‌ها کرده‌اند از رفتن به این کافه دچار شعف و شادمانی می‌شوند. کافه لیلا هم جایی برای نشستن و استراحت کردن است و فروشگاهی برای عرضه صفحات قدیمی. ترکیب این دو در کنار یکدیگر مکانی شگفت انگیز و جادویی خلق کرده است که کم‌تر کسی می‌تواند از آن چشم پوشی کند. هیچ کافه‌ای در شهر تا این اندازه نتوانسته کلاس و جذابیت را در تلفیقی بی‌نظیر ارائه دهد که لیلا توانسته این کار را انجام دهد.

آدرس: 6 Gospodar Jevremova, Belgrade, Serbia

تلفن: +381653247258

 

 

Pržionica D59b

 

 

Pržionica D59b

 

 

در بسیاری از کافه‌ها و مکان‌های عمومی شهر سیگار کشیدن ممنوع است اما تنها یک کافه شجاع جسور در این محله کشیدن سیگار را در سالن خود آزاد گذاشته است. این کافه که اسپرسوهای فوق‌العاده خوشمزه و به یادماندنی‌اش مشهور است در تمام کل شهر زبا‌ن‌ زد خاص و عام بوده و با خیلی از دیگر کافه‌ها در این موضوع رقابت دارد. شما می‌توانید از طیف گسترده‌ای از کافئین‌های دلخواه در این محله، خستگی روزتان را تمام و کمال به در کنید و برای گردشی دوباره آماده شوید.

آدرس: 59 Dobračina, Stari Grad Beograd, 11000, Serbia And Montenegro

 

 

بهترین نقاط بلگراد برای انداختن عکس‌های اینستاگرامی

 

 

Centrala

 

 

central

 

 

کافه‌های زیادی در بلگراد هستند که خودشان را به عنوان نماد شهر معرفی می‌کنند اما کافه سنترالا بهترین آن‌ها در زمینه است. این کافه که در سیمینای درکل واقع شده جایی است که جوانان به آن می‌روند و در مورد موضوعات مختلف به بحث و گفتگو می‌پردازند. به طور کلی سنترالا در تمام روزهای هفته شلوغ بوده و تقریبا هیچ زمانی وجود ندارد که رنگ آرامش را به خودش ببیند. بنابراین اگر خودتان را بین صحبت‌های دو نفر دیگر پیدا کردید اصلا متعجب نشوید. شما می‌توانید از ساعت ۹ صبح تا ۱ شب هر زمانی که خواستید به این کافه بروید.

آدرس: 6 Simina, Belgrade, Serbia

تلفن: +381652107974

 

 

کافه De France

 

 

کافه De France

 

 

همانطور که از نام این کافه حدس زده‌اید دی فرانس، کافی شاپی فرانسوی در قلب بلگراد است. شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از خوراکی‌های خوشمزه و نوشیدنی‌های متنوع مثل چای، قهوه، آبمیوه‌های فصلی، یا کیک‌های خانگی، شیرینی‌ها و ساندویچ‌های سبک و ساده را سفارش دهید و نوش جان کنید. صربستان و فرانسه دارای تاریخی غنی و عمیق هستند که این کافه بخش‌هایی از آن را در خودش زنده کرده است. اگر می‌خواهید در قلب بلگراد سفری کوتاه به فرانسه را تجربه کنید و در فضایی فرانسوی قرار بگیرید این کافه می‌تواند محلی مناسب برای شما باشد. دی فرانسه در روزهای هقته بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب باز است و آخر هفته‌ها از معمول دیرتر تعطیل می‌کنند.

آدرس: 11 Dobračina, Belgrade, Serbia

تلفن: +381112624294

مطالب مرتبط