جذاب‌ترین تفریحات آبی در کرابی

با تور تایلند به سواحل زیبا و آفتابی کرابی با آب‌های درخشان و شفاف بروید؛ این سواحل امکان انواع تفریح‌‌های آبی را به گردشگران می‌دهد. از آفتاب گرفتن در سواحل طولانی و شنی، قدم زدن در طبیعت تا انجام ورزش‌ها و تفریحات آبی همه را در کنار هم می توانید تجربه کنید. کرابی تورهای متفاوتی دارد که می‌توانید در آب‌ها و جزایر اطراف به گردش بپردازید، به غواصی بروید یا اینکه حتی در همان سواحل اصلی جزیره به ماجراجویی مشغول شوید.

 

 

کایاک سواری

 

 

کایاک سواری

 

 

صخره‌های سبزی که از دل آب بیرون آمده‌اند و جنگل‌هایی که در اطراف سواحل کرابی هستند، مناظر بسیار خوبی‌اند که می‌توانید آن‌ها را از دل آب تماشا کنید. تقریبا به هر ساحل معروفی بروید غرفه‌های کرایه کایاک را مشاهده می‌کنید که با قیمتی کم این قایق‌های یک نفره یا دو نفره را به شما کرایه می‌دهند. آب‌های آرام اطراف جزیره به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی به پارو زدن بپردازید. اما اگر در نهایت مشکلی با تنها به آب رفتن داشته باشید، تورهای گروهی کایاک سواری هم برگزار می‌شود که با توجه به داشتن راهنما و حرکت گروهی، از خیلی بابت‌ها جذاب‌تر هم خواهد بود.

 

 

غواصی

 

 

غواصی

 

 

غواصی تفریحی در تایلند بسیار رونق دارد و شرکت‌های بسیار زیادی هستند که با در اختیار گذاشتن امکانات غواصی تور‌های آموزش در عمق‌های مختلف را برگزار می‌کنند. چند امکان در کرابی وجود دارد تا بتوانید از چنین تفریح هیجان انگیزی استفاده کرده و از آن لذت ببرید. یک سری امکانات غواصی در عمق بسیار کم و خانوادگی است که در سواحل خود کرابی انجام می‌دهند و بیشتر جنبه تفریحی و دیدنی زیبایی‌ها در بعضی خلیج‌ها را دارد و دیگری استفاده از تورهای غواصی است که در عمق بیشتری انجام می‌شود که بیشتر مناسب جوانان است تور‌ها به وسیله قایق‌های مخصوص شما را به بخش‌های مختلفی از جزیره می‌برند. با رفتن به جزایر اطراف کرابی همچون لانتا، فرصت دیدن زیبایی‌های زیر آب این نقاط خاص در تایلند را نیز دارید. 

 

 

هتل‌های رویایی کرابی برای ماه عسلی فراموش نشدنی

 

 

قایق‌ سواری در آب‌های خروشان

 

 

قایق سواری

 

یکی از جدیدترین تفریح‌های خاصی که در کرابی طرفدار پیدا کرده، سوار شدن بر روی قایق‌های بزرگی است که در رودخانه‌ی سونگ پارک به آب انداخته شده و مسیری ۷ کیلیومتری را سوار بر آن طی می‌کنید. آب‌های این رودخانه خیلی خروشان نیستند و سواری در آن برای همه امکان پذیر است، با این حال آنقدر آرام هم نیست که هیجانش کم شود. قبل از شروع هم آموزش کافی و نکات مختلف به شما گفته می‌شود تا در مسیری که در پیش دارید پارو بزنید و لذت ببرید.

 

 

معرفی زیباترین مناطق گردشگری در کرابی

 

 

موج سواری و ویند-سرفینگ

 

 

موج سواری و ویند-سرفینگ

 

 

درنقاط کمی می توانید تجربه موج سواری خوبی داشته باشید. خوشبختانه در کرابی این امکان را دارید تا هم بر روی تخته‌های موج سواری معمولی یک سواری مطلوب را داشته باشید و هم اینکه بر روی تخته‌های مخصوص ویند-سرفینگ با کمک باد به حرکت بپردازید. برای کسانی که تجربه‌ای در این زمینه نداشته‌اند کلاس‌های آموزشی سریع برگذار می‌شود تا بتوانند به سرعت به عنوان تفریح کمی بر روی این تخته‌ها سواری کنند.

 

 

کایت-سورفینگ

 

 

کایت-سورفینگ

 

 

این تفریح بسیار عالی از سخت‌ترین و البته هیجان انگیز‌ترین فعالیت‌های آبی خواهد بود که در کرابی می‌توانید به آن بپردازید که البته بیشتر برای ورزشکاران توصیه می‌شود تا مردم عادی. در این ورزش شما با کمک قدرتی که یک چتر و بادی که در آن دمیده می‌شود و بر روی تخته‌های موج سواری به جلو برده می‌شوید. یک فعالیت گران قیمت، سخت اما به شدت هیجان انگیز که در سواحل معروف به شدت رواج دارد و شما چترهایی که در آسمان به هوا بلند شده را همه جا مشاهده ‌می‌کنید.

 

 

اسکی روی آب

 

 

 اسکی روی آب

 

 

اسکی روی آب یکی دیگر از ورزش‌های جذاب و گران قیمتی است که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در این ورزش همانطور که می‌دانید، شما بر روی اسکی به پشت یک قایق بسته شده و به جلو هدایت می‌شوید. البته این کار به صورت تفریحی آنقدرها سخت نیست و قایق‌هایی که برای این کار در نظر گرفته می‌شوند با رعایت میزان سختی کار برای شما، آن را تا حد ممکن لذت بخش می‌کنند تا جایی که احتمالا بعد از مدت کوتاهی خودتان بخواهید که سرعت قایق بیشتر شود. یک ترکیب عالی از سرعت، هیجان و تفریح محض را تجربه می‌کنید.

 

 

کرایه قایق‌های شخصی

 

 

کرایه قایق‌های شخصی

 

 

اگرمی‌خواهید بیشتر هزینه کنید، می‌توانید یک قایق شخصی را برای یک روز کرایه کنید. این قایق‌های لوکس شما را به دیدن جزایر مختلف در اطراف کرابی می‌برند و این امکان را ایجاد می‌کنند تا در محل‌هایی که دسترسی به صورت عمومی سخت است به شنا بپردازید، بر روی عرشه غذا بخورید و به صورت خصوصی بهترین نقاط کرابی و اطرافش را به تماشا بنشینید. این قایق‌ها نسبت به لوکس بودن و تعداد نفراتی که می‌توانند میزبانی کنند قیمت متفاوتی دارند. 

مطالب مرتبط