بهترین غذاهای ارگانیک و گیاه‌خواری را در کجای بالی بخوریم؟

آیا تمایل دارید در بالی غذاهای سالم بخورید و همچنان به رژیم گیاهی و گیاه‌خواری را ادامه دهید؟ بی‌شک غذاهای بومی اندوزی بسیار خوشمزه‌ هستند. اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید غذاهای تند و چرب بخورید گزینه‌های بسیاری وجود دارند که به شما غذاهای سالم و مقوی ارائه می‌دهند. پس اگر قصد دارید همراه با تور بالی این منطقه بهشتی آسیا را ببینید راهنمای ما برای کافه و رستوران‌های گیاهی و ارگانیک را دنبال کنید.

 

 

Avocado Factory

 

 

 Avocado Factory

 

 

احتمال دارد شما بخواهید از میوه‌های آوکادوی سبز و خوشمزه در بالی امتحان کنید. شاید گشتن در بین گزینه‌های متعدد و پیدا نکردن آن شما را ناامید کند. اما در فکتوری آوکادو نه تنها می‌توانید از خوشمزه‌ترین گزینه‌های آوکادو نوش جان کنید بلکه می‌توانید این میوه فوق‌العاده را در بسیاری از اشکال مختلف کشف کنید. شما می‌توانید این میوه را به صورت آبمیوه و یا همبرگر و اشکال دیگر مثلا اسموتی و یا همراه با نان تست و نیمرو نوش جان کنید. جدا از این که غذاها بسیار مقوی هستند، ظاهر مزه‌ آن‌ها نیز به خوبی ظاهرشان است. حتی برای ناهار هم می‌توانید سالادهای خوشمزه‌ای بخورید. توجه داشته داشتید که همبرگر ابتکاری آوکادو غذایی جذاب و بسیار خوشمزه و شگفت‌انگیز است.

آدرس: Jalan Batu Mejan, Canggu Denpasar, Bali, Indonesia 80351

تلفن: +62 821 4411 1148

 

 

رستوران‌های خانوادگی بالی؛ بهشت کودکان خلاق

 

 

Herb Library

 

 

Herb Library

 

 

آیا شما به خوردن چای عادت دارید و به دنبال گزینه‌های سالم‌تری هستید؟ شاید چنین چیزی کمی غیرممکن به نظر برسد اما بی‌شک Herb Library شما را با طیف وسیعی از چای‌های سبز و دمنوش‌ها غافل‌گیر می‌کند. معمولا تمامی سلیقه‌های غذایی با منوی وسیع و متنوع کافه از این مکان استقبال می‌کنند. هیچ یک از غذاهای منو نه تنها سرخ شده نیستند بلکه ۹۰ درصد آن‌ها از محصولات محلی تر و تازه تهیه می‌شوند. در اصل برخی از سالادهای خوش رنگ و لعاب تنها برای انگیزه و تشویق میهمانان برای خوردن غذاهای سالم تهیه می‌شوند. شما می‌توانید از انواع طمع‌ها و مزه‌های مختلف امتحان کنید و اگر تمایل داشتید در کلاس‌های آشپزی ثبت نام کنید و غذاهای بالیایی را یاد بگیرید تا زمانی که به خانه بازگشتید به توانید از آن‌ها برای دوستان و خانواده خود بپزید. شما می‌توانید تیم خود را انتخاب کرده و برای خرید مواد اولیه به بازار بروید.

آدرس: Jl. Jembawan, Ubud 80571, Indonesia

تلفن: +62 361 908 3289

 

 

Principle Bali

 

 

 Principle Bali

 

 

از زمانی که منوی غذاها بر اساس غذاهای گوشتی تدارک دیده می‌شود مدتی گذشته و حالا سرآشپزهای بالی بیشتر تمرکز خود را بر روی ارائه غذاهای سالم و ارگانیک معطوف کرده‌اند. البته در اینجا منظور ما منوی گیاه‌خواری نبوده و صرفا غذایی سالم مد نظر است. در این کافه شما با غذاهای متناسبی از هر چیزی که بدن به آن نیاز دارد روبرو هستید، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. شما می‌توانید در این کافه از موادی مثل چربی‌های سالم، کربوهیدرات‌ به مقدار کم، و مواد مغذی دیگر به بدن‌تان برسانید و بدون این که نگران عواقبی مثل شکستن رژیم و عادت غذایی‌تان باشید. از همین رو هر دو گروه گیاه‌خوران و گوشت‌خواران می‌توانند در منوی این کافه غذاهای سالم و مغذی پیدا کنند. به علاوه شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمامی محصولات گیاهی و سبزیجات به شیوه ارگانیک و طبیعی از کشاورزان بومی تهیه شده است.

آدرس: Jl. Raya Basangkasa No.25 Seminyak, Bali, Indonesia

تلفن: +62 812 4162 8203

 

 

۷ فعالیت توریستی که فقط در بالی می‌توانید تجربه کنید!

 

 

Tetsuo by Nook

 

 

 Tetsuo by Nook

 

 

این کافه جدیدترین بخش افتتاحی نوک است که در بالی راه‌اندازی شده و بر خلاف گزینه‌های شرقی و غربی کاملا سبک و سیاقی ژاپنی و گیاهی با انواع دانه‌های روغنی مغذی دارد. چه کسی می‌تواند رول‌های سوشی، انواع ساندویچ‌های برش خورده سوشی با معجون‌های طبیعی را در ظروف سنتی دوست نداشته باشد؟ به علاوه محیط آرامش‌بخش کافه نیز در جذب هرچه بیشتر شما موثر است. گرچه خوردن غذاهای سالم و گیاهی خیلی هم آسان نیست اما تزئینات چشم‌گیر و رنگی می‌تواند اساسا اشتهای شما را نسبت به آن‌چه می‌بینید تحریک کند. تتسو همواره منوی گیاهی خود را به روز کرده و رژیم‌های متنوعی را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با اطمینان کامل از سلامت غذاها آن‌ها را نوش جان کنید. شما می‌توانید تا هنگامی که ظرف غذایتان آماده می‌شود در طول بوتیک کوچک کافه قدم بزنید و از لوازم خانگی و لباس‌های خانگی آن چیزی انتخاب کنید.

آدرس: Jl. Umalas I, Kerobokan Kelod, Kuta Utara, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia

تلفن: +62 8123 6666 060

 

 

ویلاهای چند خوابه خانوادگی با امکاناتی برای کودکان در بالی

 

 

In The Raw

 

 

 In The Raw

 

 

یک قانون نانوشته‌ای در اوباد وجود دارد که همه باید غذاهای سالم و طبیعی را دوست داشته باشند. به همین دلیل این منطقه از بالی بهشت یوگی‌ها محسوب می‌شود. شما در این کافه می‌توانید غذاهای سالم گیاهی و گوشتی، آبمیوه‌های خنک و خوشمزه و انواع قهوه‌های مدهوش‌کننده را انتخاب کنید. خوشبختانه در این کافه برای تمامی گرایش‌ها غذای سالم و شگفت‌انگیز تهیه و تدارک دیده شده است. این کافه در تمام جزیره به آبمیوه‌های یخی و گسترگی منوی آن شناخته شده است. بنابراین شما می‌توانید در بین بیش از ۱۵ نوع آبمیوه یخی آن‌چه که دوست دارید را انتخاب کنید.

 

آدرس:   Jl. Pantai Batu Bolong No.103-107, Canggu, Kuta Utara, Kabupaten Badung, Bali, Indonesia 80361

تلفن: +62 812 3749 6861

مطالب مرتبط