معرفی بهترین مقصد ماه عسل با تجارب عاشقانه

وقتی با هدف سفری عاشقانه به بالی می‌روید بیشترین چیزی که از آن انتظار دارید تجارب ویژه و منحصر به فرد است. برای مدت زمانی طولانی بالی به عنوان مقصدی عاشقانه همراه با تجارب عجیب و غریب شناخته می‌شد و هیچ چیز به اندازه سفری عاشقانه به بالی نمی‌تواند اوقاتی رمانتیک به شما هدیه دهد. مهم نیست قراری عاشقانه دارید و یا برای ماه عسل به سفر می‌روید اما بالی به بهشت عاشقان معروف بوده و تنها زمانی به آن پی خواهید برد که همراه با تور بالی به این منطقه شگفت‌انگیز سفر کنید. ما در این مقاله بهترین تجارب عاشقانه بالی را بررسی می‌کنیم.

 

 

با کروز بر روی امواج آبی اقیانوسی بروید

 

 

با کروز بر روی امواج آبی اقیانوسی بروید

 

 

هیچ سفری به بالی، بدون رزرو کروز و پیش رفتن بر روی آب‌های آبی اقیانوسی کامل نخواهد بود. اگر در حال برنامه‌ریزی برای فعالیت‌هایی هستید که خستگی‌تان را در کند و حس خوبی به شما بدهد، از تماشای آب‌های کریستالی خلیج غافل نشوید. همچنین فرصتی برای بازدید از جزایر محسورکننده نوسا پنیدا،  نوسا لمبنگان، نوسا سنینگان خواهید داشت. به علاوه وقتی هنوز کشتی وسط دریا قرار دارد می‌توانید به شنا و غواصی بپردازید. ماهیگیری و غواصی می‌تواند لحظات آرام و عاشقانه‌ای به شما هدیه دهند. بنابراین دوربین‌تان را بردارید و ثانیه‌هایش را ثبت کنید.

 

 

قرار شام عاشقانه بر ساحل دریا

 

 

قرار شام عاشقانه بر ساحل دریا

 

 

چه چیزی می‌تواند به اندازه شامی رمانتیک بر ساحل اقیانوس با صدای موسیقی و امواج دریا عاشقانه باشد؟ غروب آفتاب را با همسرتان بر روی ساحل نظاره‌گر باشید و سپس خودتان را به شامی خوشمزه و رمانتیک دعوت کنید. از مناطق منحصر به فرد و معروف بالی می‌توان به ساحل ماسه سفید جیمباران و خوراک‌های لذیذ ماهی معروفش اشاره کرد. وقتی به دنبال مقصدی برای قرار شام عاشقانه می‌گردید به حق نمی‌توان از دو ساحل کانگو و جیمباران چشم‌پوشی کرد.

 

سافاری بالی؛ یک روز زندگی با حیوانات را ببینید

 

داستان‌های بی‌پایان شب‌تاب‌ها

 

 

داستان‌های بی‌پایان شب‌تاب‌ها

 

 

از لحظه‌ای که وارد بالی می‌شوید، با انواع معابد باستانی، کوه‌های باشکوه، تپه‌های سرسبز، مزارع برنج، زبان‌های خارجی مختلف، گل‌های مختلف و انواع عطر و طعم‌ها روبرو می‌شوید. همه ما در دوران کودکی عاشق کرم‌های شب‌تاب بودیم و آرزو داشتیم بتوانیم آن‌ها را از نزدیک ببینیم. حتی بسیاری از مردم دوست داشتند کرم‌های شب‌تاب را در دستان خود بگیرند. اما چرا حالا نتوانید این کار را بکنید آن هم وقتی در چنین جزیره‌ای حضور دارید؟ اوباد یکی از مکان‌هایی است که می‌توانید همراه همسرتان به آن بروید و کرم‌های شب‌تاب زیادی را ببینید. حتی می‌توانید با رزرو تور گرفتن کرم‌های شب‌تاب، همراه با همسرتان این تجربه بی‌تکرار را به دست بیاورید. حس کنید قهرمان یک فیلم فانتزی هستید و کرم شب‌تابی در دست بگیرید و برخی از این لحظات شگفت‌انگیز را ثبت کنید.

 

 

طلوع خورشید را بر فراز کوه باتور تماشا کنید

 

 

طلوع خورشید را بر فراز کوه باتور تماشا کنید

 

 

آیا از پیاده‌روی در نصفه شب و زیر آسمان پرستاره لذت می‌برید. شما می‌توانید در پیاده‌روی شگفت‌انگیز و شبانه به کوه باتور شرکت کنید و افتخار دیدن بهترین طلوع آفتاب عمرتان را داشته باشید. برای عاشقان عکاسی این پیاده‌روی تیری با دو نشان است، هم لحظات شیرین عاشقانه‌ای را تجربه می‌کنند و هم فرصت ثبت عکس‌های پوستری را خواهند داشت. در مسیرهای ناهموار نزدیک همسرتان شوید و به او در بالا رفتن کمک کنید. برای انجام چنین پیاده‌روی‌هایی از مسیری بروید که مردم کم‌تری انتخابش می‌کنند تا از سکوت و خلوت بیشتری استفاده کنید. بی‌شک این پیاده‌روی یکی از عاشقانه‌ترین تجارب در بالی است.

 

 

چایخانه‌های لوکس برای یک عصرانه رمانتیک در بالی

 

 

در آبگرم و ماساژ مخصوص زوجین، دوباره احساس جوانی کنید

 

 

در آبگرم و ماساژ مخصوص زوجین، دوباره احساس جوانی کنید

 

 

بعد از یک پیاده‌روی شبانه و خستگی بعد از آن هیچ چیز به اندازه رفتن به ماساژ و آبگرم نمی‌تواند خستگی را از تن شما بیرون بیاورد. به یکی از مراکز ماساژ بروید و خودتان را به عطرهای روح‌نواز و انواع روغن‌های طبیعی و خوش‌بو بسپارید. گفته می‌شود بالی‌ها از روش‌های مختلفی برای ماساژ استفاده می‌کنند که سرعت جریان خون را در بدن زیاد کرده و به شما حس طراوت و انرژی دوباره می‌دهد. شما می‌توانید از انواع ماساژها و آب گرم استفاده کنید و تابستان فوق‌العاده‌ای را در کنار عشق‌تان بگذرانید.

 

 

تور بالگرد سواری رزرو کنید

 

 

تور بالگرد سواری رزرو کنید

 

 

با استفاده از این موقعیت بر فراز منطقه پرواز کنید و مناظر شگفت‌انگیزی از محیط اطراف و تپه‌های سرسبز را تماشاگر باشید. شما با تور بالگرد سواری تجربه‌ای منحصر به فرد و چشم‌نوازی را کسب خواهید کرد. یکی از رمانتیک‌ترین کارهایی که زوج‌ها در بالی انجام می‌دهند رفتن به این تور است. شما می‌توانید در ارتفاع بالا از معبد یولوتاوا بازدید کنید و بر فراز اقیانوس هند و صخره‌های آهکی خزه بسته‌اش پرواز کنید. همانطور که بالگرد به آرامی شما را به سمت جنوب می‌برد، می‌توانید مناظری از خلیج جیمباران و ساحل زیبایش را هم ببینید.

 

 

۷ فعالیت توریستی که فقط در بالی می‌توانید تجربه کنید!

 

 

با تور دوچرخه‌سواری اطراف بالی را بگردید

 

 

با تور دوچرخه‌سواری اطراف بالی را بگردید

 

 

برای زوج‌های شاد و صمیمی، یکی از بهترین تجارب دوچرخه‌سواری در اطراف بالی است. شما می‌توانید در اطراف دوچرخه‌سواری کنید و اوقات لذت‌بخش عاشقانه‌ای را کنار یک‌دیگر تجربه کنید. به صدای طبیعت، پرنده‌ها و وزش باد گوش دهید و از مزارع کاشت قهوه، کاکتوس، روستاهای بومی و دره‌های نفسگیر دیدن کنید. چه چیزی می‌تواند در زندگی بهتر از دوچرخه‌سواری در مناظر چشمگیر همراه با کسی که دوستش دارید باشد؟

مطالب مرتبط